Katalog Stron WWW

 
 

Biura rachunkowe Wrocław

Opis Biura rachunkowe Wrocław Biuro rachunkowe Account oferuje usługi księgowe dla osób fizycznych, firm i spółek w zakresie:

- prowadzenia ksiąg handlowych,
- prowadzenia książki przychodów i rozchodów,
- rozliczania na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego,
- ewidencji VAT,
- rozliczania podatku,
- opracowywania sprawozdań finansowych,
- sporządzania sprawozdań sądowych (KRS),
- przygotowywania deklaracji i wniosków na potrzeby ZUS, US, GUS, itp.,
- obsługi kadrowo – płacowej,
- bieżącego doradztwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Url http://www.account.wroc.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Wrocław   księgowość Wrocław   biura rachunkowe Wrocław   usługi księgowe Wrocław
Data dodania Oct 11, 2010
ID linku 9844
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Fachowo i na czas rozliczymy wszystkie dokumenty księgowe w Twojej firmie! Zaufaj profesjonalistami , zajdź na http://biuro-dekret.pl i zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą! Oferujemy również kursy i szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców. Nie trać czasu, skontaktuj się z nami już dziś! Jesteś z Warszawy lub okolic, brakuje ci czasu na „papierkową robotę”? Pomożemy Ci niezależnie od tego czy prowadzisz małą działalność, czy też duże przedsiębiorstwo. Oferujemy kompleksowe, tanie usługi finansowo-księgowe. Zapraszamy do naszego biura lub na stronę http://biuro-dekret.pl.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Serwis Biurarachunkowe to jeden z najobszerniejszych katalogów biur rachunkowych, biegłych rewidentów i doradców podatkowych w Polsce. Dodaj swoje biuro do naszego serwisu i bądź widoczny dla klientów. Posiadamy bazę biur z całej Polski dlatego Ty tez musisz tu być. Wystarczy wypełnić prosty formularz aby dodać biuro rachunkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania do umieszczania wpisów dotyczące biur rachunkowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro księgowe MGH Wrocław to usługi księgowe oraz księgowość na wysokim poziomie i w najlepszych cenach. Wykwalifikowani pracownicy, szybka realizacja zleceń, dyspozycyjność - to nasze atuty.Każdy kontrahent może być pewien całkowitej dyskrecji naszych pracowników, dzięki temu gwarantujemy wzorcową obsługę połączoną z całkowitą tajnością informacji do której nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się w umowie na prowadzenie usług rachunkowych.Nasi zatrudnioni to kompetentni ekonomiści posiadający długoletnią praktykę w rachunkowości. Każdy kontrahent może być pewny, że księgowość jego firmy poprowadzimy opierając się o znajomość najnowszych przepisów; zarówno finansowych, jak i najnowszych rozwiązań z zakresu rachunkowości.Biuro księgowe MGH z Wrocławia poleca przede wszystkim następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Spółka kompetentna księgowość warszawa proponuje wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po atrakcyjnych stawkach. Teraz wybranie księgowego jest rzeczą niezbędną. Ponadto wysokość oprocentowania obligacji jest niewielkie. Jeżeli więc zamierzamy gromadzić w banku, zorientujmy się czy jednostki TFI mieszczą się w ofercie. W związku z tym proponujemy wiedzę na temat rzeczy takich jak: doradztwo podatkowe, solidne usługi rachunkowe, odpowiedzialny biegły rewident warszawa, szyte na miarę rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie. Ponadto należy pamiętać, że najgorsze fundusze dają najczęściej dostrzegalne profity. Wieloletnie inwestowanie w akcyjne jednostki TFI, nawet drobnymi sumami, mogą dać namacalny profit. W związku z tym nie należy pomijać problemu wyboru – biuro rachunkowe jest priorytetowy czynnikiem. Kancelarię powinno wyróżniać gruntowność. Zobacz ofertę - rzetelna księgowość Warszawa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer

Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie kilkunastoletniej praktyki zawodowej.

Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:

* oszczędność czasu,
* zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
* doradztwo z zakresu podatków,
* gwarancję jakości świadczonych usług,
* terminową realizację zadań

Przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie