Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy  

Linki
 • STREFA-BHP.PL - artykuły bhp, sprzęt bhp, odzież robocza, sprzęt p.poż
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep oferuje artykuły bhp, odzież roboczą i obuwie ochronne, sprzęt p.poż., sprzęt do pracy na wysokości (ochrona przed upadkiem)dostępne w naszym sklepie. Nasza oferta obejmuje również maski i filtry do ochrony dróg oddechowych,ochronniki słuchu oraz inne artykuły ochrony osobistej takie jak rękawice ochronne.W sprzedaży posiadamy asortyment firm bata industrials, sundstrom, protekt, korczak, peltor, fagum stomil, sempermed, kansas. Jesteśmy internetową hurtownią bhp, zapewniamy kompleksową obsługę firm i przedsiębiorstw.
Kategoria:   Firmy wg branż > Odzież
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro ochrony Ĺ�rodowiska BOSMAR
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie ochrony środowiska i zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Sporządzamy również świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji. Działamy na terenie małopolski oraz województw ościennych. Do zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Odbiór odpadów, azbest, eternit, etc. - EKO-MIX
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma EKO-MIX specjalizuje się w usługach związanych z usuwaniem azbestu (eternit), oraz odbiorem odpadów. Posiadamy niezbędne zezwolenia i decyzje dla prowadzenia
tej działalności na terenie całego kraju. Zapewniamy też transport odpadów, w tym azbestu. Odpady, to branża, w której pomagamy.
Usługi związane z kompleksową obsługą gospodarowania odpadami w tym usuwaniem azbestu i odbiorem odpadów znajdą Państwo w naszej ofercie.
Zapraszamy na naszą stronę, a w ramach pytań o naszą ofertę prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Job Safety- szkolenia BHP - Job Safety
 • ocena:
 • ocena gości:
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem. Wiedza naszych wykładowców, instruktorów i trenerów potwierdzona jest wieloma dyplomami i certyfikatami. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Korzystając z usług Job Safety macie Państwo pewność obniżenia kosztów działalności Swojej Firmy poprzez kompleksową obsługę w zakresie BHP. Zlecenie firmie zewnętrznej wyżej wymienionych zadań, należy do najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem.
Dzięki outsourcingowi, Państwa podmiot gospodarczy może zrezygnować z wielu czasochłonnych funkcji i skupić się na tym, co robi najlepiej, czyli podstawowej działalności. Przenosząc część swoich funkcji na wykonawcę usługi uzyskujecie Państwo wykonanie zadań niższym kosztem, z gwarancją wysokiej jakości.
Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę czasu...
Kategoria:   Edukacja Nauka
Biznes Ekonomia
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy

Data dodania: May 11, 2010 Trafień: 32 Ocena: 4.00 Głosów: 4
Popularny
 • Utylizacja dokumentów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma wykonująca archiwizowanie dokumentów i inne usługi. Dowiedz się więcej na temat usługi utylizowanie dokumentów - jeżeli szukasz zakładu robiącą ją dobrze trafiłeś. Utylizacja i niszczenie dokumentów dla firm i instytucji dbających o to aby dane poufne nie wyciekały z obiegu. Zobacz jakie inne usługi sprzedajemy - niszczenie różnego typu dokumentów. Wrocław - nasze miasto. Dowiedz się więcej i zajrzyj na naszą stronę. Wysoka jakośc usług to nasz priorytet. Dakumenty i dane nie wyciekają dzieki naszym usługom.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Data dodania: Aug 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
 • Wynajem namiotów
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza młoda i dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnią Silesiatent oferuje: wypożyczanie namiotów, balonów, bram pneumatycznych (startowych) oraz ekranów reklamowych. Dodatkowo produkujemy banery reklamowe z możliwością naczepu na wynajmowany produkt, Taka forma reklamy zapewni doskonałą widoczność dowolnej marki czy loga na wynajmowanym produkcie. Zastosowanie oferty naszej wypożyczalni to przede wszystkim organizacja imprez plenerowych, biegów, rajdów a nawet imprez wewnątrz pomieszczeń. Swoim zasięgiem obejmujemy Śląsk.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Firmy wg branż > Agencje reklamowe

Data dodania: Nov 15, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szkolenia BHP
 • ocena:
 • ocena gości:
Niedrogie a efektywne szkolenia BHP przez Internet, a także tradycyjne szkolenia stacjonarne na miejscu u klienta oferuje lider w branży BHP i PPOŻ, firma BHP Sułkowski. Od wielu już lat specjalizujemy się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki temu możemy oferować usługi najwyższej jakości i na najlepszym poziomie. Polecamy zarówno szkolenia BHP i PPOŻ oraz z pierwszej pomocy, ale także inne usługi z naszej branży, między innymi audyty firm i przedsiębiorstw pod katem BHP, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa i regulaminów użytkowania. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Edukacja Nauka > Kursy

Data dodania: Jul 22, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Instrukcje pożarowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Ludzie z grupy"FireSafety" to znamienici fachowcy od spraw związanych z ochroną przeciwpożarową. Nasze usługi powiązane są zwłaszcza z organizowaniem wykładów przeciwpożarowych, sprawdzaniem i przeglądem urządzeń przeciwpożarowych w obiektach np. supermarketach itp, wyposażeniem pomieszczeń w znaki wymagane przez ustawy i rozporządzenia pożarowe, zredagowaniem i modernizacją instrukcji p.poż. Działamy na zamówienie przedsiębiorstw z takich województw jak: Mazowieckie, Lubelskiego, Świętokrzyskiego także Podkarpackiego. Nasze przedsiębiorstwo może poszczycić się kooperacją z wieloma renomowanymi zleceniodawcami, dowody potwierdzające współpracę można znaleźć na naszym wortalu firmowym.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > BHP
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy

Data dodania: Aug 2, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • KlimaProjekt Siedlce - Klimatyzacja, Wentylacja, Rekuperacja
 • ocena:
 • ocena gości:
KlimaProjekt to firma zajmująca się wentylacją, klimatyzacją i rekuperacją. Ponadto realizuje także indywidualne projekty instalacji przeciwpożarowych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia również fachowe doradztwo techniczne, poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu budowlanego oraz jego realizację. Usługi świadczone są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dokonujemy również przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych.
Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach w woj. Mazowieckim. Obszar naszych działań nie podlega jednak żadnym ograniczeniom.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy

Data dodania: Aug 2, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dokument Zabezpieczenia Przed Wybuchem
 • ocena:
 • ocena gości:
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w obrębie ochrony przeciwpożarowej poczynając od opracowania specyfikacji takich jak na przykład:[url=www.ppoz24.pl] Instrukcja Przeciwpożarowa, Ocena Ryzyka Wybuchu, DZPW[/url]. Angażujemy absolwentów Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie posiadających tytuł Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Pożarowego.

W stosunku do jakości wykonywania usług nasza firma znajduje się w czołówce Polskich firm przeciwpożarowych. Wyszkoleni i kompetentni pracownicy pomogą Państwu w wyborze w największym stopniu optymalnych rozwiązań zapewniając całkowite zaangażowanie, techniczną pomoc, wysoką jakość.

Działamy na terenie całego kraju.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel: 889 844 911 lub 669 094 112 bądź mailowo: biuro@ppoz24.pl

Wystawiamy faktury VAT.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie

Data dodania: Jul 11, 2012 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags