Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Firmy wg branż > Alarmy  

Linki
 • Drzwi antywłamaniowe; sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe, sejf, kasy pancerne, sejfy, szafy
 • ocena:
 • ocena gości:
Drzwi antywłamaniowe, drzwi ognioodporne i kancelaryjne, sejf, kasy pancerne, sejfy, szafy metalowe - Warszawa. Oferujemy: kasy pancerne, sejfy gabinetowe, sejfy kasjerskie, sejfy na broń, szafy ubraniowe, szafy bhp, szafy ognioodporne, meble metalowe, szafy na dokumenty niejawne, drzwi antywłamaniowe, sejfy ognioodporne, sejfy gabinetowe, szafy na broń, szafy kartotekowe ognioodporne, sejfy na laptopy, sejfy ścienne.
Kategoria:   Budownictwo > Drzwi
Firmy wg branż > Alarmy
Produkcja Przemysł > Meble

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 5 Ocena: 4.00 Głosów: 1
 • Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy
 • ocena:
 • ocena gości:
Nowoczesne urządzenia do rejestracji czasu pracy RCP i kontroli dostępu KD, Urządzenia biometryczne ( odcisk palca ) i na karty zbliżeniowe RFID, MIFARE, UNIQUE. Zamki cyfrowe firmy Samsung. Biometria technologia której nie oszukasz. Raporty pracownika z godzinami pracy i spóźnieniami. Moduły integracji programami kadrowo-płacowymi automatyczne rozliczanie pracowników
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Monitoring Szczecin ,Systemy Alarmowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Ile warte dla Ciebie jest życie Twoje i Twoich bliskich? Jaką wartość ma Twój dobytek? Co może się stać gdy w środku nocy w zupełnych ciemnościach staniesz sam oko w oko z intruzem który plądruje Twoje mieszkanie? Co może się stać gdy Twoje dziecko lub ktoś bliski "wpadnie" na takiego intruza? Jakie możesz ponieść straty? Czy ich wymierność można przeliczyć na pieniądze? Nie pozwól by taka sytuacja mogła się wydarzyć. W Twoich rękach spoczywa bezpieczeństwo bliskich. Dzięki naszym usługom, przy niskiej inwestycji możesz SKUTECZNIE ochronić bliskich i majątek od różnych przykrych sytuacji: włamań, napadów, kradzieży, pożarów, zalań, nieszczelności instalacji gazowych. Wystarczy telefon lub email i nasi konsultanci ds. bezpieczeństwa przygotują specjalna ofertę zabezpieczeń przygotowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. Ps. Nie chcemy Cię martwić, ale statystki policyjne pokazują przerażające fakty. Ile było włamań w 2008 roku? Sprawdź na www.monitoring-szczecin.pl
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Produkcja Przemysł > Elektronika
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Miwi Urmet - Domofony, Telewizja przemysłowa, Systemy Alarmowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma MIWI-URMET Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem systemów zabezpieczeń mienia, obejmujących m.in. systemy domofonowe i videdomofonowe, systemy telewizji przemysłowej (CCTV), systemy Alarmowe (SSWiN), kontrolę dostępu i automatykę bram. W ofercie firmy znajdują się urządzenia skutecznie podnoszące bezpieczeństwo, kontrolujące i ograniczające dostęp do mieszkań, biur, magazynów oraz otwartych przestrzeni.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Alarmy
Dom Wnętrze > Alarmy

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe
 • ocena:
 • ocena gości:
W naszej ofercie znajdują się telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, akcesoria CCTV i wszystkie elementy składające się na monitoring. Szybko, bezpiecznie, a ponadto zawsze służymy profesjonalną poradą przy doborze sprzętu. Nasze kamery przemysłowe dobrze sprawdzają się w sklepach, supermarketach, centrach handlowych, przy kontroli imprez masowych czy nadzorowaniu newralgicznych punktów miast. Specjalizujemy się w dystrybucji elektroniki użytkowej i systemów elektronicznych niezbędnych w do funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw.
Kategoria:   AGD RTV > Video
Dom Wnętrze > Alarmy
Firmy wg branż > Alarmy

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agencja ochrony Poznań - ochrona fizyczna obiektów Poznań!
 • ocena:
 • ocena gości:
Agencja ochrony Poznań oferuje: ochrona fizyczna, ochrona obiektów - profesjonalna ochrona osób i mienia! Nasza agencja ochrony (agencja ochrony Poznań) to przede wszystkim profesjonalna ochrona fizyczna, flagowy produkt z naszej oferty kierowany do firm i przedsiębiorstw wymagających skutecznej i nowoczesnej ochrony. Pomimo dość krótkiego okresu działalności wysoką jakość naszych usług możemy poprzeć szeregiem referencji od kilkudziesięciu klientów, którym zapewniamy bezpieczeństwo. Ochrona fizyczna obiektów, ochrona firm, domów i posesji prywatnych, ochrona w marketach oraz obiektach handlowych oparta na systemie Activ Guard to nasza specjalizacja, a ochrona osób i mienia jest najczęściej wybierana usługą przez naszych klientów. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy

Data dodania: Jan 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • F.H.U. LYNX - Profesjonalne systemy alarmowe. PoznaĹ� Wielkopolska
 • ocena:
 • ocena gości:
FHU LYNX Profesjonalne systemy alarmowe, monitoring, kontrola dostępu, instalacje domofonowe,
instalacje videodomofonowe, systemy sygnalizacji pożarowej, instalacje elektryczne. Poznań,
Wielkopolska. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców.
Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat
utrzymują się na najwyższym poziomie
Kategoria:   Dom Wnętrze > Alarmy
Firmy wg branż > Alarmy

Data dodania: Feb 1, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Montaż kamer
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona internetowa firmy prowadzi swoją aktywność w zakresie planowania i realizowania instalacji monitoringu wizyjnego. Systemy przeciwpożarowe to propozycja wyznaczona w głównej mierze do banków, magazynów oraz sklepów. Także są to komplementacje zrealizowane przez ekipe projektów specjalnych na przykład : podzespóły detekcji w obrazie z kamer czy też przenośne urządzenia gps. Zapewnieniem kompetencji firmy są rozmaite certyfikaty i opinie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy

Data dodania: Feb 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ALARM-TECH - Świat zabezpieczeń domów i firm
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma istnieje na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem urządzeń do telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, domofonów, wideodomofonów, systemów przeciwpożarowych, rejestratorów cyfrowych DVR, kamer przemysłowych. Oferta skierowana jest to instalatorów oraz klientów detalicznych. Dodatkowo telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, monitoring. Nowy cennik urządzeń firmy satel, kamera przemysłowa z oświetlaczem podczerwieni v554 osd ir48, kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni v 554 ir 54, nowe ukryte kamery pir-42, pir-55 !
Kategoria:   Dom Wnętrze > Alarmy
Firmy wg branż > Alarmy
Kraje Miasta Regiony > Kraków

Data dodania: Mar 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • BioSys - Systemy Biometryczne, Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy. Wykorzystujemy zarówno najnowsze urządzenia oparte o technologie biometryczne (odcisk palca) jak i urządzenia oparte o karty zbliżeniowe. W naszej ofercie posiadamy także zamki biometryczne montowane w miejsce standardowych zamków i klamek. Zapewniamy pełną integrację naszych systemów z instalacjami alarmowymi, posiadamy w naszej ofercie systemy alarmowe wiodących firm na rynku.
Kategoria:   Budownictwo > Klamki
Firmy wg branż > Alarmy
Kraje Miasta Regiony > Kraków

Data dodania: Mar 31, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags