Katalog Stron WWW

 
 

DORADZTWO - public relations Wrocław, wizerunek firm & osób, szkolenia

Opis DORADZTWO - public relations Wrocław, wizerunek firm & osób, szkolenia Doradztwo w zakresie budowania wizerunku firm, kreowanie wizerunku w internecie i mediach. PR, czyli tańsza reklama we Wrocławiu. Zajmujemy się min: tworzeniem brand identity, brand design, brand consulting, corporate identity i corporate design.
Wrocław - public relations firmy i kreacja wizerunku firmy. Pisanie tekstów ofert, na ulotki, do folderów, tekstów firmowych, tożsamościowych, do katalogów, tekstów ofertowych. Pisanie profesjonalnego CV i listów motywacyjnych. Teksty reklamowe, PR'owskie, materiały prasowe. Prowadzenie biura prasowego, dyplomowany rzecznik prasowy, pr - wewnętrzny, budowanie pozytywnych relacji z partnerami w biznesie.
Url http://www.ispr.pl
Kategoria Marketing Reklama
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Słowa kluczowe Wrocław   reklama   pr   public relations   wizerunek   komunikacja   kreowanie wizerunku   iga schmidt   we Wrocławiu   public relations Wrocław   brand identity Wrocław   brand design Wrocław   brand consulting Wrocław   corporate identity Wrocław   corporate design
Data dodania Oct 5, 2010
ID linku 9773
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

W Łodzi znajduje się przedsiębiorstwo Mik - Mag oferujące wynajem podnośników koszowych razem z operatorem. Nasze podnośniki idealnie sprawdzają się na zatłoczonych ulicach oraz w miejscach trudno dostępnych. Wynajmujemy je na godziny, jak i na dniówki. Prowadzimy także pielęgnację oraz naprawę podnośników i serwis elektryczny. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie było przeprowadzane szybko, na czas i zgodnie z oczekiwaniami konsumenta. Posiadamy odpowiednie kursy i szkolenia do realizowania tego typu prac. Zapewniamy rasowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. W celu omówienia wszystkich detali zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub indywidualnego. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Marketing Reklama
Okazały wachlarz usług w obszarze reklamy, ochrony, sprzątania oraz prania - tylko w Spółdzielni Handlowo-Usługowej INKA z siedzibą w Olsztynie. Funkcjonujemy już od 1958 r. oraz zapewniamy naszym kontrahentom wysoką jakość usług, która idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Wśród nich są zarówno jednostki lokalne, jak również działające na obszarze kraju. Rekomendujemy nasze usługi w zakresie reklamy, a wśród nich: sprzedaż gadżetów, pieczątek, pucharów, wykonywanie nadruków na firmowych strojach, kubkach, czy też organizacja imprez plenerowych i zamkniętych, a także billboardy i reklamy mobilne. Nasi pracownicy precyzyjnie oraz z całkowitym zaangażowaniem zajmują się również utrzymaniem czystości w obiektach i na terenach zielonych, jak również ochroną. Zaświadczają też wszechstronne usługi pralnicze. Zachęcamy do składania zleceń. Więcej informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:   Marketing Reklama
Odpowiednia i przemyślana promocja usługi może często być przyczyną większego ruchu klientów. Dlatego opłaca się zakupić reklamy świetlne czy nowoczesne i zwracające uwagę ekrany LED, żeby powiększyć zyski. Wchodząc na prezentowaną witrynę www możesz szybko i bez komplikacji zakupić wybrane tablice reklamowe do umieszczenia na zewnątrz pomieszczeń. Artykuły w naszym serwisie są posegregowane w działy, więc bez problemu odnajdziesz, to czego poszukujesz. Prócz tego strona oferuje również obowiązując cennik tablic i opcję zakupu na kredyt.
Kategoria:   Marketing Reklama
GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili.

Dzięki innowacyjnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu GetResponse gwarantuje najwyższą skuteczność w dostarczaniu wiadomości prosto do skrzynek mailowych Twoich subskrybentów. Wykorzystujemy wszelkie dostępne sposoby i narzędzia, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich działań.

GetResponse - maksimum korzyści z email marketingu:

* funkcjonalne, przyjazne w użyciu narzędzie
* dostępna wersja darmowa oraz atrakcyjne pakiety cenowe
* najwyższa dostarczalność wiadomości prosto do skrzynek subskrybentów
* zarządzanie małymi oraz dużymi bazami adresowymi
* zaawansowana automatyzacja i personalizacja wysyłek
* przejrzyste raportowanie wyników kampanii
* ochrona anty-spamowa

Wieloletnie doświadczenie, które procentuje!

GetResponse posiada ponad 10-letnie doświadczenie w email marketingu i dostarczalności poczty elektronicznej na rynkach całego świata. Rocznie dostarczamy ponad pięć miliardów wiadomości email i obsługujemy ponad 140,000 małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu klientów korporacyjnych ze 172 krajów.

Profesjonalna pomoc ekspertów

Oferujemy najwyższej klasy konsulting w zakresie kreacji i prowadzenie kampanii email marketingowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego świata oraz aktywne uczestnictwo w międzynarodowych inicjatywach i konferencjach branżowych pozwalają nam dostarczać fachową i profesjonalną pomoc.
Kategoria:   Marketing Reklama
Internet
Internet > Ogłoszenia
W swojej szerokiej ofercie posiadamy różnego rodzaju gadżety reklamowe, na których wykonujemy też różnego rodzaju nadruki. Tylko teraz w naszej ofercie dostępna jest unikalna kolekcja zawieszek z serii Włatcy Móch. Teraz w naszej ofercie róznież opaski, zippery i smyczki. Pomagamy w doborze gadżetów i oferujemy szybkie terminy realizacji. Zapraszamy an naszą stronę internetową aby zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje.
Kategoria:   Marketing Reklama