Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze  

Linki
 • Żółwie
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis dla miłośników i hodowców żółwi lądowych, poświęcony głównie gatunkom z rodzaju Testudo tj. żółw stepowy (testudo horsfieldii) i żółw grecki (testudo hermanni). Systematyka i opisy gatunków. Porady hodowlane. Ochrona w prawie krajowym i międzynaraodowym oraz Konwencji CITES. Artykuły o życiu żółwi w naturze, żywieniu, budowie i urządzeniu terrarium oraz wybiegu. Porady związane z zimowaniem. Choroby żółwi, ich objawy, przyczyny i leczenie. Podstawowe informacje na temat rozmnażania. A także ciekawostki, quizy, galeria zdjęć żółwi, terrariów i wybiegów, blogi o żółwiach, forum tematyczne.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Hobby Rozrywka > Terrastyka

Data dodania: Mar 27, 2009 Trafień: 6 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Popularny Najlepszy
 • Fantom - pomoce dydaktyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Zabawki edukacyjne
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Jan 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Mikroskop optyczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Serdecznie zapraszamy na strony internetowe firmy Micro Instruments AP z Krakowa. Nasza firma od wielu lat skupia swoją działalność wokół mikroskopów. Nasze bogate doświadczenie oraz pasja z którą przychodzi nam pracować każdego dnia sprawiają, że oferowane przez nas mikroskopy oraz usługi pokrewne, jak m.in. naprawa mikroskopów stoi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej o naszej firmie na łamach naszego serwisu. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze

Data dodania: Apr 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Linum.pl :: Ekologia i Ochrona przyrody
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis Linum.pl to fantastyczne miejsce w internecie na którym zdobędziesz zagadnienia z ekologii środowiska. Zamieszczamy najświeższe nagonki ze świata natury, oraz spraszamy do opinii licznych uczniów, nie tylko geografów co myślą o efekcie cieplarnianym na obszarze Uni Europejskiej. Niewielu się zgodzi ze stwierdzeniem że ludzkość ma gigantyczny wpływ na jakość życia ludzi jak również grzybów. Nasza strona internetowa ukazuje niezbite dowody, że winni są tylko i wyłącznie ludzie! Doktorzy nauk technicznych nie są w stanie obronić naszej Ziemi przed katastrofą ekologiczną.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Opracowania

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Portal Przyrodniczy
 • ocena:
 • ocena gości:
Nowy Portal przyrodniczy, który prężnie się rozwiją i nie traci czasu na zbędne trele-lele.Jesteśmy grupą znających się ludzi, który umieją pomagać i nie zbyt wiele. Nasza strona oferuje Wam przygotowanie do zdania matury z Biologii,Chemii,Fizyki i dostać się na studia medyczne, które w tych czasach są dostępne dla ludzi. Aktualnie posiadamy system ekopunktów, które są bardzo popularne w naszym serwisie,oferujemy za punkty nagrody (e-mail,doładowania a NAWET KSIĄŻKI!!).
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Kursy

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Forum Przyrodnicze
 • ocena:
 • ocena gości:
Forum Przyrodnicze, Zadania z Chemii i Biologii . Pomoc w nauce .Forum rozwinięte jest na chemie,biologie,fizyke i medycyne .Chcesz iść na studia Medyczne, chcesz się dobrze przygotować ! Nie masz wyboru dołącz do Nas już dziś. Jeszcze w tym miesiący macie okazję zagrać w konkutsie gdzie mamy dobre nagrody np: książka biologiczno-chemiczna która kosztuje w sklepie około : 200zł jest to dosłona BIBLIA!

Nowy Portal przyrodniczy, który prężnie się rozwiją i nie traci czasu na zbędne trele-lele.Jesteśmy grupą znających się ludzi
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Kursy

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, prezentacji maturalnej i innych.
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis zuzat.pl powstał z myślą o osobach mających problemy przy pisaniu różnego typu prac. Pomagamy w pisaniu prac mgisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, prezentacji maturalnych, referatów, wypracowań i wielu innych. Oferta skierowana jest do osób z całej Polski. Gwarantujemy:
- zero plagiatu (nie korzystamy z wcześniej napisanych prac),
- krótki termin realizacji zlecenia,
- stały kontakt,
- wysoką jakość pracy,
- indywidualne podejście do klienta,
- pełne zadowolenie.
Pisanie pracy nie musi być trudne!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Chemia Lublin
 • ocena:
 • ocena gości:
Learnfun to serwis z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Ogłoszeniodawcy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić ofertę – między innymi język rosyjski, fizyka, biologia, historia, matematyka. Zarówno dodawanie, jak i przeglądanie ogłoszeń jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany korepetytor ma możliwość edycji swoich ogłoszeń, które pozostają w portalu tak długo, jak chce tego ogłoszeniodawca. Serwis charakteryzuje elegancki minimalizm.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Matematyka

Data dodania: Dec 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Mapa konturowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona przeznaczona jest do uczniów, którzy aktywnie poszukują pomocnych nauce map konturowych. Dostępne są tutaj mapy konturowe Polski, mapy konturowe świata i mapy konturowe Europy. Wszystkie mapy można bezpośrednio pobrać i są one przygotowane do wydruku. Mapy konturowe zostały zapisane w wygodnym dla użytkowników formacie PDF. PRzydatne dla uczniów i nauczycieli.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze

Data dodania: Sep 21, 2011 Trafień: 141 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Sprzedaż odczynników chemicznych
 • ocena:
 • ocena gości:
Szanowni Państwo, jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą odczynników chemicznych na terenie całej polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży chemicznej oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej mamy możliwości dostarczenia Państwu najwyższej jakości odczynników chemicznych do prywatnych laboratoriów. Technika otrzymywania takich odczynników jak 4cmc pozwala nam na osiągnięcie 100% powtarzalności jakości co powoduje że nasze produkty są najwyższej jakości oraz czystości. Współczynnik czystości gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników realizowanych doświadczeń. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą długofalową lub zakupem większej ilości odczynników to serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno za pośrednictwem naszej witryny internetowej jak i mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Zapraszamy
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze

Data dodania: Dec 28, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags