Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie Kraków

Opis Sprzątanie Kraków Pranie tapicerki, sprzątanie, czyszczenie dywanów to niezwykle wyczerpujące zajęcia dlatego też powstają specjalizujące się w tej dziedzinie firmy, których celem jest odciążenie od obowiązków zmęczone kobiety i panów. Mobile-Wash to firma sprzątającą. Firma dla której pranie tapicerki, sprzątanie czy czyszczenie dywanów nie jest problemem. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz fachowej kadrze pracowników Mobile-Wash może poszczycić się najlepszym wykonawstwem tego typu usług w mieście Kraków oraz okolicy. Mobile-Wash to Twoja firma sprzątająca.
Url http://www.mobile-wash.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe pranie tapicerki Kraków   czyszczenie dywanów   firma sprzątająca Kraków
Data dodania Oct 11, 2010
ID linku 9876
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Problem utylizacji odpadów jest niezwykle ważkim zagadnieniem. Zwykłe zakłady utylizacyjne są w stanie poradzić sobie z unieszkodliwianiem śmieci pochodzących z gospodarstw domowych czy fabryk. Co jednak zrobić z odpadami medycznymi i weterynaryjnymi, które są o wiele groźniejsze dla zdrowia ludzkiego? Z pomocą przychodzi firma ECO-ABC – od 1992 r. zajmujemy się bowiem utylizacją odpadów medycznych i weterynaryjnych. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, na którą składa się odbiór odpadów, ich transport oraz utylizacja w jedynym w Polsce zakładzie, spełniającym wymogi BAT. Po więcej informacji zapraszamy na eco-abc.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Carphol Serwis to profesjonalna firma usługowa z Łomianek, która oferuje wysokiej jakości usługi porządkowe. W zakresie działalności Carphol Serwis sprzątanie biur, pranie tapicerki samochodowej i meblowej, pranie dywanów oraz wykładzin.Firma używa bezpiecznych środków czyszczących, wysokiej jakości sprzętów i zatrudnia doświadczonych pracowników. Usługi skierowane są do firm czy osób prywatnych z Łomianek, Izabelina, Ząbek, Halinowa, Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i innych okolicznych miast. Jeśli chcą Państwo, by tapicerka w Waszym aucie znów wyglądała jak nowa, zapraszamy! Kontakt: www.carphol.pl, biuro@carphol.pl, tel. 506553743.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Firmy zajmujące się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej wykonują tą czynność bardzo starannie i dokładnie. Proces ten przebiega przez kilka etapów, poczynając od pierwszego płukania, mycia środkami chemicznymi, przez usuwanie grzybów i porostów, końcowego czyszczenia oraz ? co najważniejsze ? impregnacji. Po tych czynnościach możemy być pewni, że nasz podjazd przed domem długo będzie wyglądał idealnie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
PPU Zieleń Sp. z o.o. to zakład pogrzebowy, który w swojej ofercie posiada kompleksowe usługi kremacyjne. Jeśli nastąpi zgon to trzeba natychmiastowo poinformować zakład, który przetransportuje zwłoki do chłodni odpowiednio je zabezpieczając. Firma następnie przeprowadza proces kremacji by pochować zmarłego lub przekazać jego prochy w urnie osobom bliskim. Już dziś szczegółowo zapoznaj się z ofertą zakładu PPU Zieleń Sp. z o.o. Odwiedzając jego witrynę internetową. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe