Katalog Stron WWW

 
 

Leczenie pod mikroskopem

Opis Leczenie pod mikroskopem Łódzki stomatolog Rafał Łaszkiewicz oferuje pełną opiekę stomatologiczną, w tym implanty, licówki, wybielanie zębów, leczenie kanałowe ,leczenie zębów pod mikroskopem i wiele innych usług. ULTIMED jest to poradnia stomatologiczno-lekarska powstała na bazie prywatnego gabinetu stomatologicznego, prowadzonego od 1996 r przez dr Rafała Łaszkiewicza - lekarza medycyny i lekarza stomatologii. Poza pracą w gabinecie dr Rafał Łaszkiewicz jest konsultantem internetowego portalu dentystycznego www.dentonet.pl udzielając porad pacjentom oraz uczestnikiem list dyskusyjnych www.stomatolog.com.pl i www.endodoncja.pl Jest także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.
Url http://www.ultimed.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stomatologia Łódź   stomatolog Łódź   dentysta Łódź   implanty Łódź   wybielanie zębów Łódź   licówki Łódź   leczenie kanałowe Łódź   leczenie pod mikroskopem   wypełnienia   korony   mosty   protezy   plomby   paradontoza   stomatolog Rafał Łaszkiewicz
Data dodania May 29, 2009
ID linku 952
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Gabinety

W naszej przychodni lekarskiej w Pruszkowie są zrzeszone: poradnia rodzinna Pruszków, poradnia kardiologiczna Pruszków, poradnia okulistyczna Pruszków, poradnia onkologiczna Pruszków, oraz spotkają w naszej lecznicy Państwo lekarza specjalistę od chorób wewnętrznych, zajmujący się chorobami przewodu pokarmowego. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy medycyny spośród wielorakich dziedzin medycyny, otwartych na nowe wyzwania, ochoczo służących wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Zatrudniany przez nas np.: chirurg w Pruszkowie cieszy się nieposzlakowaną opinią doświadczonego specjalisty, jednakowo jak okuliści, oraz kardiolog, nie wspominając wielu innych wykwalifikowanych lekarzy różnych innych dziedzin medycyny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Nowoczesny gabinet stomatologiczny Serwińscy w Rzeszowie świadczy zakres usług stomatologicznych: stomatologie zachowawczą, implantologię, profilaktykę stomatologiczną, endodoncję oraz protetykę. Nasz personel to uznani lekarze stomatolodzy, którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę. Specjalizujemy się również w zabiegach medycyny estetycznej, wykonujemy nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasze gabinety wyposażone są w najwyższej jakości urządzenia. Wszystko po to by pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Gabinet dentystyczny Certus to dobrze wyposażona i schludnie urządzona placówka medyczna zlokalizowana na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. Pracują tu doświadczeni specjaliści dentyści. Wachlarz wykonywanych tu zabiegów rozciąga się od leczenia chorób - wstawianie koron, ortodoncję czyli eliminowanie nieprawidłowości zgryzu, aż po inne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej takie jak: piaskowanie zębów, usuwanie kamienia i nalotu nazębnego; jak również z zakresu profilaktyki stomatologicznej zębów. Personel poradni Certus szczególną staranność przykłada do zachowania poczucia komfortu u pacjentów zarówno przed zabiegiem jak i w jego czasie: lokal jest klimatyzowany, posiada bezpłatne miejsca parkingowe i jest dostępny dla osób na wózkach; w czasie zabiegu zaś pacjent ma możliwość słuchania własnej płyty, a temperatura w gabinecie jest ustawiona według jego preferencji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
MedInf.pl - spis medyczny to szybkie źródło kontaktów do lekarzy specjalistów, klinik, szpitali czy aptekarzy. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich znajomych ma potrzebę skorzystać z usług medycznych możesz łatwo i za darmo odszukać odpowiednią placówkę w Twojej miejscowości. Zapraszamy także doktorów, przychodnie, apteki oraz firmy farmaceutyczne do tworzenia bezpłatnych wpisów swojej działalności. Nasz katalog to skuteczna reklama wśród potencjalnych pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Psychologia
Pragnąłbyś skorzystać z usług medycznych z górnej półki? Zapraszamy do naszego centrum medycznego. Oferujemy zestawienie wiedzy, doświadczenia i umiejętności naszych fachowców z wdrożeniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Preferujemy śmiałe metody diagnozowania i leczenia schorzeń. Cechuje nas znaczna efektywność. Wykonujemy rzetelne i dokładne badania EMG i USG w pełnym zakresie. Proponujemy Ci komfortowe okoliczności leczenia oraz stałą pieczę i poradę fachowców. Umów się na rozmowę z naszym ekspertem już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze