Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Hobby Rozrywka > Sennik  

Linki

1. Sennik

 • Sennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Sny od najstarszych czasów fascynowały ludzkość. Niemalże każda cywilizacja starożytna, zaczynając od Babilończyków, a kończąc na mieszkańcach imperium chińskiego miała swój sennik, który pozwalał na odczytywanie snów i za jego pomocą odczytywano przyszłość.

Każdy władca miał przy sobie osobę, która tłumaczyła jego sny i interpretowała je w odniesieniu do bieżącej sytuacji geopolitycznej. Sennik obecnie jest dosyć powszechny, ponieważ nadal wiele osób wierzy, że ich sny mają znaczenie. Chcą za wszelką cenę poznać ukryte przesłanie, które ponoć niesie każdy sen. Senniki są tak popularne, ponieważ odkrywają przed nami tajemnicę, jaką jest sen.

Od zawsze sen był przecież tajemnicą dla człowieka, powstawał bowiem w okresie, kiedy człowiek nie panuje nad swoim umysłem i ciałem. Dlatego też korzystając z sennika wiele osób odnajduje znaczenie swoich snów, dzięki temu próbując poznać przyszłość, co jest marzeniem chyba każdego człowieka. Każdy stara się jak może poznać przyszłość i wpłynąć na nią, aby wiodło mu się w życiu jak najlepiej.

Jeśli chcesz poznać sny innych, a także szukasz miejsca, gdzie chciałbyś gromadzić swoje sny, by pokazać je innym, zapraszamy do biblioteki snów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: Jan 31, 2009 Trafień: 54 Ocena: 4.29 Głosów: 7
Popularny

2. Sennik

 • Sennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Sennik jest zbiorem najczęściej występujących marzeń sennych i symboli, natomiast sennik online to nowoczesna wersja sennika dostępna za darmo w sieci. Sny i ich znaczenia tłumaczy się od czasów starożytnych, stąd właśnie mamy Sennik Babiloński, Sennik Egipski czy starożytny Sennik Grecki. Dobry sennik internetowy charakteryzuje się obszerną bazą interpretacji marzeń sennych. Sennik może być pomocny ilekroć potrzebujemy wyjaśnień dotyczących naszego snu. Nie ma jednak stałego przepisu na interpretację każdego symbolu, każdy sen powinniśmy interpretować oddzielnie, łącząc fragmenty w logiczną całość.
Co prawda sennik online jest dostępny 24 godziny na dobę, ale tak jak stwierdziliśmy powyżej, najlepszą porą na sprawdzenie go jest czas tuż po obudzeniu. Naukowo udowodnionym faktem jest, iż największa część snu zapamiętywana jest jedynie przez kilka godzin po przebudzeniu. Często już wieczorem mamy problemy z odtworzeniem tego, o czym śniliśmy ostatniej nocy, a jedynie bardzo charakterystyczne sny zapadają nam w pamięć na dłużej. Podczas interpretacji snu należy jednak pamiętać, że nikt nie zinterpretuje naszych snów niż my sami, gdyż najlepiej znamy swoje potrzeby, których odzwierciedleniem są właśnie marzenia senne.
Mój sennik internetowy posiada ogromną bazę obszernie opisanych tłumaczeń sennych. Takiej księgi snów nie ma nikt inny w Polsce! Wspaniały zbiór tłumaczeń snów oraz artykułów dotyczących naszego snu. Zapraszam wszystkich serdecznie!
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 6 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Interpretacja snów
 • ocena:
 • ocena gości:
Sennik - próbuje odkryć znaczenia wielu snów (symboli), także tych najbardziej nie typowych. Sny zostały ułożone alfabetycznie by można było łatwo dokonać ich interpretacji, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia.Sen we współczesnej psychologii określa się jako "odmienny stan świadomości". Oznacza utratę kontaktu z otaczającą rzeczywistością, ucieczkę od trosk, zmartwień i kłopotów, ale jest też czasem, w którym organizm może zająć się wyłącznie regeneracją ciała i duszy
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 4 Ocena: 5.00 Głosów: 1

4. sennik

 • sennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Sennik to sposób dzięki któremu odczytasz znaczenie swojego marzenia sennego. Zobaczysz ciekawe tłumaczenia i dokładne wyjaśnienia. Z pośród tysięcy marzeń sennych znajdziesz zarówno te niespotykane, a także najbardziej popularne sny(sennik ciąża, sennik winda, sennik zęby). Zapraszamy do przeglądnięcia naszego sennika, który jest wygodny i łatwy w obsłudze. Pamiętaj że Twój sen ma znaczenie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby

Data dodania: Feb 17, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sennik internetowy - opis i wyjaśnienie snów
 • ocena:
 • ocena gości:
Sennik zawiera największą bazę wykładów snów, obok każdego snu szczęśliwa liczba do gier liczbowych! Sprawdż! Alfabetyczny sennik. Nowy, ładny, za darmo. Sennik internetowy.
Niektórzy twierdzą, że nasze sny które możemy zinterpretować w senniku dokładnie pokazują nam, co się z nami w obecnym czasie dzieje, jak wygląda nasze życie. Nasza podświadomość przekazuje nam w czasie snu cenne informacje, chcąc zwrócić uwagę na to, przed czym uciekamy, czego się boimy, czego pragniemy, a także na to, w jaki sposób oszukujemy samych siebie, czego nie chcemy zauważyć. Sprawdzając sen w senniku odkrywamy samych siebie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: Mar 11, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

6. Sennik

 • Sennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Sny są tajemnicą ludzkiego umysłu, stąd też ludzie chcą poznań znaczenie snów, które im się przytrafiły. Wtedy to przydaje się sennik. W śnie podobno widzimy naszą przyszłość warto, więc wiedzieć jakie jest znaczenie snu, który nam się przytrafił. Wierzono to kiedyś, wierzy się i dziś. Jeśli chcesz wiedzieć, co oznacza twój sen, zajrzyj w nasz sennik. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z interpretacjami snów.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: May 31, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Chiromancja
 • ocena:
 • ocena gości:
wróżenie z dłoni, to jedna z dziedzin magii, które bardzo intrygują wielu ludzi. Niestety bardzo trudno zdobyć profesjonalną wiedzę na ten temat. Twórcy serwisu chiromancja.com, dołożyli jednak wszelkich starań, aby choć trochę rozjaśnić tajniki ten niecodziennej praktyki. Dowiedz się wreszcie, co oznaczają poszczególne linie na ludzkich dłoniach, oraz jak interpretować ich długość i kształty. Poznaj historię tej ciekawej metody, a także zapoznaj się z jej licznymi tajnikami odwiedzając Nasz serwis. Zapraszamy!
Kategoria:   Inne > Horoskopy
Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: Jul 1, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • jasnowidz
 • ocena:
 • ocena gości:
Wróżka to mój zawód. Wielu czytelników w tym momencie popuka się w głowę. Przecież to ściema i kłamstwo, powiedzą. Jednak zapewne nigdy nie spróbowali na własnej skórze, z całą pewnością ze strachu. Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich usług. Posługuję się tarotem, runami, numerologia nie jest mi obca. Razem ze mną możesz odnaleźć swój sens życia, odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Cię pytania. Zapraszam na moją stronę internetową abaraks.com, gdzie znajdą Państwo szczegóły mojej oferty. Zapewniam pełną dyskrecję oraz gwarantuję anonimowość. Setki zadowolonych klientów najlepiej świadczą o mojej profesjonalności.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Hobby Rozrywka > Sennik
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: Nov 30, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Znaczenie imion
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej imionom. Imiona zostały podzielone na męskie i żeńskie. Opisy staraliśmy się przedstawić w taki sposób, aby każdy z Państwa mógł łatwo odnaleźć szukane imię. Dodatkowo przy każdym imieniu znajduje się data imienin oraz informacja o pochodzeniu imienia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu zarówno przyszłych rodziców jak i osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej o swoim imieniu.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sennik telefon
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona szeroko poświęcona tematyce snów. Na stronie znajdziemy obszerne Forum dyskusyjne, Księgę symboli czyli Sennik, sporo artykułów oraz inne rzeczy związane ze sferą snu. Chcemy aby strona ta pomogła Wam w poznaniu języka własnych snów. Naszym zadaniem było i jest stworzenie praktycznego przewodnika w drodze do nawiązania kontaktu z duchowym wymiarem człowieka. Świat naszych snów to kopalnia cennej wiedzy, tej praktycznej, pomagającej rozwikłać problemy materialne, jak i tej magicznej, poruszającej zagadnienia naszej istoty. Rozwijając sztukę śnienia zyskujemy dostęp do coraz to większych poziomów naszej świadomości. Nasze życie na jawie i nasze sny to nie dwa oddzielne światy. Czyniąc rzeczy za dnia, kreujemy rzeczy i wydarzenia w nocy. Sny odbijają jak lustro nasze pragnienia, dążenia, troski i radości. Zrozumienie snu, czyli jego interpretacja nie polega wyłącznie na przepowiadaniu przyszłości lub doszukiwaniu się w nim bezpośrednich sennikowych znaczeń w stylu: śni Ci się pociąg - wyjedziesz w delegację.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Sennik

Data dodania: Jan 30, 2012 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags