Katalog Stron WWW

 
 

Regulatory i rejestratory temperatury

Opis Regulatory i rejestratory temperatury Producent i dystrybutor urządzeń do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Naszym znakiem firmowym mikroprocesorowe regulatory z uniwersalnym wejściem w obudowach tablicowych i na szynę DIN oraz ekonomiczne przetworniki temperatury i wilgotności. Urządzenia te wyróżnia wysoka dokładność, intuicyjny interfejs oraz duża niezawodność, przy zachowaniu niskiego poziom cen. Najmłodszym polem naszej działalności są tablicowe wielokanałowe rejestratory danych oraz przenośne bateryjne rejestratory wilgotności i temperatury z wyświetlaczem LCD. Oferujemy również złączki szynowe, złącza do druku, obudowy elektroniczne z tworzyw sztucznych oraz metalu, przepusty kablowe oraz gniazda bezpiecznikowe. Na rynku jesteśmy od 1986 roku, a nasza oferta została doceniona przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.
Url http://www.apar.pl/
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe
Data dodania May 29, 2009
ID linku 974
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Firma GASTOP Production Sp. z o.o. jako lider na rynku polskim i europejskim uczestniczyła w projektowaniu i wyposażyła w infrastrukturę kontroli wejścia (tj. kołowroty stadionowe, bramy, ogrodzenia, bariery bezpieczeństwa) większość stadionów budowanych i przebudowywanych w związku z organizowaną w Polsce imprezą EURO 2012. Bramki obrotowe zainstalowane na stadionach sportowych Euro 2012 oraz pozostałych obiektach sportowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Twoje napędy. Automatyka do bram. Oferujemy napedy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych oraz piloty do bram. Ponadto anteny, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, szlabany. Posiadamy produkty cenionych producentów. Szybka realizacja zamówień oraz ubezpieczenie i śledzenie przesyłki. Nasze napedy do bram i systemy automatyczne zwiększają bezpieczeństwo właścicieli skuteczniej, chroniąc przed włamaniem i kradzieżą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Firma Stigal produkuje przecinarki plazmowe, dzięki którym cięcie stali jest szybsze i dokładniejsze. Przecinarka plazmowa Stigal za pomocą której możemy wykonywać cięcie blachy, cięcie rur, cięcie profili charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Cięcie plazmowe dzięki firmie Stigal poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań poprawiających warunki pracy jest bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla operatora maszyny. Nowoczesny układ sterowania i łatwa możliwość rozbudowy wypalarki CNC, to tylko jedne z licznych atutów wyróżniających wycinarki plazmowe firmy Stigal. Przecinarka plazmowa Dynamic jest laureatem Złotego Medalu Targów Poznańskich oraz Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Wycinanie plazmą za pomocą wypalarki CNC wydatnie zwiększa wydajność i efektywność produkcji w każdym przedsiębiorstwie!
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Queris zajmuje się automatyką przemysłową i wspomaganiem produkcji. Oferujemy rozwiązania usprawniające proces produkcyjny jakimi są systemy ERP i systemy MES. Zajmujemy się również komputerowymi systemami przekazywania i przetwarzania danych. Wiele projektów prowadzonych przez specjalistów Queris to inwestycje wspierane funduszami unijnymi.Techniczne kompetencje specjalistów poparte są znajomością procesów biznesowych i wiedzą z zakresu zarządzania projektami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma "FUT Wożonko" oferuje szerokie usługi minikoparką. Profesjonalnie wykonujemy wszelakie roboty ziemne, między innymi wykopy pod: fundamenty, ogrodzenia, kable, przyłącza, drenaże, odwodnienia i inne. Wynajem minikoparki na terenie małopolski wraz z operatorem kosztuje tylko 50 zł za jedną godzinę. Jeśli potrzebujesz naszych usług, zgłoś się do nas już dziś!
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Budownictwo > Usługi budowlane