Katalog Stron WWW

 
 

Testy, ściągi na sprawdzian i wypracowania

Opis Testy, ściągi na sprawdzian i wypracowania Nie wiesz jak dobrze wypaść na maturze? Klasówka lub sprawdzian, który jutro piszesz będzie trudny? A może nie rozumiesz zadania domowego? Mamy na to radę! Zapraszamy do naszego serwisu www, w którym m.in. testy wiedzy szkolnej, testy psychologiczne, gotowe ściągi i wypracowania, sprawdziany oraz gotowce i prezentacje maturalne. Dodatkowo w ofercie posiadamy: materiały edukacyjne dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum liceum i technikum w tym dla przedmiotów: język polski i angielski, matematyka i fizyka, chemia i biologia, geografia i historia.
Url http://www.wiedza24h.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe ściągi   wypracowania   testy wiedzy   prezentacje maturalne   gotowe ściągi   gotowe wypracowania   testy szkolne
Data dodania Oct 5, 2010
ID linku 9711
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Super-Edu oferuje korepetycje online z różnych dziedzin naukowych. W ofercie znajduje się pomoc w nauczaniu języków obcych, nauk ścisłych oraz nauk humanistycznych. Na stronie serwisu można znaleźć zarówno ogłoszenia korepetytorów, jak i szkół oraz uczniów. Do wyboru nauka online, bądź u ucznia lub u korepetytora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Nauczyciele
Edukacja Nauka
Propozycja serwisu zajmującego sie budowaniem tekstów na zamówienie o rozmaitej problematyce a także obróbką już zrealizowanego materiału. Serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to między innymi : prace naukowe, tworzenie planów prac oraz wypracowania. Przy umiejętnym tworzeniu prac doktorskich bierze udział wykształcona i zorientowana załoga, która w idealny sposób zapewni bardzo dobrą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również asysta przy schematach biznesplanów, których zamierzeniem jest otrzymanie środków z Uni Europejskiej. Każdy napisany program jest gwarancją jego osobliwości i niepowtarzalności.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
W branży edukacyjnej funkcjonujemy od kilku lat. Pisanie prac (usługi redakcyjne) to domena naszej działalności. Usługi dodatkowe to kompletowanie materiałów bibliograficznych, doradztwo naukowe i metodyczne, korekta na poziomie edytorskim i merytorycznym. W ofercie znajdziecie Państwo poglądowe prace dyplomowe, prace magisterskie, prezentacje maturalne, prace zaliczeniowe. Na zlecenie wykonujemy również prezentacje multimedialne na sympozja, konferencje, kongresy, obrony. Oferujemy elastyczne warunki współpracy, dotrzymujemy ustalonych terminów, posiadamy konkurencyjne stawki za stronę tekstu. Współpraca przebiega wg konkretnej procedury właściwej dla każdego typu zlecenia. Informacje na temat etapów współpracy przy realizacji zamówienia, szczegółowy cennik oraz dane identyfikacyjne firmy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Opracowania
Edukacja Nauka > Ściągi
Dzieci z ADHD to nie problem. Informacje jak pomóc dziecią z ADHD znajdziesz na stronie realizowanego przez nas Projeku, którego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci ze zdiagnozowanym ADHD z wrocławskich szkół podstawowych poprzez wprowadzenie nowej metody przeciwdziałania objawom ADHD (praca asystenta dzieci z ADHD). Praca z dziećmi z ADHD wymaga ogromnego wysiłku i zrozumienia. Sprawdź jak wychowywać i uczyć dzieci z ADHD. Asystent ucznia to program pomocy dla dzieci z ADHD i ich rodziców.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Kierunki studiów, uniwersytety, studia zaoczne i podyplomowe – nowy portal studencki zaprasza do zapoznania się z jego zawartością odnośnie oferty kształcenia w Polsce. Tylko u nas znajdują się tak aktualne i przydatne informacje o tym, co i gdzie warto studiować, jak utrzymać się na studiach, rozpocząć karierę, niedrogo a dobrze zjeść czy spędzić czas ze znajomymi. Portal gwarantuje przyjemną nawigację, łatwość w wyszukiwaniu potrzebnych informacji, forum, na którym można się wypowiedzieć, zadać pytanie czy udzielić wskazówki.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne