Katalog Stron WWW

 
 

Kalendarze 2011

Opis Kalendarze 2011 Nasz warsztat produkcyjny powstał w roku 2005 jako odpowiedz na żądanie rynku. Posiadamy prywatny park maszyn a także wykwalifikowanych robotników. Nieustannie rozszerzamy swoją propozycję by skutecznie realizować wszelakie zlecenia związane z nadrukami. Obecnie nasze technologie pozwalają drukować prawie na wszystkim: materiałach tkaninowych, tworzywach sztucznych, szkle, drzewie, metalu, płytach pwc, plexi, frontach meblowych, itp. Jesteśmy przygotowani na nietypowe zadania, służymy swoją pomocą przy nieszablonowych pomysłach i realizacjach. Oferujemy solidne wykonanie, dogodne terminy jak również stateczne ceny. Jako wiloletni producent kalendarzy, zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji na rok 2011. Wykonujemy kalendarze autorskie z oddzielnym projektem, jak również nadruk na gotowych egzemplarzach o ciekawej stylistyce i przyszłościowym wzornictwie. Osobiście wykonujemy kompletną paletę kalendarzy jednodzielnych, trójdzielnych, 1-planszowych, 7-planszoych, 13-planszowych, oferujmey planery biurkowe, piramidki, kalendarze książkowe i wiele innych. Zapraszamy do współpracy!
Url http://www.kalendarze.in
Kategoria Marketing Reklama
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe druk   kalendarze   kalendarze2011   książkowe   kalendarze   druk kalendarzy
Data dodania Sep 9, 2010
ID linku 9234
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

Okazały wachlarz usług w obszarze reklamy, ochrony, sprzątania oraz prania - tylko w Spółdzielni Handlowo-Usługowej INKA z siedzibą w Olsztynie. Funkcjonujemy już od 1958 r. oraz zapewniamy naszym kontrahentom wysoką jakość usług, która idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Wśród nich są zarówno jednostki lokalne, jak również działające na obszarze kraju. Rekomendujemy nasze usługi w zakresie reklamy, a wśród nich: sprzedaż gadżetów, pieczątek, pucharów, wykonywanie nadruków na firmowych strojach, kubkach, czy też organizacja imprez plenerowych i zamkniętych, a także billboardy i reklamy mobilne. Nasi pracownicy precyzyjnie oraz z całkowitym zaangażowaniem zajmują się również utrzymaniem czystości w obiektach i na terenach zielonych, jak również ochroną. Zaświadczają też wszechstronne usługi pralnicze. Zachęcamy do składania zleceń. Więcej informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:   Marketing Reklama
Przyczepy, rowery i konstrukcje reklamowe. Reklama na autobusach i tramwajach. Oferujemy kompleksowe usługi - realizujemy kampanie od projektu graficznego przez montaż reklam, ich ekspozycję, serwisowanie po ich usuwanie.

Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową wspomagającą nasze kampanie reklamowe, dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas realizacji zlecenia.

Oferujemy druk solwentowy odporny na wszelkie warunki atmosferyczne (wodę, niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV itp.)

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę charakter jego firmy oraz zaplecze finansowe, tak aby każdy mógł skorzystać z naszej oferty.
Kategoria:   Marketing Reklama
Produkujemy w szerokim zakresie reklamę wizualną z zapewnieniem kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Nasze produkty to dobrze zaprojektowane, przyjazne Klientom, skuteczne i bardzo przystępne cenowo rozwiązania we wszystkich obszarach reklamy wizualnej od liter przestrzennych i blokowych po potykacze i kasetony. Każde zamówienie traktujemy w sposób niekonwencjonalny i elastyczny. W odpowiedzi na zapytania klientów, specjaliści z M-Visual mówią po prostu: TAK.
Kategoria:   Marketing Reklama
Jesteśmy firmą produkcyjną, która powstała w 1986 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta otworzyliśmy linię produkcyjną oraz oddział dystrybucji. Produkujemy torby foliowe, papierowe, torby z logo i wiele innych.
Firma Visanen Sp. Z o.o. powstała w 1996roku. Początkowo, jako rodzinne przedsięwzięcie zajmowała się produkcją i dystrybucją wyłącznie toreb foliowych.

Dziś jako jedna z czołowych firm z branży w kraju, jest w stanie sprostać wszelkim wymogom najbardziej wyrafinowanego klienta.
Swój asortyment na dzień dzisiejszy poszerzyła o wszelkiego rodzaju torby papierowe, jak i najbardziej popularne ostatnio torby materiałowe. Produkcja toreb foliowych została oczywiście wzbogacona o linię produkującą torby biodegradowalne.
Swoje biuro handlowe z rodzinnego Gdańska przeniosła do Warszawy, w której gości od 2000 roku.
Firma visanen jest laureatem prestiżowej nagrody Korona Reklamy na Targach Rema Days oraz Certyfikatu Polish Produkt – Torboprzyjazny Środowisku.
Tutaj należy podkreślić, iż popularne w ostatnim czasie torby materiałowe ekologiczne firma Visanen w odróżnieniu od firm konkurencyjnych sprowadzających torby z Chin – szyje wyłącznie w Polsce, z ,materiałów krajowej produkcji.
Dziś należąc do krajowej czołówki obsługuje rynek krajowy, jak i eksportuje do krajów Unii Europejskiej, USA czy Kanady. Mimo, iż firma obsługuje duże Agencje Reklamowe, jak i koncerny światowe, dużą uwagę przywiązuje do współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, dla których przygotowała specjalną ofertę niskonakładowych produkcji z zachowaniem konkurencyjnych na rynku cen. W najbliższym czasie rusza portal firmy Visanen: WWW.szybkietorby.pl, poprzez który możliwy będzie błyskawiczny zakup czystych toreb i opakowań (bez nadruku) znajdujących się w danym momencie na magazynie firmy. Dział sprzedaży oferuje również swoim małym klientom produkcje już od nakładów 100 sztuk, przy zachowaniu niskich cen produkcji.
Szeroka gama toreb pozwala na dostosowanie asortymentu do potrzeb klienta. Atuty firmy to krótkie terminy realizacji, najwyższa jakość produkcji oraz atrakcyjna cena. Dlatego zaufały nam zarówno koncerny farmaceutyczne, stacje paliw, banki, instytucje rządowe, producenci samochodów jak i małe sklepy, biura handlowe, kwiaciarnie. W naszej ofercie posiadamy: torby, torby papierowe, torby foliowe, torby reklamowe i materiałowe. Bogata oferta, niskie ceny.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony: www.visanen.pl
Kategoria:   Marketing Reklama
Produkcja Przemysł
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Solidna wiedza branżowa, ale też świeżość spojrzenia i nietuzinkowość pomysłów istotna jest w branży reklamowej. O tym, jak transformuje się rynek, w którym kierunku powinny podążać obecnie kampanie, świetnie wie agencja Mediafocus z Gdańska. Istnieją od 1996 roku, od tego czasu nie tylko urzeczywistniają kolejne projekty, ale także uważnie obserwują branżę, w której działają, dzięki czemu proponowane przez nich rozwiązania są zawsze dla klienta pomocne – skuteczne i kosztowo efektywne. Zajmują się tak zintegrowaną komunikacją marketingową od fazy planowania przez proces realizacji do raportowanie efektów; jak i każdym poszczególnym jej elementem. Dla swoich klientów tworzyli już duże kampanie reklamowe, wprowadzali na rynek polski nowe brandy, kilka z nich stworzyli od podstaw. Przygotowywali materiały promocyjne i reklamowe w ponad 15 językach, a ich kampanie przeprowadzane były zarówno w Polsce, jak i poza granicami. Przygotowywali wiele eventów, w których w sumie uczestniczyło ponad 500 tysięcy osób. Wykonują powyżej 200 projektów marketingowych rocznie. O szczegółach ich oferty przeczytać można na stronie:
Kategoria:   Marketing Reklama
Firmy wg branż > Agencje reklamowe