Katalog Stron WWW

 
 

- Witam

Opis - Witam Strona zawiera podstawowe informacje o mojej działalności, odnośniki do kontaktu z placówkami i specjalistami psychiatrii oraz ankietę na temat korzystania z pomocy psychoterapeutycznej
Ofertę swoją kieruję do osób dorosłych borykających się z wszelkiego rodzaju problemami życiowymi, konfliktami wewnętrznymi, kłopotami w związkach. Proponuję pomoc psychologiczną tym wszystkim, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej jakości życia i pragną to zmienić. Zapraszam dorosłych indywidualnie oraz pary.
Url http://www.psycholog-katarzyna.eu
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Hellinger
Słowa kluczowe psycholog Wrocław   psychoterapia Wrocław   psychoterapeuta Wrocław terapia Wrocław   terapeuta Wrocław   terapie małżeństw   psychologia Wrocław   psychoterapia depresji   praca z ciałem Wrocław   Pieńko   Jomuła   psycholog   psycholog   Wrocław   terapia   psychoteriap
Data dodania May 29, 2009
ID linku 966
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Nasz ośrodek leczenia uzależnień NEFO z Wichulca stanowi miejsce, w jakim od lat prowadzone jest leczenie uzależnienia. Posiadamy u siebie zespół doświadczonych specjalistów, których charakteryzuje pełne i wzajemne zaangażowanie w wypełnianiu wspólnej misji. Prowadzimy dla naszych pacjentów nowoczesny ośrodek odwykowy, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury. Prowadzone przez naszych specjalistów leczenie uzależnień będzie dla każdego naszego pacjenta sukcesem oraz kluczem do wyjścia na prostą.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Uzdrawianie ciała - tak precyzyjnie można podsumować sposób i zakres, w którym leczę. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych uważanych za niekonwencjonalne. Oczyszczam ciało i duszę leczonej osoby z negatywnych energii, uroków, negatywnych kodów, dotyczących uczuć, pieniędzy bądź pracy. Wyciszam układ nerwowy poprzez oczyszczenie z złych myśli, połączeń astralnych i energetycznych a także lękow. Usuwam negatywne programy i myślokształty nieżyczliwych osób oraz własne, zakorzenione w świadomości pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, ktore znajdują sie w jej ciele, na wyższy poziom świadomości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Egzorcyzmy, duchy i inne nadprzyrodzone moce - egzorcyści a wśród nich egzorcysta Wanda Prątnicka: magister psychologii. Duchy to niewątpliwie istoty które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Można powiedzieź że opętanie przez duchy zdecydowanie może być przyczyną wielu niemiłych doświadczeń. Dzieje się tak z powodu wielu różnych przyczyn. Egzorcysta zaprasza do kontaktu - egzorcyzmy, opętanie, duch, nawiedzenie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz udzielaniem wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia indywidualna służy rozwojowi i jest nastawiona na przebudowę osobowości, jej celem jest zmiana osoby która w niej uczestniczy. Terapia grupowa to cykl regularnych spotkań w grupie terapeutycznej, przeznaczony dla osób które doświadczają różnorakich kłopotów w relacjach z ludźmi, związkach z bliskimi, rodziną. Prowadzimy również poradnictwo psychologiczne oraz poradnictwo dla małżeństw i par.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda
Psycholog może zajmować się świadczeniem różnorakich usług. Jednym z zakresów działania psychologa jest tak zwana interwencja kryzysowa. Tego rodzaju usługi udzielane są zazwyczaj w ośrodkach interwencji kryzysowej. Możliwe jest jednak również świadczenie usług z zakresu interwencji kryzysowej w prywatnych gabinetach psychologicznych. Psycholog, który podejmuje się pracy w tej dziedzinie ma za zadanie przede wszystkim otoczyć opieką osobę, która znalazła się w trudnej sytuacji. Jego zadaniem jest wentylowanie emocji osoby, co ma zapobiegać takim drastycznym krokom jak próby samobójcze. Podczas spotkania z psychologiem osoba ma poczuć się ważna. Musi mieć przede wszystkim poczucie, że ktoś nad nią czuwa.
Jeżeli nie radzisz sobie w życiu i czujesz że wszystko Cię przerasta skontaktuj się z Dagmarą Woją z Wrocławia z Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław