Katalog Stron WWW

 
 

EDEN-Media Studio grafiki i reklamy - www, dtp, reklama

Opis EDEN-Media Studio grafiki i reklamy - www, dtp, reklama Zajmujemy się projektowaniem na potrzeby internetu, poligrafii i ogólnie pojętej reklamy - strony internetowe, różne formy reklamy w internecie, wydawnictwa poligraficzne, skład dużych publikacji i wydawnictw książkowych, grafika komputerowa, księga tożsamości, identyfikacja wizualna firmy, reklamy prasowe, prezentacje multimedialne na CD/DVD, ilustracje odręczne, również reklamy w folii i innych nietypowych formach.
Duży dorobek i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.eden.media.pl.
Url http://www.eden.media.pl
Kategoria Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Projektowanie stron
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe projekty. internet   strony internetowe   poligrafia   wydawnictwa poligraficzne   dtp   skład komputerowy   skład publikacji i wydawnictw książkowych   identyfikacja wizualna   prezentacje multimedialne na CD/DVD   reklama   grafika komputerowa   ilustracje   reklam
Data dodania May 29, 2009
ID linku 987
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Studia Graficzne

Jestem grafikiem komputerowym który od ponad 5 lat profesjonalnie zajmuje się projektowaniem graficznym, składem materiałów do druku, a także tworzeniem stron internetowych oraz identyfikacji wizualnej firm. Projektuję czyste, proste strony internetowe, oparte na XHTML, CSS oraz CMSsie Wordpress. Tworzę dobre, przejrzyste projekty graficzne, które przyciągają uwagę jak magnes. Wiem także, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dobrze zaprojektowane logo, identyfikacja wizualna firmy to podstawa.

Jeśli chciałbyś zobaczyć moje portfolio lub jesteś zainteresowany współpracą serdecznie zapraszam na moją stronę.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Strony www
Z pomocą grupy Logo Experts stworzysz dla swojej firmy niepowtarzalne i profesjonalnie wykonane logo, jakie będzie świetnym znakiem fabrycznym twojego przedsiębiorstwa. Graficy, którzy stanowią drużynę tej firmy dołożą wszelkich starań, aby należące do ciebie było doskonale znane na rynku, aby kojarzyło się właśnie z twoją firmą. To żadna, że to nic innego jak marka tworzy gwarancję jakości produktu, jaką cenią wszyscy ewentualni kontrahenci. Właśnie dlatego każda działalność rynkowa musi być opatrzona charakterystycznym logo.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Tworzenie stron
Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, strony internetowe i aranżacje wnętrz - profesjonalne usługi na terenie całego kraju.

Co oferuję:

1. Wizualizacje 3D
- Exterior oraz interior,
- Rzuty perspektywiczne/aksonometrie,
- Animacje 3D,
- Packshot;

2. Strony internetowe
- Projekt graficzny,
- Zamieszczenie strony na serwerze,
- Pomoc techniczna i serwis;

3. Aranżacje wnętrz
- Rysunki odręczne konepcyjne,
- Rysunki techniczne,
- Wizualizacje 3D;

Co zyskujesz:

Profesjonalną reklamę Twojej firmy, inwestycji lub produktu lub indywidualnie zaprojektowane wnętrze Twojego domu.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Wizualna identyfikacja z klientem zdaje się być w teraźniejszych czasach nieodłącznym elementem każdej korporacji. Jakże w większości sytuacji poznajemy korporację po jej logo czy symbolu charakterystycznego dla danej marki czy firmy. Dlatego w rzeczywistości poświęcić trochę więcej czasu na ten zagadnienie lub po prostu zlecić to fachowcom. Firma w Opolu o nazwie The Logo, zajmuje się fachowym tworzeniem reklamy w Opolu. Sprawa z Logiem czy identyfikacja wizualną firmy nie jest wcale taka prosta. Zły wygląd symbolu ma możliwość negatywnie wpłynąć na podjęcie decyzji czy podjąć współpracę z taką firma czy także nie. Dlatego faktycznie warto zainwestować w reklama Opole. Warto zainwestować w różnorakie ulotki czy też wizytówki. Bo to w chwili obecnej dzięki nim twoja firma może nabyć dodatkowych klientów. Stosownie zaprojektowana wizytówka ma możliwość przyciągnąć uwagę i dzięki czemu sprowadzić klienta do nas albo spowodować odwiedziny naszej strony albo kontakt telefoniczny. Projektowanie wizytówek w Opolu także możesz ze spokojnym sercem powierzyć wcześniej wspomnianej korporacji. Jeżeli już nie wiesz gdzie wydrukować własną wizytówkę albo ulotkę druk w Opolu zapewni inni ludzie firma poligraficzna the logo. Już obecnie pozwól sobie aby twoja firma zaczęła przynosić wymierne dochody i zyskuj nowych klientów.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Reklama w internecie
Profesjonalne projekty graficzne systemów identyfikacji wizualnej, materiałów reklamowych do druku oraz elektronicznych.

Projektowanie stron flash i html zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek. Projekty tradycyjne oraz flash. Portale internetowe i sklepy on-line.

Grafika reklamowa - projekty na potrzeby druku, reklamy prasowe, bannery, prezentacje multimedialne.

Systemy identyfikacji wizualnej. Logotypy, papier firmowy i wizytówki. Kompletny SIW wykonujemy z księgą logotypu.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Agencje reklamowe