Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Firmy wg branż > Automatyka  

Linki
 • Etykiety samoprzylepne
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 12 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Popularny Najlepszy
 • HOLMEXX-koła zębate, stożkowe, obróbka CNC
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy:

koła zębate o zębach prostych
koła zębate o zębach śrubowych
koła zębate stożkowe proste
ślimaki i ślimacznice
koła łańcuchowe
koła pasowe
przekładnie
dłutowanie rowków wpustowych i wielowypustowych
toczenie i obrabianie detali na centrach obróbczych CNC
frezowanie różnych elementów na frezarce uniwersalnej
obróbka cieplno-chemiczna
toczenie na automatach tokarskich
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Automatyka
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie

Data dodania: Mar 27, 2009 Trafień: 15 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Linie montażowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Działamy w branży automatyki przemysłowej. Tworzymy maszyny oraz linie montażowe mające na celu ułatwić i maksymalnie zautomatyzować pracę naszych klientów. Przyjmujemy indywidualne, unikalne zamówienia. Specjalizujemy się w produkcji linii montażowych, zaczynając od planowania poprzez konstrukcję, produkcję, montaż, instalację oprogramowania a skończywszy na uruchomieniu systemu w hali klienta oraz serwisowaniu stworzonych maszyn.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 4 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Regulatory i rejestratory temperatury
 • ocena:
 • ocena gości:
Producent i dystrybutor urządzeń do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Naszym znakiem firmowym mikroprocesorowe regulatory z uniwersalnym wejściem w obudowach tablicowych i na szynę DIN oraz ekonomiczne przetworniki temperatury i wilgotności. Urządzenia te wyróżnia wysoka dokładność, intuicyjny interfejs oraz duża niezawodność, przy zachowaniu niskiego poziom cen. Najmłodszym polem naszej działalności są tablicowe wielokanałowe rejestratory danych oraz przenośne bateryjne rejestratory wilgotności i temperatury z wyświetlaczem LCD. Oferujemy również złączki szynowe, złącza do druku, obudowy elektroniczne z tworzyw sztucznych oraz metalu, przepusty kablowe oraz gniazda bezpiecznikowe. Na rynku jesteśmy od 1986 roku, a nasza oferta została doceniona przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PROELECTRONICS profesjonalny montaż elektroniczny SMT i THT
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Proelectronics zajmuję się montażem elektroniki w technologii SMT i THT na zlecenie. Kilkuletnie doświadczenie w branży zaowocowało tym, że priorytetem dla nas jest najwyższa jakość montażu. Wykonujemy zlecenia prototypowe, mało i średnioseryjne w technologii ołowiowej i bez ołowiowej z ochroną ESD. Montaż odbywa się metodą bezdotykową (na pastę lutowniczą) z automatu lub ręczny (przewlekany).
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne
Dom Wnętrze > Alarmy

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Napedy do bram - Twoje-Napedy.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Twoje napędy. Automatyka do bram. Oferujemy napedy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych oraz piloty do bram. Ponadto anteny, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, szlabany. Posiadamy produkty cenionych producentów. Szybka realizacja zamówień oraz ubezpieczenie i śledzenie przesyłki. Nasze napedy do bram i systemy automatyczne zwiększają bezpieczeństwo właścicieli skuteczniej, chroniąc przed włamaniem i kradzieżą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NOWATOR - lampy solarne i pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszego przedsiębiorstwa, która traktuje o specyfice odnawialnych źródeł energii. Oferujemy swoim klientom doskonałej jakości panele fotowoltaiczne, które sprawdzą się w niejednej instalacji. W ofercie posiadamy również pompy ciepła łódź, które są dostępne w wielu modelach. Służymy pomocą w kontekście wyboru lamp solarnych czy profesjonalnych kotłów co. Dzięki nam można dowiedzieć się, w jaki sposób fotowoltaika warszawa okaże się przydatna w kontekście określonego obiektu. Udostępniamy duży wybór asortymentu, z pomocą którego można stworzyć rozbudowane instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii. Chętnie pomożemy w zakresie pozyskiwania dotacji, podpowiadając, co należy zrobić, aby uzyskać tego typu pomoc.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Aug 1, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Elstin s.j - elektroinstalacje, sterowania i napędy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma ELSTIN s.j. powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH "LECH" Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji. Instalacje siły i oświetlenia w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Instalacje sterowania i sygnalizacji. Napędy regulowane. Instalacje komputerowe. Rozdzielnice - prefabrykacja. Linie kablowe NN, SN, sterownicze. Stacje transformatorowe SN. Badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych. Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach przemysłowych.
Spółka jawna Elstin od wielu lat zajmuje się instalacjami elektrycznymi i automatyką przemysłową. Ma już na swoim koncie wiele realizacji.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pneumatyka
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównymi minusami sprężanego powietrza tłoczonego przez kompresory są: mikronowe zabrudzenia mechaniczne (pył. rdza), h2o oraz olej który pochodzi z kompresora. Aby uzyskać satysfakcjonujące i trwające długo pracowanie powietrznych mechanizmów, powinno się należycie przygotować sprężane powietrze. Firma Air-Com z Wrocławia zna się na tym najlepiej. Oferujemy liczne urządzenia przygotowania sprężonego powietrza takich jak: kompresory siłowniki, osuszacze sprężonego powietrza, filtry pneumatyczne, zbiorniki pneumatyczne oraz wiele innych elementów armatury powietrznej. Ponadto zajmujemy się serwisem sprężarek i innych urządzeń pneumatyki siłowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Falowniki, silniki indukcyjne...
 • ocena:
 • ocena gości:
Istniejemy od 2003 roku. W naszej ofercie znajdują się: falowniki, elektrowibratory, przekładnie redukcyjne, silniki indukcyjne, softstarty, koła pasowe, koła zębate i inne. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji systemów sterowania i automatyki. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Wieloletnia specjalizacja w zakresie napędów, kontroli energii elektrycznej i dobra znajomość rynku odzwierciedlają się w solidnej i fachowej obsłudze przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W celu zapoznania się z pozostałą bogatą ofertą produktów i usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags