Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Firmy wg branż > Prace wysokościowe  

Linki
 • Timur.pl- usługi wysokosciowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Timur Prace Wysokościowe łączy doświadczenie alpinistyczne swoich pracowników, z doświadczeniem budowlanym, przez co stanowi alternatywę dla konwencjonalnych metod budowlanych. Zastosowanie technik linowych pozwala na wykonanie zamierzonych prac w miejscach niejednokrotnie niedostępnych dla dźwigu, czy też rusztowań. Nasza firma dysponuje całym zapleczem sprzętowym jak i logistycznym niezbędnym do wykonywania typowych prac alpinistycznych. Posiadamy wszystkie uprawnienia do prac wysokościowych, SEP, oraz uprawnienia do montażu systemów asekuracji stałej (Söll ). Niezależnie od tego czy jest to odśnieżanie, mycie szyb, malowanie, montaż instalacji odgromowej, uszczelnianie dylatacji, montaż reklam wielkoformatowych ,czy też montaż konstrukcji stalowej na kominie przemysłowym nasi pracownicy wykonują swoją prace rzetelnie oraz terminowo. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełny zakres wykonywanych przez nas usług.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Data dodania: Jan 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Czyszczenie marmuru
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Lakszmi (od 2002 roku) specjalizuje się w doczyszczaniu, nasze usługi - mycie marmuru i konserwacja kamieni naturalnych. Odnawiamy stare posadzki marmurowe, wykonujemy szereg usług – doczyszczanie – krystalizacja marmuru – a następnie impregnacja i polerowanie.
Marmur, Trawertyn, Granit czy Gres tak potraktowane łatwo się zmywa, będą Państwu służyć wiele lat!
Proponujemy Państwu również nasze usługi doczyszczania:
- mycie wszystkich rodzajów elewacji budynków (cegła, granit, tynk strukturalny, piaskowiec itd.),
- mycie i impregnację dachów wykonanych z dachówki ceramicznej i betonowej,
- czyszczenie i konserwację kostki brukowej,
- doczyszczanie i impregnację posadzek przemysłowych,
- usuwanie plam olejowych,
- usuwanie graffiti, Antygraffiti.
Wyżej wymienione prace wykonujemy na terenie całego kraju. We Wrocławiu wykonujemy usługi pranie dywanów – czyszczenie wykładzin Wrocław – czyszczenie tapicerki samochodowej.
Specjalizujemy się w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach, pracujemy dla firm na terenie całego kraju, nabyte doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, potrafimy doczyścić zabrudzenia pozornie nie do usunięcia.

Lakszmi zaprasza!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Data dodania: Apr 12, 2010 Trafień: 19 Ocena: 5.00 Głosów: 4
 • Everest Bydgoszcz, Prace Wysokościowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona przedstawia ofertę firmy EVEREST z Bydgoszczy. Wyspecjalizowana grupa pracowników firmy zajmuje się pracami na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Do tej pory wykonano wiele prac remontowych, montażowych, rozbiórkowych. Obiekty, które są obsługiwane najczęściej, to wysokie elewacje, kominy, konstrukcje stalowe, maszty. Zgrany zespół stanowi najważniejszy element firmy. Odpowiednia koordynacja pracy specjalistów pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma NAD-ZIEMNI świadczy profesjonalne usługi archeologiczne i alpinistyczne.

Nasze usługi archeologiczne obejmują: nadzory archeologiczne, sondaże, badania ratownicze, badania archeologiczno-architektoniczne, ekshumacje. Służymy pomocą w zdobyciu niezbędnych pozwoleń. Szybko i bezkolizyjnie przeprowadzamy prace w terenie, zachowując wysoki poziom usług i zgodność z wymogami Konserwatora.

Wykorzystując techniki alpinistyczne wykonujemy m.in: mycie szyb, czyszczenie elewacji, remonty, konserwacje, odśnieżanie, malowanie, montaże, demontaże, instalacje. Pracujemy na dachach, elewacjach, kominach, masztach, czyli na wysokości i w miejscach trudno dostępnych.
Na indywidualne zamówienia prowadzimy kursy turystyki górskiej oraz terenowe imprezy integracyjne.

Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz duże doświadczenie. Pracujemy z pasją i profesjonalizmem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Aug 19, 2010 Trafień: 11 Ocena: 5.00 Głosów: 3
 • Prace wysokościowe i odśnieżanie dachów w Białymstoku - Grupa POOD
 • ocena:
 • ocena gości:
Czym jest Grupa POOD? To firma zajmująca się pracami na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie oraz wszelkie potrzebne certyfikaty uprawniające do korzystania z technik alpinistycznych. Specjalizujemy się m.in. w myciu okien, świetlików, myciu i oczyszczaniu elewacji, pracami wymagającymi dostępu linowego. Ponadto, jako jedyni na Podlasiu, zajmujemy się usuwaniem graffiti oraz zabezpieczaniem budynków przed nim. Działamy na terenie całego kraju, a także za granicą. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie

Data dodania: Sep 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przeprowadzki Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w organizowaniu przeprowadzek na różną skalę. Zaczynając od małych usług polegających na przewiezieniu pojedynczych mebli, na przeprowadzkach dużych przedsiębiorstw i instytucji skończywszy. Jesteśmy firmą, która pomoże, zorganizuje i wykona dla Państwa każdą usługę przeprowadzkową. Służymy pomocą począwszy od planowanie poprzez nadzór a skończywszy na wykonaniu usługi. Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą umieszczoną na stronie i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi alpinistyczne,prace na wysokości Toruń
 • ocena:
 • ocena gości:
Alp Express to firma z pasją, ambicją, zaangażowaniem a co najważniejsze z doświadczeniem. Działamy na rynku prac wysokościowych, usług alpinistycznych od 1993 roku. Wiele lat ciągłych zmagań z nowymi zadaniami doprowadziło nas do perfekcji i wysokiego standardu wykonywanych prac. Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych pracowników, alpinistów przemysłowych, którzy współpracując z nami realizują nawet najbardziej skomplikowane zadania. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa pracowników, oraz otoczenia w którym jest wykonywane zlecenie. Działamy wszędzie tam gdzie zastosowanie standardowych rusztowań jest zbyt kłopotliwe lub jest zbyt kosztowne. Wówczas wkraczamy my.
Oferujemy m.in.:montaże, mycie, malowanie, zabezpieczenia antykorozyjne, czyszczenie i remonty,odśnieżania.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmową. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Data dodania: Mar 19, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PRZESADZANIE DRZEW, wycinka, pielęgnacja, inwentaryzacja
 • ocena:
 • ocena gości:
"Baska" - firma specjalizująca się w następujących usługach:

- przesadzanie drzew,
- inwentaryzacja drzew,
- sadzenie dużych drzew,
- wycinka drzew,
- pielęgnacja drzew.

Zajmujemy się pielęgnacją zieleni, szczególnie specjalizując się w przycinaniu oraz wycinaniu drzew. W ciągu 10 lat naszej działalności nabyliśmy ogromne doświadczenie, szczególnie w przypadku trudnych lub niebezpiecznych wycinek.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Data dodania: Dec 12, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Gonzales – usługi alpinistyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Wykonujemy usługi alpinistyczne na polskim rynku już ponad sześć lat, działamy na terenie województwa mazowieckiego jak również dla naszych stałych klientów świadczymy usługi na terenie całego kraju. Głównymi pracami na wysokości jakie wykonujemy są między innymi: mycie okien na wysokości, wycinka drzew, odśnieżanie dachów, itp. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów

Data dodania: Jan 23, 2017 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Sprzątanie biur Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Sprzątaniem biur w Krakowie zajmujemy się od ponad piętnastu lat. Działanie naszej firmy opiera się na pełnej obsłudze firm w zakresie sprzątania i utrzymania w czystości. Zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników wykonujących prace porządkowe przy użyciu profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu czyszczącego. Realizujemy usługi porządkowe w pełnym zakresie, począwszy od codziennego sprzątania pomieszczeń, a kończąc na alpinistycznym myciu szklanych elewacji. Współpracujemy z dostawcami materiałów higienicznych, aby zawsze móc zagwarantować swoim klientom najwyższej jakości materiały w przystępnych cenach.
Clean Kraków to sprzątanie biur, sprzątanie bloków, mycie okien oraz czyszczenie wykładzin. Dziłamy w Krakowie oraz pozostałych miastach woj. Małopolskiego.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie

Data dodania: Feb 23, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags