Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Firmy wg branż > Elektryczne  

Linki
 • Artykuły elektryczne i osprzęt-Luven.Pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Osprzęt elektryczny to coś, co na pewno przyda się każdemu budowlańcowi, a w szczególności elektrykom, którzy odpowiadają za montaż i prawidłowe, a przede wszystkim bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej. To przede wszystkim różnego rodzaju przewody, końcówki, gniazdka i wyłączniki, czyli po prostu elementy instalacji elektrycznych. Są to również różnego rodzaju źródła światła, które zapewniają jasność pomieszczeń, jak również rozświetlenie mroku na zewnątrz. Jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny znajdziemy ogromną różnorodność, ponieważ na rynku istnieje wiele producentów sprzętu elektrycznego, który wciąż starają się jeszcze bardziej udoskonalić swoje produkty. Osprzęt elektryczny to również różnego rodzaju elektronarzędzia, które ułatwiają pracę przede wszystkim budowlańcom, ale także osobom w wielu różnych branżach. W sklepach elektrycznych znajdziemy również osprzęt elektryczny, który jest materiałami eksploatacyjnymi instalacji elektrycznej i urządzeń działających na prąd. Są to różnego rodzaju bezpieczniki i transformatory, a także żarówki, zarówno te zwykłe, jak i energooszczędne.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Mar 4, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Elektryka, elektronika, instalacje Hertom
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych.
Przedmiotem działalności firmy HETROM jest:

* projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki,
* usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki,
* usługi w dziedzinie montażu elektroniki.

Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą:

* projektów koncepcyjnych,
* założeń techniczno – ekonomicznych,
* projektów budowlano – wykonawczych w zakresie przyłączy i instalacji elektroenergetycznych.

Wykonawstwo instalacji elektrycznych odbywa się poprzez:

* wykonanie przyłączy i prac ziemnych,
* wykonanie tras kablowych instalacji,
* okablowanie budynków oraz montaż rozdzielnic, szaf i urządzeń sterujących,
* remonty i modernizacje istniejących instalacji.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 37 Ocena: 4.43 Głosów: 7
Popularny
 • Kable światłowodowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Specjalizujemy się w dziedzinie okablowania systemów służących do transmisji danych. Na zamówienie wykonujemy przewody wielożyłowe, patchcordy, twinax, coax oraz pigtaile światłowodowe. Z grupy kabli terminalowych i połączeniowych oferujemy Państwu kable zakończone typowymi złączami serii D-Sub. Świadczymy usługi zaklejania i spawania złączy światłowodowych bezpośrednio w obiektach. Wykonujemy pomiary sieci miernikiem mocy i reflektometrem wraz z pełną dokumentacją powykonawczą. Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się w Warszawie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • PROELECTRONICS profesjonalny montaż elektroniczny SMT i THT
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Proelectronics zajmuję się montażem elektroniki w technologii SMT i THT na zlecenie. Kilkuletnie doświadczenie w branży zaowocowało tym, że priorytetem dla nas jest najwyższa jakość montażu. Wykonujemy zlecenia prototypowe, mało i średnioseryjne w technologii ołowiowej i bez ołowiowej z ochroną ESD. Montaż odbywa się metodą bezdotykową (na pastę lutowniczą) z automatu lub ręczny (przewlekany).
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne
Dom Wnętrze > Alarmy

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SELEX grzałki elektryczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma SELEX zajmuje się produkcją grzałek elektrycznych. Nasze produkty służą głównie do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, urządzeniach do produkcji folii, zgrzewarkach, służą do nagrzewania form, głowic, cylindrów oraz wszędzie tam gdzie wymagają tego procesy produkcyjne. Produkujemy grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyłączniki Silnikowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Elektryka24.com jest to internetowy sklep elektryczny mający w asortymencie produkty z zakresu: automatyka przemysłowa, ogrzewanie elektryczne, w tym grzejniki konwektorowe, przepływowe ogrzewacze wody, a także rozdzielnice, przedłużacze, osprzęt elektryczny oraz osprzęt siłowy. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą sklepu.
Kategoria:   Zakupy Online > Sklepy internetowe
Internet > Sklepy internetowe
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Elstin s.j - elektroinstalacje, sterowania i napędy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma ELSTIN s.j. powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH "LECH" Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji. Instalacje siły i oświetlenia w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Instalacje sterowania i sygnalizacji. Napędy regulowane. Instalacje komputerowe. Rozdzielnice - prefabrykacja. Linie kablowe NN, SN, sterownicze. Stacje transformatorowe SN. Badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych. Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach przemysłowych.
Spółka jawna Elstin od wielu lat zajmuje się instalacjami elektrycznymi i automatyką przemysłową. Ma już na swoim koncie wiele realizacji.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Doradztwo i analizy elektroenergetyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Unikan Sp.j. zajmuje się kompleksowym doradztwem elektroenergetycznym w zakresie oszczędności i zarządzania energią elektryczną. Wykonujemy ekspertyzy, dokumentację powykonawczą oraz prace doskonalące w zakresie elektryki. Oferujemy także pomiary elektryczne zgodnie z obowiązującymi przepisami. Projektujemy i realizujemy instalacje zarządzania inteligentnym budynkiem w systemie KNX/EIB.
Dodatkowo prowadzimy wynajem agregatów prądotwórczych na terenie całego kraju.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • rozdzielnice
 • ocena:
 • ocena gości:
Polecamy nasz serwis z rozdzielnicami Gliwice ZPUE. Rozdzielnice wykonane w izolacji powietrznej, w obudowie metalowej, przeznaczone głównie dla odbiorców przemysłowych oraz do stosowania w obiektach gospodarki wodnej i ochrony środowiska. Nasze rozdzielnice są zaprojektowane tak, aby normalna praca, inspekcja, operacje obsługowe mogłyby być przeprowadzone bezpiecznie.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy
 • ocena:
 • ocena gości:
Nowoczesne urządzenia do rejestracji czasu pracy RCP i kontroli dostępu KD, Urządzenia biometryczne ( odcisk palca ) i na karty zbliżeniowe RFID, MIFARE, UNIQUE. Zamki cyfrowe firmy Samsung. Biometria technologia której nie oszukasz. Raporty pracownika z godzinami pracy i spóźnieniami. Moduły integracji programami kadrowo-płacowymi automatyczne rozliczanie pracowników
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags