Katalog Stron WWW

 
 

Łazienki z klasą

Opis Łazienki z klasą Chcesz mieć w swoim domu piękną i przemyślaną łazienkę? Szukasz pomysłów i inspiracji jakie wybrać płytki ceramiczne, jaka armatura sanitarna sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziesz na stronach naszego łazienkowego wortalu. Z nami zbudujesz i wyposażysz łazienkę jak z pięknego, wielogwiazdkowego hotelu.
Url http://www.twoja-lazienka.info/
Kategoria Budownictwo > Instalacje sanitarne
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Słowa kluczowe łazienki   łazienka   wyposażenie łazienek   baterie łazienkowe   płytki łazienkowe   ceramika łazienkowa   armatura   armatura sanitarna   armatura łazienkowa   baterie   baterie łazienkowe   urządzanie łazienek   ładne łazienki
Data dodania Feb 4, 2009
ID linku 94
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Instalacje sanitarne

Akma Łódź - zabezpieczenia obiektów od uderzeń piorunów, instalacje odgromowe (piorunochron aktywny) z wczesną emisją lidera -głowica aktywna. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link, sprawdź, skorzystaj i zobacz więcej co polecamy. Gromostar, Odgromnik - profesjonalny montaż instalacji odgromowej. Posiadamy stosowne certyfikaty i dopuszczenia. Zapraszamy do nas - odgromy, piorunochrony, instalacja odgromowa i systemy odgromowe.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
PUM to uznana marka na rynku instalacyjnym, nie tylko ze względu na fakt, że oferuje produkty o najwyższym poziomie jakości, ale również ze względu na korzystne ceny, fachowe doradztwo oraz pełen asortyment dostępny na miejscu.
Sieć PUM jest obecna na rynku polskim od 1997r.
Specjalizuje się w dostawach i kompletacji najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu:
• sanitarnych instalacji wewnętrznych,
• sieci zewnętrznych,
• centralnego ogrzewania, kotłów C.O., grzejników,
• oczyszczalni ścieków, geowłóknin, geomembran,
• drogownictwa.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo
Chcesz mieć w swoim domu piękną i przemyślaną łazienkę? Szukasz pomysłów i inspiracji jakie wybrać płytki ceramiczne, jaka armatura sanitarna sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziesz na stronach naszego łazienkowego wortalu. Z nami zbudujesz i wyposażysz łazienkę jak z pięknego, wielogwiazdkowego hotelu.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Doświadczona ekipa hydraulików z Krakowa jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom w usuwaniu awarii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w usuwaniu awarii możemy wykonać każde zlecenie. Każdego klienta traktujemy poważnie, w trudnych przypadkach staramy się rozwiązać sprawę jak najszybciej liczy się przede wszystkim dla nas szybkie usunięcie awarii oraz zadowolenie klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Usługi budowlane
Hydraulik w Poznaniu oferuje montaż urządzeń sanitarnych w Poznaniu (kabiny prysznicowej i armatury łazienkowej) oraz wykonuje przeróbki wewnętrznych sieci kanalizacyjnych. Hydraulik w Poznaniu bez problemu podłączy każdą umywalkę, wannę, baterię, sedes czy baterię wraz z przygotowaniem podejścia hydraulicznego, zamontuje także panel prysznicowy i inne dodatkowe elementy. Hydraulik w Poznaniu specjalizuje się również w montażu instalacji centralnego ogrzewania oraz wod-kan.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły