Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Hobby Rozrywka > Humor  

Linki
 • Kabarety
 • ocena:
 • ocena gości:
Skeczor jest stroną promującą polskie kabarety. Znajdziesz tutaj polskich reprezentantów sceny kabaretowej w swoich najlepszych skeczach. Strona posiada dużą bazę skeczy, która jest stale powiększana. Użytkownicy mają możliwość brania aktywnego udziału w życiu strony, poprzez dodawanie linków do skeczy kabaretowych, oraz komentowanie i polecanie innym użytkownikom kabaretów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Satyra
Hobby Rozrywka > Humor

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

2. Dowcipy

 • Dowcipy
 • ocena:
 • ocena gości:
Zabawne i rozweselające dowcipy na każdą porę czy to lato czy też zimę, nasze dowcipy będą rozweselać i bawić. Nasz serwis aktualizowany jest tak, aby zawsze znalazł się w nim dobry świeży dowcip, który może być później wykorzystany przy spotkaniu towarzyskim. Baw się razem z naszymi dowcipami. Możesz także wrzucać swoje własne ulubione jak i zasłyszane dowcipy, pomóż zbudować największą bazę kawałów. Serwis humorystyczny dla każdego. Śmiej się razem z nami za dowcipów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Internet > Strony www

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dowcipy Jasiu
 • ocena:
 • ocena gości:
Wyśmienicie śmieszne dowcipy, które rozweselają niezależnie od pory dnia i dotyczą każdego tematu codziennego życia. Najciekawsza baza dowcipów i kawałów w sieci. Ogromna baza polskich dowcipów. Znajdziesz u nas ogromna liczbę dowcipów i żartów podzielonych na różnorodne kategorie alfabetyczne. Każdy znajdzie kawały i żarty dla siebie. Tylko śmieszne dowcipy i kawały do opowiedzenia w trakcie każdej okazji. Baza może jeszcze nie największa w sieci, ale na pewno godna odwiedzin.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Internet > Strony www

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

4. Żarty

 • Żarty
 • ocena:
 • ocena gości:
Wyselekcjonowane kawały pogrupowane według tematyki. Najlepsze kawały teraz dostępne specjalnie dla Ciebie. Jeśli szukasz śmiesznych i dobrych dowcipów to koniecznie musisz odwiedzić naszą witrynę. Dobry humor, wyśmienita rozrywka w Internecie. Wchodź i czytaj kawały, których jeszcze nigdy nie słyszałeś. Ogromny zbiór śmiesznych kawałów z całego Internetu. Kawały, które rozluźniają i rozweselają niezależnie od wieku czytającego użytkownika. Dobra zabawa murowana dzięki żartom, które zostały w serwisie zamieszczone. Kawały, które zapadną w pamięci na długo.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Internet > Strony www

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

5. Żarty

 • Żarty
 • ocena:
 • ocena gości:
Żarty, które z pewnością rozśmieszą Cię do łez i na długo pozostaną w twej pamięci. Zapewniamy dobrą zabawę razem z naszymi żartami. W naszym serwisie sam możesz dodać swój niepowtarzalny kawał i ocenić dowcipy innych użytkowników. Serwis przeznaczony dla wszystkich osób obdarzonych dużym poczuciem humoru oraz dystansem do teraźniejszego świata. Śmieszne żarty, które w kilka sekund sprawią, że będziesz płakał do łez. Śmieszny i dobry żart rozluźni każdą napiętą atmosferę w pracy lub w szkole, dlatego czytaj i wzbogacaj bogatą naszą bazę żartów. Tylko dobrze wyselekcjonowane kawały z całej polskie sieci internetowej.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Internet > Strony www

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • śmieszne zdjęcia
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis rozrywkowy, który istnieje w sieci już od kilku lat i w tym czasie zgromadził ogromną ilość unikalnych materiałów, które
rozśmieszą was do łez. Najwięcej zapału poświęcamy wyszukiwaniu śmiesznych zdjęć, które są najchętniej przeglądane przez
internautów, jak również śmiesznych mp3, chętnie wysłuchiwane przez fanatyków dobrej zabawy. Prócz tego warto również zapoznać
się z bazą ekstremalnych filmików, reklam, kabaretów, kreskówek oraz bramek z najważniejszych meczów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Hobby Rozrywka > Imprezy

Data dodania: Mar 16, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • News - Magazyn Internetowy - E-ciekawostki.pl - Ciekawostki, zagadki, humor, sensacje
 • ocena:
 • ocena gości:
Ciekawie.unl.pl to portal zawierający liczne ciekawostki, zagadki i tajemnice.
Panuje tu miły nastrój, a co najważniejsze, strona uzupełniana jest codziennie nowymi artykułami i plikami!
Jest tu także Darmowy Katalog Stron WWW!
Jest tu konkurs z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi: książki, filmy, płyty i gry!
Autor stara się często dodawać aktualnosci i sensacje ze Świata.
Jest tu forum i ShoutBox, a w przyszłości pojawi się też czat!
Gwarantujemy dobrą zabawę i mile spędzony czas!
Kategoria:   Edukacja Nauka
Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka

Data dodania: Apr 16, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Humor i poezja - dowcipy, żarty, poezja osobliwa,Tuwim, Boy, Pierre Louys
 • ocena:
 • ocena gości:
Dowcipy, żarty i poezja na wesoło. Osobliwe wiersze znanych poetów. Julian Tuwim: Lilia, Amor, Do jednej, Pierwsze pytanie, Kartka z dziejów ludzkości; Boy: Madrygał z pod ciemnej gwiazdy; Pierre Louys: Pieśni Bilitis, Starzec i nimfy, Życzliwa przyjaciółka.Tancerki w świetle księżyca, sen przerwany, taniec Glottis i Kyse. Dowcipy o blondynkach, o babie, humor szkolny.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor

Data dodania: May 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Śmieszne filmy - kabarety, wypadki i wpadki.
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona z mnóstwem tylko najlepszych śmiesznych filmów z takich kategorii jak - kabarety, motoryzacja, kreskówki czy teledyski oraz wiele wiecej. Na łogień znajdziesz popularne seriale komediowe jak 13 posterunek i kreskówki jak Włatcy móch, Kapitan Bomba i Ziomek oraz kabarety miedzy innymi Kabaret Morlanego Niepokoju Na stronie również śmieszne zdjęcia oraz najlepsze gry online. Czas na stronie umilą darmowe popularne stacje radiowe i telewizyjne online za darmo. Strona codziennie aktualizowana porcją śmiesznych filmów, seriali, zdjęć oraz gier flash. Na stronie istnieje możliwość dodawania własnych filmów wgrywając bezposrednio na serwer dzieki czemu można stworzyć własną biblioteke filmów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka
Internet > Gry online

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wróżby Andrzejkowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Wróżby Andrzejkowe to dobra zabawa. Katarzynki i Wróżba na Andrzeja i Andrzejki przepowiadają przyszłość. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należą np: Wróżby z obierków. Zdecydowana większość wróżb Andrzejkowych ma na celu przepowiedzenie przyszłości matrymonialnej, kto wyjdzie za mąż.
Andrzejki są nazywane dniem Świętego Andrzeja Apostoła, Szkoci obchodzą go najhuczniej, Szkocja ma Św. Andrzej jako patrona. W naszym kraju w wigilie tego dnia św. Andrzeja , albo w tym dniu jest to uzależnione od regionu w Polsce, wróżymy sobie przyszłość, zwłaszcza tę miłosną-matrymonialną.
Święty Andrzej Apostoł jest bratem Św. Piotra, a zarazem uczniem Jana Chrzciciela. Nad morzem Czarnym prowadził działalność misjonarską. Został ukrzyżowany na Peleponezie w mieście Patras w dniu 30 listopada 30 roku. Jego krzyż był w kształcie litery X (od tego wzięła się nazwa Krzyż Świętego Andrzeja). Święty Andrzej jest Patronem Szkocji oraz Rosji.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Humor

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags