Katalog Stron WWW

 
 

Leczenie pod mikroskopem

Opis Leczenie pod mikroskopem Łódzki stomatolog Rafał Łaszkiewicz oferuje pełną opiekę stomatologiczną, w tym implanty, licówki, wybielanie zębów, leczenie kanałowe ,leczenie zębów pod mikroskopem i wiele innych usług. ULTIMED jest to poradnia stomatologiczno-lekarska powstała na bazie prywatnego gabinetu stomatologicznego, prowadzonego od 1996 r przez dr Rafała Łaszkiewicza - lekarza medycyny i lekarza stomatologii. Poza pracą w gabinecie dr Rafał Łaszkiewicz jest konsultantem internetowego portalu dentystycznego www.dentonet.pl udzielając porad pacjentom oraz uczestnikiem list dyskusyjnych www.stomatolog.com.pl i www.endodoncja.pl Jest także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.
Url http://www.ultimed.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stomatologia Łódź   stomatolog Łódź   dentysta Łódź   implanty Łódź   wybielanie zębów Łódź   licówki Łódź   leczenie kanałowe Łódź   leczenie pod mikroskopem   wypełnienia   korony   mosty   protezy   plomby   paradontoza   stomatolog Rafał Łaszkiewicz
Data dodania May 29, 2009
ID linku 952
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Gabinety

Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Nasza firma pomaga gabinetom lekarskim zdobywać środki finansowe od Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z NFZ owocuje pełną znajomością przepisów ?ustawy koszykowej?, mechanizmów pozyskiwania środków i sposobów rozliczeń z NFZ.
Oferujemy pełen zakres usług w zakresie współpracy gabinetów lekarskich z NFZ. Począwszy od rejestracji świadczeniodawcy, poprzez tworzenie ofert w celu pozyskania środków finansowych, do pełnego przesłania danych rozliczeniowych, sprawozdawczości z kolejek oczekujących oraz załączników do rachunków refundacyjnych.
Pomagamy również w zakresie rocznej sprawozdawczości do Głównego Urzędu Statystycznego i Ministerstwa Zdrowia.
Działamy na terenie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Biznes Ekonomia > Consulting
Zdrowie Uroda > Medycyna
Stomatologia Cichoń realizuje zabiegi z zakresu stomatologii. Gabinet jest wyposażony w nowy sprzęt, dlatego też leczenie przeprowadzane są starannie - również, co ważne - w niestresującej atmosferze. Długoletnie doświadczenie oraz duża dbałość o postać świadczonych zabiegów jest przyczyną tego, że nasi pacjenci rekomendują nas swoim znajomym. Przekonaj się sam, z jakiego powodu wskazane jest leczyć swoje zęby właśnie u nas.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Poszukujesz lekarzy specjalistów takich jak choćby ginekolog, dermatolog czy też stomatolog? Jeżeli tak i mieszkasz w Gdańsku lub okolicach to koniecznie odwiedzaj Victoria Clinic, zdecydowanie stawiaj na profesjonalne rozwiązania jakie dla Ciebie przygotowali w tym miejscu. Profesjonalizm na każdym kroku, doskonale ceny, zadowolenie związane z efektami leczenia
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinet S.Tom od wielu lat oferuje usługi stomatologiczne z dziedzin takich jak: implanto-protetyka (lek. Stom Tomasz Falkowski), endodoncja, pedodoncja czy leczenie estetyczne (lek. Stom Beata Szuta, lek. Anna Wesołowska,lek Edward Wąsowski). W naszym gabinecie dysponujemy sprzętem o najwyższej klasie zaawansowania technologicznego, a nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach stomatologii. Naszą domeną jest również miła rodzinna atmosfera, a przede wszystkim bezbolesne zabiegi po których pacjenci szybko wracają do normalnego funkcjonowania. Zapraszamy na ul. Wiktorską 8.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa