Katalog Stron WWW

 
 

Dentysta Warszawa, stomatolog Warszawa

Opis Dentysta Warszawa, stomatolog Warszawa Gabinet Stomatologii Profesjonalnej Best Dent. Dentysta Warszawa i stomatolog Warszawa. Oferujemy profesjonalne zabiegi dentystyczne, wybielanie, implanty, znoszenie nadwrażliwości zębów, leczenie chorób dziąseł, przyzębia i błony śluzowej. Zabiegi ortodontyczne i chirurgiczne. Doświadczeni lekarze i nowoczesny, bezpieczny sprzęt. Służymy pomocą, zapewniamy profesjonalne konsultacje i poradę lekarską. Dla nas pacjent to też człowiek, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy z troską i ze zrozumieniem. Tylko u nas dostępny jest indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej zalecany przez specjalistów po przeprowadzeniu szczegółowego badania.
Url http://www.bestdent.com.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe stomatolog Warszawa   dentysta Warszawa   implanty Warszawa   wybielanie Warszawa   ortodonta Warszawa   Katarzyna Płoszaj   Katarzyna Pieńkowska   Stomatologia   Warszawa   dentysta marina   stomatolog marina
Data dodania May 29, 2009
ID linku 976
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Gabinety

Nasza firma pomaga gabinetom lekarskim zdobywać środki finansowe od Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z NFZ owocuje pełną znajomością przepisów ?ustawy koszykowej?, mechanizmów pozyskiwania środków i sposobów rozliczeń z NFZ.
Oferujemy pełen zakres usług w zakresie współpracy gabinetów lekarskich z NFZ. Począwszy od rejestracji świadczeniodawcy, poprzez tworzenie ofert w celu pozyskania środków finansowych, do pełnego przesłania danych rozliczeniowych, sprawozdawczości z kolejek oczekujących oraz załączników do rachunków refundacyjnych.
Pomagamy również w zakresie rocznej sprawozdawczości do Głównego Urzędu Statystycznego i Ministerstwa Zdrowia.
Działamy na terenie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Biznes Ekonomia > Consulting
Zdrowie Uroda > Medycyna
Instytut kardiologii centrum medycznego Rehabilis jest w czołówce jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług lekarskich oraz wykorzystywaną do badań laboratoryjnych aparaturę.

Wizyta kardiologiczna opiera się na wnikliwym zapoznaniu się przez lekarza z historią chorób pacjenta, wykonaniu specjalistycznych badań, na podstawie których wystawiona zostaje diagnoza, oraz, jeżeli zachodzi taka potrzeba, skierowanie na dalsze leczenie.

Dzięki ścisłej współpracy z pediatrami większość badań kardiologicznych wykonujemy także u dzieci. Najczęściej pacjenci zgłaszają się do instytutu w celu wykonania takich badań jak echo serca, USG, EKG czy holter ciśnieniowy.

Dodatkowo wprowadziliśmy także specjalny pakiet medyczny dla kobiet cierpiących na nadciśnienie w okresie ciąży, kiedy to obciążenie układu sercowo-naczyniowego wzrasta dwukrotnie, co może skutkować nasileniem się dolegliwości. W centrum Rehabilis na pacjentów czeka zespół 20 lekarzy specjalistów, a nasz ośrodek laboratoryjny przeprowadza 2000 specjalistycznych badań.

Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie zamieściliśmy także zbiór podstawowych informacji odnośnie chorób, z jakimi najczęściej zgłaszają się do nas pacjenci.

Kontakt:
www: rehabilis.eu
tel: 22 463 46 70/ 22 463 46 71
mail: recepcja@rehabilis.eu
adres: ul. Gwiaździsta 5, Warszawa - Żoliborz
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Profesjonalne Studio Stomatologii Aesthetica Dermadent oferuje kompleksowe usługi dentystyczne, w tym m. in. zabiegi w zakresie ortodoncji, implantologii, wybielania zębów, endodoncji, protetyki, chirurgii, stomatologii dziecięcej, estetycznej i zachowawczej. Klinika spełnia najostrzejsze światowe standardy, stosuje najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm oraz współpracuje z doświadczonym personelem medycznym. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miłej i bezstresowej atmosferze.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Borykasz się z problemem zmian skórnych, łupieżu, grzybicy paznokci, a może dokucza Ci łupież. W każdym z tych przepadków jesteśmy w stanie Ci pomóc. Na prezentowanej stronie internetowe odnajdziesz ciekawe wpisy, które pomogą Ci w uporaniu się z tym problemem, spotkasz tu także bazę klinik dermatologicznych w Krakowie, gdzie również możesz rozwiązać swój problem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Uroda
Na coraz bardziej wymagającym rynku usług optycznych staramy się nie pozostawać w tyle z nowościami. Stale poszerzamy swoja wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Jest to szczególnie ważne podczas doboru szkieł cylindrycznych, dwuogniskowych i progresywnych. W naszej działalności korzystamy jedynie ze szkieł posiadających gwarancję i atest oraz opraw okularowych produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane firmy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety