Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie, usługi porządkowe

Opis Sprzątanie, usługi porządkowe Firma sprzątająca Time Work Cleaning. Nikt nie lubi sprzątać, a my Tak. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, sprzątanie biur, mieszkań i domów. Zajmujemy się również utrzymaniem zieleni i czystości terenów zewnętrznych. Nasze usługi obejmują m.in. mycie okien i elewacji, pranie dywanów i tapicerek, wynoszenie śmieci oraz sprzątanie wszelkiego rodzaju obiektów, począwszy od fabryk i magazynów, różnych placówek publicznych i prywatnych, po sprzatanie całych osiedli mieszkaniowych. Prowadzimy usługi stałe, jak równiez interwencyjne i jednorazowe. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu i środków czystości, zapewniamy usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Atrakcyjne ceny stanowią natomiast znaczną korzyść współpracy z nami.
Url http://www.timeworkcleaning.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Słowa kluczowe sprzątanie   usługi porządkowe   sprzątanie biur   firmy sprzątające   sprzątanie bydgoszcz   mycie okien   sprzątanie wewnętrzne   sprzątanie zewnętrzne
Data dodania May 29, 2009
ID linku 967
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Animus AWG, - nianie i opiekunki Warszawa oraz Wrocław. Profesjonalne usługi - doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Kliknij link do strony i skorzystaj z oferty - na godziny, doraźnie, na cały dzień. Także z zamieszkaniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty - dla dzieci oraz osób starszych opiekunki Wrocław i Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Prowadzimy parking najbliżej lotniska Modlin. Oferujemy przystępne ceny oraz obniżki i rabaty. Jeż planujesz zostawić samochód na parkingu przez dłuższy czas, możesz liczyć na niższą cenę. Nasz parking jest strzeżony całodobowo, jest monitorowany, ogrodzony i dobrze oświetlony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz wygodę. W ramach swoich usług bezpłatnie dowozimy klientów na terminale.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
ELTOM. Sprzątanie - WROCŁAW. Firma sprzątająca - usługi porządkowe.
Firma Eltom rozpoczęła swoją działalność 26.04.2000 roku. Usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Od początku istnienia do chwili obecnej, dzięki wysiłkowi, zaangażowaniu oraz umiejętnemu zagospodarowaniu czasu pracy, posiadamy stałych, ufających nam Klientów. Cieszymy się więc dobrą opinią, dzięki której istniejemy na rynku już 9 lat.

Wysoką jakość usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, efektywnej organizacji pracy i sprawdzonemu systemowi kontroli jakości.
Poniżej znajduje się lista świadczonych przez nas usług.

-sprzątanie klatek schodowych: zamiatanie i mycie powierzchni klatek, mycie balustrad, poręczy, mycie okien, utrzymywanie w czystości lamperii, mycie wind, luster, drzwi, parapetów, czyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych (usuwanie graffiti ze ścian, lamperii oraz usuwanie ulotek, reklam, kleju), sprzątanie korytarzy powierzchni piwnicznych i ich dezynfekcja, sprzątanie i dezynfekcja wsypów,

-sprzatanie terenów zewnętrznych, grabienie liści, koszenie trawy, grabienie, wywóz trawy, pielęgnacja zieleni, sadzenie drzew, podlewanie i nawożenie drzew oraz krzewów, przycinanie krzewów, odśnieżanie,

-sprzątanie biur, mycie okien, odkurzanie dywanów i wykładzin, usuwanie kurzu, utrzymywanie czystości toalet i łazienek, czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu monitory, komputery, klawiatury, telefony itd. odpowiednimi środkami czyszczącymi, czyszczenie rolet, zaopatrywanie biur w niezbędne środki sanitarne

-usuwanie graffiti ze ścian i powierzchni plastikowych, zabezpieczanie ścian przed graffiti oraz umieszczaniem niechcianych plakatów, reklam, ulotek itd.

-prace porządkowe po pracach budowlanych
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nomal to firma sprzątająca, która istnieje od 1985 r. Oferta usługowa firmy obejmuje wszystkie prace związane z utrzymaniem czystości pomieszczeń, dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Nomal zatrudnia łącznie 108 pracowników. Wszystkie prace sprzątające wykonywane są przy pomocy nowoczesnych preparatów o dużej skuteczności. Oferta handlowa firmy obejmuje
wszystkie niezbędne maszyny i środki potrzebne do utrzymania czystości, klimatyzatory itd. Sprzątanie Warszawa tylko z firmą Nomal. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na nowosądeckim rynku. Prowadzimy usługi prania dywanów, wykładzin oraz czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych na terenie Nowego Sącza i okolic.Firma Carpet zajmuje się usługami związanymi z czyszczeniem dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych oraz meblowych, pokryć skórzanych i materiałowych. Działalność na terenie Nowego Sącza i okolic.Carpet zajmuje się usługami związanymi z praniem dywanów oraz wykładzin, czyszczeniem tapicerek meblowych oraz samochodowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe