Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Edukacja Nauka  

Kategorie

Astronomia (5)

Ekologia (32)

Konferencje (29)

Kursy (233)

Kursy językowe (93)

Matematyka (21)

Nauczyciele (12)

Nauka angielskiego (56)

Nauka gry (4)

Nauka za granicą (7)

Nauki humanistyczne (19)

Nauki przyrodnicze (9)

Opracowania (37)

Przedszkola (72)

Serwisy edukacyjne (92)

Szkolenia (263)

Szkoły (92)

Szkoły policealne (7)

Ściągi (14)

Wydawnictwa (14)

Zabawki edukacyjne (19)


Linki
 • Angielski przez internet
 • ocena:
 • ocena gości:
Z dumą przedstawiam jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się wortali językowych, poświęconych nauce języka angielskiego. Prowadzony jest przez nauczyciela języka angielskiego, który obecnie naucza języka na wyspach w prywatnej szkole językowej. Dodatkowo w skład redakcji wchodzi kilku studentów anglistyki oraz egzaminator maturalny.

Serwis składa się z kilku głównych działów, takich jak gramatyka oraz ćwiczenia, opowiadania w języku angielskim, rozwijające się forum językowe, ogłoszenia o korepetycje, itd.

Najpopularniejszymi działami na stronie są darmowe kursy językowe, szczególnie dla początkujących, oraz te prowadzone w postaci mp3 oraz video.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 3 Ocena: 1.00 Głosów: 1
 • Angielski
 • ocena:
 • ocena gości:
Ang.uczsie.edu.pl to wortal językowy poświęcony nauce języka angielskiego. Serwis składa się z kilku głównych działów, takich jak gramatyka oraz ćwiczenia, opowiadania w języku angielskim, rozwijające się forum językowe, ogłoszenia o korepetycje, itd. Szczególnie polecamy nasze darmowe kursy języka angielskiego. Najpopularniejszym działem jest oczywiście gramatyka języka angielskiego oraz ćwiczenia gramatyczne.

Szczególnie polecam nowe działy czyli forum językowe oraz dział ogłoszenia o korepetycje, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może dodać za darmo swoją ofertę lub zapytanie dotyczące korepetycji.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • OGŁOszENIA dla Ciebie
 • ocena:
 • ocena gości:
Marlem.pl - to polski serwis ogłoszeń w Internecie z ofertami typu kupię, sprzedam, zamienię, podzielony na różne kategorie, umożliwiający publikację ogłoszeń bez logowania. Posiada przejrzysty podział na kategorie główne oraz podkategorie. Witryna www.Marlem.pl Ogłoszenia, Oferty, Praca , pojawiła się w Internecie i ma na celu skupienie wszystkich firm z całej Polski jak również osób prywatnych na publikowanie swoich ogłoszeń i ofert.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Edukacja Nauka
Firmy wg branż > Nieruchomości

Data dodania: Feb 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Praca oferty w internecie
 • ocena:
 • ocena gości:
Weź udział w procesie rekrutacji i kariery. Praca w TwojeOferty.pl - to polski serwis ogłoszeń w Internecie typu Ogłoszenia Praca, Oferty Pracy, Dam Pracę, Szukam pracy aktualne oferty praca w Polsce i praca za granicą. Serwis Praca podzielony na różne kategorie umożliwia publikację ogłoszeń bez logowania. Posiada przejrzysty podział ogłoszeń Praca na kategorie główne oraz podkategorie. Witryna www.TwojeOferty.pl Ogłoszenia Praca, Oferty Pracy, Praca, pojawiła się w Internecie i ma na celu skupienie wszystkich firm z całej Polski na publikowanie swoich ofert pracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia
Edukacja Nauka

Data dodania: Feb 19, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kurs Rysunku Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Kurs Rysunku odręcznego przygotowujący do egzaminów na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa, Projektowanie wnętrz. W programie podstawy historii architektury i sztuki. Zajęcia prowadzone przez wykładowców, architektów z doświadczeniem branżowym i dydaktycznym. Sprawdzony program i wysoka skuteczność to nasze atuty. Zapraszamy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: Feb 19, 2009 Trafień: 5 Ocena: 4.33 Głosów: 6
 • Technikum Informatyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteś uczniem technikum informatycznego ? Na naszej stronie znajdziesz gotowe prace, które możesz wykorzystać na przedmiotach zawodowych takich jak programowanie strukturalne i obiektowe, systemy operacyjne i sieci komputerowe, technologia informacyjna, oprogramowanie biurowe, grafika komputerowe i multimedia, urządzenia techniki komputerowej. Możesz dodawac swoje prace, możesz sciągać prace innych uczniów.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Komputery > Programowanie

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Księgarnia Kacper
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia Internetowa Firmy Kacper. Tania KSIĘGARNIA, KSIĘGARNIA DLA CIEBIE, Informatyka, Medycyna, Motoryzacja, Budownictwo, Literatura Piękna, Sztuka, WNT, WKŁ, AUTO, HELION, I wiele innych - zapraszamy do odwiedzin Firma Kacper
książki,książka,księgarnia,księgarnia internetowa,lędziny, ledziny,plany miast, humor, przepisy kulinarne, wnt, wkŁ,helion, medycyna,mapy,mapa,informatyka,programowanie,dla dzieci,historia,prawo
Kategoria:   Edukacja Nauka
Budownictwo
Kraje Miasta Regiony

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NetPiko - gramatyka angielskiego
 • ocena:
 • ocena gości:
Język angielski online w NetPiko to nauka angielskiego dla początkujących i nie tylko. W serwisie wszystko to co potrzebujesz do nauki języka angielskiego. Znajdziemy artykuły na temat wszelkiego rodzaju i wiele wile więcej.Jest możliwość napisania własnego artykułu na naszej stronie .Język angielski dla początkujących i zaawansowanych.Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Ściągi

Data dodania: Mar 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 2.50 Głosów: 2
 • Effect Group Sp. z o.o. - szkolenia, warsztaty, seminaria - Home
 • ocena:
 • ocena gości:
Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

Proponujemy Państwu szkolenia otwarte w takich obszarach działalności jak:
• logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
• zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
• umiejętności interpersonalne, windykacja,
• sprzedaż, marketing, obsługa klienta

Szkolenia biznesowe odbywają się w kameralnych grupach (od kilku do kilkunastu osób). Staramy się, aby zajęcia miały charakter praktyczny i odbywały się przy aktywnym udziale wszystkich uczestników. Każdy uczestnik otrzymuje materiały poszkoleniowe będące rozszerzeniem treści poruszanych podczas warsztatu oraz dyplom ukończenia szkolenia.
W trakcie szkoleń stosujemy następujące formy ćwiczeniowe:

ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia grupowe, ”burza mózgów”,analizy przypadków, odgrywanie ról, case study
dyskusja i omawianie przykładów z praktyki zawodowej uczestników, omawianie sytuacji problemowych i propozycje rozwiązań do zastosowania w praktyce.wykład w oparciu o przykłady praktyczne,


Specjalizujemy się również w szkoleniach zamkniętych uwzględniających specyfikę i potrzeby firmy oraz indywidualny potencjał poszczególnych grup pracowniczych. Szkolenia zamknięte organizowane są w ośrodkach szkoleniowych w kraju lub w siedzibie Klienta.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Konferencje

Data dodania: Mar 21, 2009 Trafień: 2 Ocena: 4.92 Głosów: 12
 • Szkoła Językowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Szkoła języków obcych Active English And Languages Education Centre oferuje profesjonalne nauki językowe :
* portugalski, japoński, chiński, niderlandzki, norweski, fiński, szwedzki, arabski, turecki, hebrajski, hausa, grecki, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki, chorwacki, angielski, duński, twi, swahili, polski,
rosyjski, łacina, koreański, język migowy, wietnamski, joruba, igbo, tagalog, urdu, hindi, litewski, laotański, albański, bośniacki, bułgarski, węgierski, rumuński, perski, ukraiński, słoweński, słowacki, macedoński
# Prowadzimy również zajęcia przez internet.
# Przygotowujemy ludzi do życia światowego.
# Przygotowujemy naszych studentów do podejmowania różnorodnych wyzwań jakie rzuca współczesny świat, tak aby mogli sprostać sytuacjom z którymi zetkną się w przyszłości.
Znajomość języka otwiera drogi:
# do otrzymania dobrej pracy,
# do nawiązywania zagranicznych kontaktów,
# do podróży zagranicznych,
# do studiowania zagranicą,
Kategoria:   Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags