Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Edukacja Nauka > Nauka za granicą  

Linki
 • KURSY FRANCUSKIEGO WE FRANCJI
 • ocena:
 • ocena gości:
Organizujemy kursy języka francuskiego w Olsztynie.
Uczymy młodzież oraz dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów państwowych DELF, DALF oraz CCIP. W ofercie są również kursy biznesu dla początkujących i zaawansowanych.

Organizujemy wyjazdy do Francji na kursy języka w renomowanych szkołach Paryża, Nicei, Monaco.
Konkurencyjne ceny na każdą kieszeń.

Na stronie polecamy: przydatne informacje o Francji, ciekawostki o Francji i Francuzach, lekcje języka francuskiego, bogatą galerię zdjęć najpiękniejszych zakątków Francji oraz aktywne FORUM.

ZAPRASZAMY !!!www.francuski24.com
Kategoria:   Edukacja Nauka
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Nauka za granicą

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Katalog uczelni
 • ocena:
 • ocena gości:
Study4u.eu to internetowa wyszukiwarka uczelni. Baza serwisu zawiera uczelnie Polskie i uczelnie z wybranych krajów Unii Europejskiej. W serwisie znajdują się aktualne rankingi uczelni oraz wyszukiwarka wyższych.
uczelni. Serwis zawiera kierunki studiów oferowane przez każdą znajdującą się w serwisie uczelnię. W bazie serwisu znajdziesz szczegółowe opisy uczelni wyższych w tym najlepszych uczelni w Polsce i za granicą oraz opisy rozrywek i atrakcji dostępnych dla studentów w mieście w którym znajduje się dana uczelnia.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Angielski online przez Skype
 • ocena:
 • ocena gości:
Angielski dla każdego przez Skype. Nauka angielskiego za pomocą skype łatwo i
przyjemnie pomoże Ci w opanowaniu języka na wysokim poziomie. Nie ważne gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz,
ile czasu możesz poświęcić i jak dobrze znasz język.
Sam podejmujesz decyzję o tym gdzie i kiedy będziesz się uczył. . Idealna oferta dla Polaków pracujących za granicą.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka za granicą

Data dodania: Feb 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NIEMIECKI PRZEZ INTERNET
 • ocena:
 • ocena gości:
MK Niemiecki Online oferuje profesjonalne kursy języka niemieckiego online dla Polaków w kraju i za granicą: nauka na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów gimnazjalncych i maturalnych, egzaminów na studia i certyfikatów językowych w charakterze konwersacji, korepetycji, kursów profilowanych (język ogólny, słownictwo biznesowe, turystyczne, praca i nauka za granicą). Więcej informacji na stronie firmy, gdzie zapoznasz się z ofertą MK NIEMIECKI ONLINE, rozwiążesz test online, podzielisz się doświadczeniem w nauce języka niemieckiego i umówisz się na bezpłatną rozmowę kwalifikacyjną.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Edukacja Nauka > Nauczyciele

Data dodania: May 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD
 • ocena:
 • ocena gości:
Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: May 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Information Planet - Australia
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą zajmującą się wyjazdami do Australii. Na rynku istniejemy 15 lat, dzięki temu zyskaliśmy ogromne doświadczenie w tego typu branży. Posiadamy biura w Polsce a także co dla naszych Klientów jest najważniejsze trzy biura w Australii ( 2 w Sydney oraz 1 w Perth). Załatwiamy wszelkie formalności potrzebne do wyjazdu, nasi konsultanci oferują pomoc i opiekę zarówno w Polsce jak i w Australii m.in jest to pomoc w znalezieniu pracy. Sprawdzamy szansę uzyskania wizy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauka za granicą

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyjazd skierowany do studentów uczelni
 • ocena:
 • ocena gości:
Normalny student nie ma często szans zobaczyć tak dużo organizacji finansowych w tak szybkim czasie. Pobyt w Londynie to 4 dni, przez ten czas intensywnie zwiedzamy znane firmy takie jak Morgan Stanley. Kilku uczestników to 16 młodych ludzi. Wyjazd jest względnie, na wydatki najwżniejsze to nocleg, posiłki, przelot. Wizyty dotyczą mocno cenionych firm np. są to fundusze private equity i uczelnie wyższe. W tym roku będzie miała miejsce już 6 edycja LSE. Wizyta w tych instytucjach jest szansą na poznanie licznych znakomitych ludzi. Można z tymi osobami podjąć rozmowę, wziąć numer telefonu lub dowiedzieć się dostać tam pracę. Projekt jest mocno reklamowany w mediach, patronat objęła Fundacja 2065 im Lesława A. Pagi. Rozmawiamy z prasą finansową, a także telewizją biznesową. Gorąco zapraszamy na specjalną witrynę www wyjazdu London Study Excursion. Projekt jest mocno interesującą przygodą dla studentów. Ma charakter ogólnopolski i jest przeznaczony do studentów uczelni wyższych w kraju. Wyjazd dotyczy wizyt w kluczowych organizacjach finansowych Londynu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Edukacja Nauka > Nauka za granicą

Data dodania: Apr 15, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Smart Prospects - studiowanie za granicą
 • ocena:
 • ocena gości:
Smart Prospects to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną wyemigrować na wyspy w celu zdobycia wykształcenia na tamtejszych uczelniach wyższych. To organizacja, która w całkowicie bezpłatny sposób wspiera aplikantów, pomaga im w znalezienie zakwaterowania w pobliżu uczelni oraz nie pozostawia samych sobie przez cały okres nauki. Posiadają akredytację Brytish Council i są zarejestrowanym centrum UCAS. Ich ambasadorzy doskonale odnajdują się w swojej roli, gdyż sami są uczniami i absolwentami brytyjskich szkół wyższych.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Edukacja Nauka > Szkoły policealne

Data dodania: Dec 1, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags