Katalog Stron WWW

 
 

EDEN-Media Studio grafiki i reklamy - www, dtp, reklama

Opis EDEN-Media Studio grafiki i reklamy - www, dtp, reklama Zajmujemy się projektowaniem na potrzeby internetu, poligrafii i ogólnie pojętej reklamy - strony internetowe, różne formy reklamy w internecie, wydawnictwa poligraficzne, skład dużych publikacji i wydawnictw książkowych, grafika komputerowa, księga tożsamości, identyfikacja wizualna firmy, reklamy prasowe, prezentacje multimedialne na CD/DVD, ilustracje odręczne, również reklamy w folii i innych nietypowych formach.
Duży dorobek i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.eden.media.pl.
Url http://www.eden.media.pl
Kategoria Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Projektowanie stron
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe projekty. internet   strony internetowe   poligrafia   wydawnictwa poligraficzne   dtp   skład komputerowy   skład publikacji i wydawnictw książkowych   identyfikacja wizualna   prezentacje multimedialne na CD/DVD   reklama   grafika komputerowa   ilustracje   reklam
Data dodania May 29, 2009
ID linku 987
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Studia Graficzne

Zajmujemy się projektowaniem na potrzeby internetu, poligrafii i ogólnie pojętej reklamy - strony internetowe, różne formy reklamy w internecie, wydawnictwa poligraficzne, skład dużych publikacji i wydawnictw książkowych, grafika komputerowa, księga tożsamości, identyfikacja wizualna firmy, reklamy prasowe, prezentacje multimedialne na CD/DVD, ilustracje odręczne, również reklamy w folii i innych nietypowych formach.
Duży dorobek i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.eden.media.pl.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Projektowanie stron
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Oferta firmy to druk na szkle i grafika na szkle - Grupa Luxpol Tychy zaprasza. Wszystkim zaintersowanym polecamy efektowy druk na szkle - panele szklane, drewno drukowane, szkło drukowane, plexi z nadrukiem i płyty PCV z nadrukiem, meble drukowane. Producent serdecznie zaprasza do kontaktu - druk na szkle, szkło hartowane do kuchni oraz łazienki (szklana ściana).
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Firma Eureka Studio ma bardzo szerokie wiedzę praktyczną i kwalifikacji pozwalające na poszerzanie oferty w której dziś znaleźć można druk ofsetowy, cyfrowy, szyldy, hafty maszynowe, nadruki na długopisach, gotowe projekty graficzne, wizytówki, pieczątki. Wielkie praktykę, a również używanie najnowocześniejszego sprzętu sprawia że realizacja nawet dużych zamówień trwa bardzo krótko. Podejmowanie nowych wyzwań odróżnia firmę Eureka Studio. Dbałość o jakość produktów a także zadowolenie kontrahentów stanowi najważniejszy detal współpracy.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, strony internetowe i aranżacje wnętrz - profesjonalne usługi na terenie całego kraju.

Co oferuję:

1. Wizualizacje 3D
- Exterior oraz interior,
- Rzuty perspektywiczne/aksonometrie,
- Animacje 3D,
- Packshot;

2. Strony internetowe
- Projekt graficzny,
- Zamieszczenie strony na serwerze,
- Pomoc techniczna i serwis;

3. Aranżacje wnętrz
- Rysunki odręczne konepcyjne,
- Rysunki techniczne,
- Wizualizacje 3D;

Co zyskujesz:

Profesjonalną reklamę Twojej firmy, inwestycji lub produktu lub indywidualnie zaprojektowane wnętrze Twojego domu.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz

5. Rollupy

Ultima Displyas to będący w czołówce europejski producent i dostawca szerokiego asortymentu urządzeń sygnalizacyjnych oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu. W ofercie znajdują się banery, pop-upy, systemy wystawiennicze, przenośne meble, stojaki, systemy POS, akcesoria. Produkty są dostępne poprzez sieć europejskich dealerów. Ultima Polska zaczyna działalność w kwietniu tego roku i jest trzecią niezależną spółką powołaną przez Grupę, po Ultima France i Ultima Italy. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Straszynie pod Gdańskiem. Kierujemy naszą ofertę do podmiotów biznesowych, którymi w naszym przypadku są m.in. agencje reklamowe i drukarnie. Naszym celem są nie jednorazowe transakcje, ale długotrwałe relacje biznesowe oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie potrzebne naszym partnerom w ramach wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. Ultima Displays ma zamiar poprzez tą inwestycję rozszerzyć swoją ofertę biznesową a także wzmocnić partnerstwo z istniejącymi i przyszłymi klientami. Wejdź i przekonaj się już dziś, że to odpowiednia reklama dla Twojej firmy.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne