Katalog Stron WWW

 
 

Jak dostać dotację

Opis Jak dostać dotację Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak otrzymać dotację europejską musisz odwiedzić Portal Funduszy Europejskich, stanowi on punkt informacyjny dla osób poszukujących tego typu informacji. W ramach portalu działa wyszukiwarka dotacji dzięki której w prosty i szybki sposób znajdziesz wszelkie odpowiedzi. Już nie zastanawiaj się dłużej jak dostać dotację, wejdź i sam sprawdź.
Url http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Słowa kluczowe fundusze unijne   fundusze z ue   unia europejska   fundusze strukturalne   dotacje unijne   fundusze pomocowe   dotacje europejskie   pomoc unijna   beneficjent   nsro   nss   punkt informacyjny   dotacje z ue   jak dostać dotację   jak otrzymać dotację   wyszukiwarka
Data dodania May 29, 2009
ID linku 986
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wirtualne biuro jest ofertą dla nowoczesnego biznesu. To rejestracja firmy pod wskazanym adresem oraz obsługa korespondencji przychodzącej. Idealna oferta od Biznes Centrum. To także uznanie, które Twoja firma zyska poprzez prestiżowy adres. Biuro wirtualne zlokalizowane w samym centrum Warszawy to znakomita oferta Biznes Centrum. Umożliwia to dużą oszczędność na wynajmie własnego biura. Wirtualne biuro w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują zarejestrować spółkę, ale nie potrzebują siedziby. Biuro wirtualne w Warszawie to oferta indywidualnych numerów telefonicznych, odbiór połączeń telefonicznych, faksów, do dyspozycji klientów jest także spersonalizowana skrzynka pocztowa. Biuro zapewnia odbiór przesyłek. W ofercie znajduje się również skrytka pocztowa, założenie rachunku firmowego, służy wsparciem w różnych obszarach prowadzenia firmy. Z usług wirtualnego biura korzystają głównie programiści, handlowcy, osoby pracujące zdalnie. Opłatę za wirtualne biuro uiszczasz miesięcznie lub rocznie. Należy do korzystniejszych rozwiązań niż wynajmowanie całego biura i zatrudnianie pracowników biurowych. W Biznes Centrum uzyskasz ofertę nie tylko rejestracji, ale również zaawansowanych działań marketingowych. Masz dostęp do swojej korespondencji przez panel na stronie internetowej. Biznes Centrum to usługa polecana wszystkim, którzy zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, ale nie chcą lub nie mogą wynająć tradycyjnego biura. Oferta obejmuje dwa pakiety, które dobierzesz do indywidualnych potrzeb.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji , w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl

Siedziba firmy :
HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

email i tel kontaktowy!!:
+48 77 456-45-04 Faks: +48 77 446-78-90
handstowork@handstowork.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca

3. seka.pl

Formułowanie przepisów zgodnych z prawem pracy i ciągłe śledzenie zmian jest ponad twoje możliwości? Czuwanie nad prawami twoich pracowników oraz nad przestrzeganiem przepisów przez obie strony zleć firmie SEKA S.A. Ma ona ogromne doświadczenie na obszarze wielu branż, dzięki czemu może zaproponować przepisy i rozwiązania najbardziej optymalne, co pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze i ochronić wizerunek firmy w przypadku konfliktu z pracownikiem. O szczegółach współpracy przeczytasz na www.seka.pl.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Msp.org.pl to strona w całości poświęcona rozwojowi małych i średnich firm. Internauta odnajdzie tu informacje dotyczące takich dziedzin jak: sektor msp, dotacje unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również porady prawne. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Msp.org.pl to strona w całości poświęcona rozwojowi małych i średnich firm. Internauta odnajdzie tu informacje dotyczące takich dziedzin jak: sektor msp, dotacje unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również porady prawne. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Agencja Opiekunek Yvonne z siedzibą w Bydgoszczy, powstała z myślą o ludziach aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę nad dziećmi, osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi, w związku z czym poszukują zaufanej i sprawdzonej opiekunki dla swoich najbliższych.

Zdajemy sobie sprawę jak żmudnym i stresującym procesem dla Państwa jest poszukiwanie osoby godnej zaufania z odpowiednimi kwalifikacjami. Doskonale wiemy, że każdy człowiek jest inny, ma inne wymagania, inne cechy charakteru i inne potrzeby. Uwzględniając to wszystko dokładamy wszelkich starań, aby osoby przez nas polecane spełniały Państwa oczekiwania.

Najważniejszy dla nas jest podopieczny!

Pomagamy również w prowadzeniu domu, pielęgnacji ogrodu, w opiece nad zwierzętami oraz w utrzymaniu porządku w pomieszczeniach biurowych w sposób kompetentny, odpowiedzialny i rzetelny, biorąc pod uwagę Państwa - potrzeby oraz oczekiwania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Rekomendowane przez nas opiekunki mają wykształcenie medyczne (pielęgniarki), ukończyły specjalistyczne kursy opiekunów osób starszych, mają doświadczenie w pracy w szpitalu lub w domu opieki. W naszej bazie kandydatów posiadamy opiekunki, które praktykę nabyły opiekując się ludźmi starszymi w prywatnych domach. Oprócz tego, że charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, mają także ogromny szacunek, wyrozumiałość i cierpliwość dla dzieci oraz osób w podeszłym wieku, chorych czy niepełnosprawnych.

Gwarantujemy Państwu fachową pomoc w wyborze kompetentnego pracownika, który wykaże się nie tylko profesjonalizmem, ale także zamiłowaniem i doskonałymi predyspozycjami do wykonywania powierzonych mu obowiązków. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na naszej Agencji. Mamy pełną świadomość, że od doświadczenia polecanej osoby, predyspozycji i jej cech osobowości zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu.

Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław ...)

Jesteśmy Agencją Opiekunek specjalizującą się w pośrednictwie pracy. Prowadzimy działalność związaną z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Głęboki nacisk kładziemy na zaufanie i profesjonalizm.

Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5984.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca