Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe  

Linki
 • Adaptacja poddasz, mieszkanie na poddaszu, super poddasze
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalne ocieplenia, remonty i adaptacje poddasza na terenie Polski południowej. Wykonujemy wszystkie prace związane z tworzeniem nowego poddasza, adaptacją, remontem i ocieplaniem poddasza. Dajemy bezterminową gwarancję na Twoje poddasze! Gwarantujemy, że nasze ściany, sufity i okładziny będą spełniać wymagane od nich w normach i aprobatach technicznych parametry. Na pewno. Bezterminowo - do końca technicznej żywotności. W przypadku, gdy jeden z parametrów nie został spełniony zwrócimy nie tylko koszt zakupu naszych materiałów, ale również koszt ich montażu.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe
Budownictwo > Remonty

Data dodania: Jun 11, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Gładź szpachlowa
 • ocena:
 • ocena gości:
BUD-MAL to kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Wykorzystujemy nowoczesne gładzie gipsowe. W naszej ofercie znajduje się nie tylko klasyczna gładź gipsowa i gładź szpachlowa, ale także bezpyłowa gładź Multi-Finish. Nasza firma świadczy także usługi w zakresie malowania, glazurowania oraz suchej zabudowy. Dzięki innowacyjnej gładzi Multi-finish jesteśmy w stanie uzyskać idealnie gładkie, lustrzane powierzchnie dwa razy szybciej. Nasze doświadczenie oraz umiejętności znajdują odbicie w licznych referencjach. Naszym celem jest praktykowanie nowoczesnych, zachodnich technologii na terenie Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe

Data dodania: Jan 7, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • System dociepleń
 • ocena:
 • ocena gości:
Innowacyjny system dociepleń z klinkieru to trwałość, estetyka i bezproblemowa eksploatacją na długie lata.Zarówno kolor klinkieru jak i różnorodność jego formy pozwala z całą pewnością zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania. Nasza elewacja to system niezwykle funkcjonalny,zapewniający pełną swobodę podczas aranżacji ścian zewnętrznych budynku. Połączenie wielowiekowych doświadczeń stosowania klinkieru z nowoczesną sprawdzoną technologią zapewnia trwałość elewacji i minimalizację
kosztów jej utrzymania. Dlatego jeśli ktoś z Państwa pragnie dopasować go do swojego domu musi skontaktować się z naszą firmą za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której znajdziecie również wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego innowacyjnego systemu.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe

Data dodania: Aug 2, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Laboratorium Farb - badania, produkcja i sprzedaż wyrobów chemii budowalnej
 • ocena:
 • ocena gości:
Labofarb trudni się badaniami, produkcją i handlem farbami, sprzedażą impregnatów i handlem szpachlówkami do ścian i dodatkowo innych produktów chemii budowlanej. Korporacja produkuje szpachle dla kontrahentów hurtowych i dodatkowo detalicznych. Produkuje także farby dla konkurencyjnych firm z ich logiem, tzw. private label. W ofercie Labofarbu wchodzą: farby do ścian tzw. farby emulsyjne, farby fasadowe, impregnaty do przygotowywania podłoża i szpachli do wyrównywania ścian i dodatkowo sufitów i dodatkowo wykończania płyt gipsowo-kartonowych. Labofarb oferuje też badania nie niszczące spoin i jednocześnie spawów konstrukcji stalowych, rurociągów i dodatkowo innych połączeń dla firm z branży przemysłowej. Firma pracuje wg ISO 9001.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe

Data dodania: Nov 24, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tynki maszynowe | Firma tynkarska Ekotynk.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Tynki maszynowe - gipsowe lub cementowo - wapienne są podstawowymi tynkami jakie mają zastosowanie w większości form budownictwa. Jesteśmy profesjonalną firmą tynkarską działającą na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w tynkowaniu maszynowym domów, hal biurowych i przemysłowych, hal targowych, czy budynków magazynowych. Posiadamy również wysokiej jakości agregaty tynkarskie oraz agregat prądotwórczy umożliwiający tynkowanie maszynowe w budynku nie posiadającym własnej instalacji elektrycznej. Gwarantujemy wysoki standard usług tynkowania przy bardzo dobrej cenie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe
Budownictwo
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie

Data dodania: Mar 6, 2016 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags