Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów  

Linki
 • Projektowanie ogrodów, architektura krajobrazu
 • ocena:
 • ocena gości:
Gardenplanet. Architektura krajobrazu. Projektowanie ogrodów zarówno prywatnych jak i publicznych. Kompleksowe usługi obejmujące projekt zieleni oraz wyposażenie ogrodu w elementy małej architektury, takie jak oświetlenie ogrodowe, meble ogrodowe, altany, fontanny, oczka wodne, systemy nawadniające itp. Zapewniamy staranny dobór roślinności oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Oferujemy orygnalne, ciekawe, niebanalne projektowanie ogrodów. Nasze ogrody tworzą spójną, harmonijną przestrzeń oraz piękny, żywy krajobraz. To miejsce idealne na wypoczynek, ale również na atywne spędzanie czasu. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Botanika - projektowanie ogrodów
 • ocena:
 • ocena gości:
Botanika - W naszej ofercie znajduje się: projektowanie i zakładanie ogrodów. Dobór roślin, zakładanie trawników. Projektowanie infrastruktury ogrodowej: zbiorników wodnych, oświetlenia, altan, pergoli itp. Oferujemy usługi na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Nadzór nad realizacją projektu. Inwentaryzacja dendrologiczna, przygotowanie gleby do nasadzeń. Aranżacje już istniejących ogrodów, z uwzględnieniem dotychczasowych nasadzeń;
Uwzględnianie najnowszych trendów w stylizacji ogrodów. Kosztorysy przygotowanych przez nas projektów. Projektowanie ogrodów dla osób, okazjonalnie i we własnym zakresie zajmujących się ich pielęgnacją. Doradztwo w zakresie pielęgnacji ogrodu.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Firmy wg branż > Ogrodnictwo

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ogrody-Warszawa: Zakładanie i Pielęgnacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi ogrodnicze: projektowanie, urządzanie i pielęgnację ogrodów i innych terenów zieleni. Specjalizujemy się w zakładaniu systemów nawadniających - także w istniejących ogrodach. Zajmujemy się także wszelkimi innymi pracami ogrodniczymi: zakładaniem i pielęgnacją trawników, chirurgią i usuwaniem drzew, konarów, innymi pracami pilarką, koszeniem łąk i nieużytków. Budujemy również oczka wodne, ścieżki i tarasy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Poradnik Ogrodowy - Projektowanie i zakładanie trawników,pielęgnacja ogrodu. Oczka wodne i woda w og
 • ocena:
 • ocena gości:
Poradnik Ogrodowy to strona o ogrodach. W naszym poradniku staramy się odpowiedzieć na pytania takie jak ;
jak zaprojektować ogród i jaką rolę ma on pełnić? Jak zaplanować i wycenić prace związane z zakładaniem ogrodu? Jakie rośliny zastosować i na co należy zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze? W jaki sposób pielęgnować nowo założony ogród? Jak prawidłowo założyć trawnik i jakich zabiegów pielęgnacyjnych potrzebuje trawa?
Porady podzielone są na bloki tematyczne, które pomagają w odnalezieniu właściwego artykułu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego poradnika ogrodowego.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Firmy wg branż > Ogrodnictwo

Data dodania: Jan 4, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Ogrody Promulti - Projektowanie i zakładanie ogrodów. Oczka wodne i staw w ogrodzie. Gdańsk trójmia
 • ocena:
 • ocena gości:
Promulti to firma świadcząca usługi ogrodnicze na terenie województwa Pomorskiego i jego okolic. Oferta firmy to;
* Zakładanie ogrodów przydomowych, terenów zieleni wokół firm i budowa zieleni przy budynkach użyteczności publicznej.
* Indywidualne projekty ogrodów i terenów zieleni dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.
* Zakładanie trawników z rolki i z siewu, oraz budowa systemów nawadniających i linii drenażowych.
* Budowa oczek wodnych, stawów, kaskad i strumieni.
Promulti wykonuje trójwymiarową wizualizację projektów tworzoną ręcznie i komputerowo. Przy budowie ogrodów firma korzysta ze specjalistycznego sprzętu, certyfikowanej ziemi w workach, a rośliny pochodzą ze sprawdzonych polskich szkółek.
Zapraszamy do odwiedzenia strony i kontaktu z firmą.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Firmy wg branż > Ogrodnictwo

Data dodania: Jan 4, 2010 Trafień: 1 Ocena: 4.93 Głosów: 28
 • Świat Cebul.pl - cebulki kwiatowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Świat Cebul to nasz świat - świat zapachów, barw, świat zmieniający się z dnia na dzień i co dzień piękniejszy. Realizując nasze marzenia chcemy podzielić się z Tobą naszą pasją i miłością do roślin ogrodowych.

Na stronach sklepu oferujemy setki gatunków i odmian cebul, bylin i kłączy roślin ozdobnych. Większość z nich testujemy we własnych ogrodach by móc podzielić się z Tobą nie tylko teorią ale przede wszystkim praktyczną wiedzą.

Oferujemy lilie, mieczyki, dalie, zawilce, kalie, begonie, pacioreczniki, irysy, czosnki, frezje, floksy, funkie, liliowce, szafirki, tulipany, hiacynty i wiele innych roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Świat Cebul... tu zaczyna się Twój ogród.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Kwiaty
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody

Data dodania: Jan 14, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie ogrodów - P.U.H Art Natura - Sosnowiec
 • ocena:
 • ocena gości:
P.U.H ART NATURA jest firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowa obsługą inwestycji związanych z architekturą krajobrazu, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią. Oferujemy następujące usługi: projektowanie ogrodów przydomowych, urządzanie działek rekreacyjnych, oczka wodne, stawy, ogrody skalne, oświetlenie, projektowanie małej architektury, kompozycje zieleni współgrającej z otoczeniem i zaspokajającej wymagania Klienta, dobór nawierzchni, dywany kwiatowe, trawniki z siewu i darni rolowanej, systemy automatycznego nawadniania, systemy oświetlenia ogrodowego, projektowanie zieleni przy budynkach użyteczności publicznej (np. przy centrach nandlowych, firmach, szkołach, itp.), fachowe doradztwo przy realizacji projektu.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Firmy wg branż > Ogrodnictwo

Data dodania: Jan 16, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów, usługi ogrodnicze, lubelskie
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu: Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów a także aranżację terenów zieleni przy firmach i instytucjach. Ogrody są naszą pasją, tworzymy je ze starannością i zaangażowaniem, szczególną uwagę przywiązując do ich estetyki i funkcjonalności. W trosce o jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi. W ofercie firmy m.in.: oczka wodne i strumyki, ogrody skalne, ścieżki i murki ogrodowe, systemy nawadniające, trawniki, usługi ogrodnicze oraz kompleksowa pielęgnacja ogrodów. Obszar działalności firmy to głównie Lublin i woj. lubelskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej z przykładowymi projektami i realizacjami.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie

Data dodania: Jan 29, 2010 Trafień: 1 Ocena: 4.00 Głosów: 1
 • Projektowanie ogrodów Kielce
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Ogrody Aqua specjalizuje się w projektowaniu ogrodów oraz wykonawstwie systemów nawadniających. Systemy nawadniające ogrody wykonywane są z elementów najlepszych producentów na świecie m.in. Hunter, Galcon, Orbit i innych. Nasza forma zajmuje się również projektami i wykonawstwem ogrodzeń z kamienia naturalnego m.in. piskowaca, marmuru, dolomitu, wapienia i innych.Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody

Data dodania: Feb 1, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów - Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma INSPIRACJE w Warszawie jest nowoczesną pracownią projektową, specjalizującą się w prowadzeniu kompleksowych inwestycji w zakresie architektury krajobrazu. Oferta firmy obejmuje: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodów, aranżację ogrodów, zielone dachy (ogród na dachu), ogrody nowoczesne, ogrody japońskie oraz ogrody zimowe. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów

Data dodania: Feb 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags