Katalog Stron WWW

 
 

DORADZTWO - public relations Wrocław, wizerunek firm & osób, szkolenia

Opis DORADZTWO - public relations Wrocław, wizerunek firm & osób, szkolenia Doradztwo w zakresie budowania wizerunku firm, kreowanie wizerunku w internecie i mediach. PR, czyli tańsza reklama we Wrocławiu. Zajmujemy się min: tworzeniem brand identity, brand design, brand consulting, corporate identity i corporate design.
Wrocław - public relations firmy i kreacja wizerunku firmy. Pisanie tekstów ofert, na ulotki, do folderów, tekstów firmowych, tożsamościowych, do katalogów, tekstów ofertowych. Pisanie profesjonalnego CV i listów motywacyjnych. Teksty reklamowe, PR'owskie, materiały prasowe. Prowadzenie biura prasowego, dyplomowany rzecznik prasowy, pr - wewnętrzny, budowanie pozytywnych relacji z partnerami w biznesie.
Url http://www.ispr.pl
Kategoria Marketing Reklama
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Słowa kluczowe Wrocław   reklama   pr   public relations   wizerunek   komunikacja   kreowanie wizerunku   iga schmidt   we Wrocławiu   public relations Wrocław   brand identity Wrocław   brand design Wrocław   brand consulting Wrocław   corporate identity Wrocław   corporate design
Data dodania Oct 5, 2010
ID linku 9773
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

Strony www Opole - projektowanie stron.

Strona internetowa to dzisiaj niezbędny warunek powodzenia każdego przedsięwzięcia. Dobrze zaprojektowana i pozycjonowana strona www to najlepsza inwestycja nowoczesnej firmy.

Exelmedia Opole proponuje kompleksowe podejście do projektowania stron internetowych od stworzenia strony internetowej do promocji strony w Internecie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Przyczepy, rowery i konstrukcje reklamowe. Reklama na autobusach i tramwajach. Oferujemy kompleksowe usługi - realizujemy kampanie od projektu graficznego przez montaż reklam, ich ekspozycję, serwisowanie po ich usuwanie.

Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową wspomagającą nasze kampanie reklamowe, dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas realizacji zlecenia.

Oferujemy druk solwentowy odporny na wszelkie warunki atmosferyczne (wodę, niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV itp.)

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę charakter jego firmy oraz zaplecze finansowe, tak aby każdy mógł skorzystać z naszej oferty.
Kategoria:   Marketing Reklama
Witamy serdecznie, chcemy zaproponować współpracę z naszymi specjalistami z agencji. W ofercie mamy przede wszystkim różnorodne narzędzia marketingowe, które rewelacyjnie sprawdzają się w kampaniach naszych klientów. Proponujemy e-pr, social media, eventy i wiele innych. Jeśli nie wiesz, jak rozpromować Twoją firmę ale chciałbyś, by zaczęła przynosić większe zyski, koniecznie się z nami skontaktuj. Na stronie www.bestbrandspr.pl znajdziesz ciekawe informacje na ten temat. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Prezentowane poniżej usługi rozdawania ulotek w Gdańsku skierowane są między innymi do mniejszych i większych przedsiębiorstw. Jeśli więc masz swoją działalność gospodarczą i jeśli chcesz wypromować jakieś produkty, usługi i wydarzenia, to skorzystaj ze sprawdzonej oferty i już teraz podejmij właściwą decyzję. Możesz mieć pewność, że trafisz na profesjonalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmą się usług kolportażu i którzy specjalnie na Twoje potrzeby znajdą najkorzystniejsze rozwiązanie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Social marketing stał się jednym z nowych zdobyczy reklamy, przez co zaczyna być coraz mocniej poszukiwanym działaniem na rynku. W tej chwili prace w tym kierunku rozpoczęła nieduża liczba przedsiębiorstw w kraju, ale z upływem czasu sektor ten coraz bardziej się poszerza. Social marketing jest częścią procesu social media. Najważniejszym celem tego sektora reklamy, jest działalność wśród portali społecznościowych w sieci. Prace nad rozrastaniem się tej dziedziny mają miejsce nieustannie, ponieważ polski social marketing jest bardzo okrojony w stosunku do zachodnich państw. Głównym miejscem prac są portale społecznościowe, których najważniejszym przykładem jest Facebook.
Kategoria:   Marketing Reklama