Katalog Stron WWW

 
 

Leczenie pod mikroskopem

Opis Leczenie pod mikroskopem Łódzki stomatolog Rafał Łaszkiewicz oferuje pełną opiekę stomatologiczną, w tym implanty, licówki, wybielanie zębów, leczenie kanałowe ,leczenie zębów pod mikroskopem i wiele innych usług. ULTIMED jest to poradnia stomatologiczno-lekarska powstała na bazie prywatnego gabinetu stomatologicznego, prowadzonego od 1996 r przez dr Rafała Łaszkiewicza - lekarza medycyny i lekarza stomatologii. Poza pracą w gabinecie dr Rafał Łaszkiewicz jest konsultantem internetowego portalu dentystycznego www.dentonet.pl udzielając porad pacjentom oraz uczestnikiem list dyskusyjnych www.stomatolog.com.pl i www.endodoncja.pl Jest także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.
Url http://www.ultimed.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stomatologia Łódź   stomatolog Łódź   dentysta Łódź   implanty Łódź   wybielanie zębów Łódź   licówki Łódź   leczenie kanałowe Łódź   leczenie pod mikroskopem   wypełnienia   korony   mosty   protezy   plomby   paradontoza   stomatolog Rafał Łaszkiewicz
Data dodania May 29, 2009
ID linku 952
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Gabinety

Nasz gabinet specjalizuje się również w leczeniu i usuwaniu chorego uzębienia w znieczuleniu pod narkozą. Wskazaniem do tych zabiegów są te przypadki, w których nie powiodły się próby wyleczenia poprzedzone spotkaniem psychologicznym, ostre zapalenie oraz liczne ekstrakcje. Przed zakwalifikowaniem do leczenia w znieczuleniu pod narkozą każdy pacjent jest badany przez stomatologa i anestezjologa. Nasi dentyści narkozy z Łodzi posiadają bogate doświadczenie i doskonałą zdolność w tego typu leczeniu. Powinno się chociaż raz skorzystać z ich usług!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Instytut kardiologii centrum medycznego Rehabilis jest w czołówce jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług lekarskich oraz wykorzystywaną do badań laboratoryjnych aparaturę.

Wizyta kardiologiczna opiera się na wnikliwym zapoznaniu się przez lekarza z historią chorób pacjenta, wykonaniu specjalistycznych badań, na podstawie których wystawiona zostaje diagnoza, oraz, jeżeli zachodzi taka potrzeba, skierowanie na dalsze leczenie.

Dzięki ścisłej współpracy z pediatrami większość badań kardiologicznych wykonujemy także u dzieci. Najczęściej pacjenci zgłaszają się do instytutu w celu wykonania takich badań jak echo serca, USG, EKG czy holter ciśnieniowy.

Dodatkowo wprowadziliśmy także specjalny pakiet medyczny dla kobiet cierpiących na nadciśnienie w okresie ciąży, kiedy to obciążenie układu sercowo-naczyniowego wzrasta dwukrotnie, co może skutkować nasileniem się dolegliwości. W centrum Rehabilis na pacjentów czeka zespół 20 lekarzy specjalistów, a nasz ośrodek laboratoryjny przeprowadza 2000 specjalistycznych badań.

Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie zamieściliśmy także zbiór podstawowych informacji odnośnie chorób, z jakimi najczęściej zgłaszają się do nas pacjenci.

Kontakt:
www: rehabilis.eu
tel: 22 463 46 70/ 22 463 46 71
mail: recepcja@rehabilis.eu
adres: ul. Gwiaździsta 5, Warszawa - Żoliborz
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Nasza firma pomaga gabinetom lekarskim zdobywać środki finansowe od Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z NFZ owocuje pełną znajomością przepisów ?ustawy koszykowej?, mechanizmów pozyskiwania środków i sposobów rozliczeń z NFZ.
Oferujemy pełen zakres usług w zakresie współpracy gabinetów lekarskich z NFZ. Począwszy od rejestracji świadczeniodawcy, poprzez tworzenie ofert w celu pozyskania środków finansowych, do pełnego przesłania danych rozliczeniowych, sprawozdawczości z kolejek oczekujących oraz załączników do rachunków refundacyjnych.
Pomagamy również w zakresie rocznej sprawozdawczości do Głównego Urzędu Statystycznego i Ministerstwa Zdrowia.
Działamy na terenie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Biznes Ekonomia > Consulting
Zdrowie Uroda > Medycyna
Strona prywatnej pracowni radiologii stomatologicznej "X Dent Rentgen Stomatologiczny" oferującej szereg usług takich jak: rtg panoramiczne, rtg punktowe oraz inne zdjęcia rtg w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz szybka i miła obsługa gwarantują pełne zadowolenie oraz najwyższy poziom usług z tej dziedziny radiologii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego krakowskiego gabinetu, aby szybko, sprawnie i tanio przeprowadzić niezbędne badania i wykonać zdjęcia rentgenowskie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Salon Kosmetyczny GERnetic w Poznaniu istniejący od ponad 20 lat, oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacyjne ciała i twarzy, manicure, pedicure, depilację, masaże, solarium i inne. Zapraszamy do Salonu Kosmetycznego GERnetic mieszczącego się przy ulicy Madziarskiej 54a w Poznaniu.Świadczymy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych.Decydując się na odwiedziny w naszym gabinecie czeka Cię wiele przyjemnych niespodzianek, a fachowy personel służy darmową radą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety