Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Inne > Strony prywatne  

Linki
 • Porady prawne
 • ocena:
 • ocena gości:
Znani prawnicy.pl to blog poruszający tematy prawne. Zawiera on wiele informacji, które są poszerzane na bieżąco i dotyczą sfery prawnej, a także administracyjnej. Blog obfituje w wiadomości z zakresu ludzi, Polski oraz prawa polskiego. Tematy dodawane na bieżąco ułatwią wam poszukiwania na naszym blogu. Jeśli macie jakiś problem, który nie wiecie jak rozwiązać, albo brakuje wam informacji na dany temat to zapraszamy do skorzystania z naszego blogu znani prawnicy.pl. Problemy staną się łatwiejsze, a wy będziecie w pełni usatysfakcjonowani.
Kategoria:   Inne > Strony prywatne

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fryzjer dla psów Bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Psi Salon w Bydgoszcz pomoże Ci zadbać o zdrowie i piękny wygląd Twojego pupila. Gabinet oferuje profesjonalne strzyżenie psów i kotów, oczyszczanie oczu, uszu, trymowanie, kąpiele oraz rozczesywanie kołtunów. Fryzjer dla psów pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki dla Twojego zwierzaka, doradzi także, jak pielęgnować sierść i ciało kota. Aby Twój pupil był spokojny podczas zabiegów, pracownicy stosują naturalne metody uspokajające – żadnych leków ani przymusu. Zadbaj o swojego przyjaciela w najlepszy z możliwych sposobów – pozwól mu uniknąć stresu, oddając w ręce wykwalifikowanych, lubiących zwierzęta pracowników Psiego Salonu w Bydgoszczy.
Kategoria:   Inne > Strony prywatne

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Analiza przedwdrożeniowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Posiadanie własnej firmy czy też działalności gospodarczej wiąże się z różnymi dodatkowymi zapotrzebowaniami oraz wydatkami. Zatrudnianie pracowników, odpowiedni sprzęt czy też oprogramowanie mogą kosztować duże pieniądze, jednak warto inwestować w dobre narzędzie. Szczególnie dobrym pomysłem jest zainwestowanie w odpowiednie oprogramowanie CRM do prowadzenie firmy. W takim wypadku warto zainteresować się także wcześniejszą analizą przedwdrożeniową, aby dokładnie rozeznać się czego nam potrzeba. Jeśli prowadzisz własną działalność i potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia firmy, zgłoś się do nas.
Kategoria:   Inne > Strony prywatne

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Katalogowanie stron
 • ocena:
 • ocena gości:
Katalog.zmyslaotobie.pl - skierowany jest do posiadaczy, którzy zechcą promować portale prywatne i strony Firm. Nasz katalog stron firmowych pozwala na linki bezpośrednie na każdej pod podstronie katalogu. Nasza baza instytucji jest moderowana co umożliwia bardzo wysoką jakość spisu stron. Katalog stron jest zbudowany na skrypcie arfooo directory, który jest bardzo mało występujący w naszym Internecie. Do katalogu możesz dodać swoje portale za bez wkładu finansowego, lecz nasz spis stron także pozwala na wpisy Premium, które pozwalają na różne korzyści. Katalog jest cały czas pozycjonowany, co w krótkim czasie zaowocuje doskonałą pozycją pośród innych blogów. Poprzez linki bezpośrednie Twoja wizytówka, czy strona prywatna, w krótkim czasie przełoży się na wypromowania Państwa serwisu. Serwis posiada na tą chwilę ponad 250 kategorii, gdzie każda strona począwszy od wizytówek związanych na temat budownictwa, usług, medycyny znajdzie dla siebie miejsce. Nasza baza stron oferuje wbudowaną wyszukiwarkę stron co na pewno ułatwi poruszanie się po katalogu i wpłynie na szybszą indeksację. Jeśli chcesz, aby portal była jedną z najlepszych nie wahaj nie czekaj, dodaj stronę do katalogu z myślą o Tobie.
Kategoria:   Internet > Katalog stron
Inne > Strony prywatne
Internet > Strony www

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Maciej Guzik
 • ocena:
 • ocena gości:
Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Inne > Strony prywatne

Data dodania: Oct 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Eugeniusz Chodań, Kapitan Żeglugi Wielkiej
 • ocena:
 • ocena gości:
Moją wiedzę, zaangażowanie, życiowe doświadczenie i serce chcę poświęcić pracy dla dobra mieszkańców Żagania, Ziemi Lubuskiej i mojej ojczyzny Polski.

PROGRAM WYBORCZY

1. Przywrócenie zaufania do władz samorządowych,
2 . Stworzenie równych szans rozwojowych dla rodzimej i napływowej przedsiębiorczości prywatnej,
3 . Integracja społeczności lokalnej Ziemi Żagańskiej wokół pełniejszego wykorzystania potencjału kulturowego, turystycznego, sportowego i naukowego regionu,
4. Budowanie wzajemnych więzi międzyludzkich, kształtowanie, rozwój świadomości i postaw obywatelskich oraz pobudzanie inicjatyw i aktywności społecznej,
5 . Rewizja wszelkich zbędnych inwestycji w Żaganiu rozpoczętych przez obecne władze,
6 . Kontrola wykorzystania istniejących stref gospodarczych,
7 . Pociągnięcie do odpowiedzialności karnej winnych nadużyć gospodarczych,
8 . Wprowadzenie kompetentnego zarządzania żagańską oświatą i sportem,
9 . Wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży szkolnej,
10 . Budowa nowego przedszkola i żłobka w Żaganiu,
11 . Rewitalizacja starówki miejskiej,
12 . Drogi miejskie przykładem właściwej troski o bezpieczeństwo obywateli,
13 . Czystość i porządek w mieście nadrzędnym zadaniem spółki MPOiRD,
14 . Wybudowanie mieszkań komunalnych dla mieszkańców o niskich dochodach,
15 . Konstruktywna współpraca z samorządem lokalnym, przedsiębiorcami, partiami politycznymi i organizacjami społecznymi w celu przywrócenia normalności w mieście.

Kapitan Żeglugi Wielkiej
EUGENIUSZ CHODAŃ
Kategoria:   Inne > Strony prywatne
Prawo Społeczeństwo > Polityka
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie

Data dodania: Oct 29, 2010 Trafień: 6 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Prezent dla chłopaka
 • ocena:
 • ocena gości:
Jak kupować prezenty dla faceta bez odwiedzin w salonie samochodowym? Ten blog da ci odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Imprezowe, zabawne, designerskie i na pewno zawsze pomysłowe, takie prezenty dla niego, właśnie proponujemy. Twój facet, kumpel, brat – każdy z nich marzy o podarunku. Posłuchaj naszej rady, by sprawić mu prawdziwą frajdę. Jedyne takie miejsce, gdzie zabawa idzie w parze ze stylem. Spotkajmy się tam, by znaleźć coś odpowiedniego dla każdego mężczyzny.
Kategoria:   Inne > Strony prywatne
Internet > Blogi

Data dodania: Nov 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Malowanie Twarzy
 • ocena:
 • ocena gości:
Malowanie twarzy to niezastąpiona atrakcja organizowana na imprezach dla dzieci. Nasi plastycy w profesjonalny sposób malują twarze wszystkim dzieciom. Standardowo osoby malujące twarze przebrane są za malarzy, mogą jednak wcielić sie w dowolnie wybraną przez Państwa postać. Malowanie twarzy może odbywać się na specjalnie przez nas przygotowanym stanowisku. Więcej dowiecie się Państwo z naszej strony Malowanietwarzy.pl. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Internet > Portale
Inne > Strony prywatne

Data dodania: Nov 15, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Strona twoich usług
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona prezentuje i ocenia wybrane oferty i usługi dostępne w internecie. Oferty prezentowane w serwisie są ofertami wybranymi, tak aby większość potrzebnych usług i ofert była dostępna w jednym miejscu. Ich różnorodność sprawia, że każdy może znaleźć oferty lub usługi odpowiednie dla siebie lub prezentowane tu usługi mogą posłużyć odwiedzającemu wyłącznie w celu informacji o nich.
Podstawowym założeniem jest dostarczanie wiarygodnych, sprawdzonych informacji na tematy finansowe i nie tylko. Odnaleźć tu można także wyselekcjonowane strony internetowe prezentujące użyteczną treść na temat różnych usług dostępnych w internecie i korzystnych cenowo.
Kategoria:   Internet > Strony www
Internet > Strony prywatne
Inne > Strony prywatne

Data dodania: Nov 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fashion blog
 • ocena:
 • ocena gości:
New Fashion Disorder to blog traktujący lekko o modzie i urodzie. Znajdziesz tu modne stylizacje, które są miksem nowych trendów i ubrań wyłowionych z second handów, a także recenzje ekologicznych kosmetyków i prywatne wpisy o charakterze life style. Nie zabraknie również zdjęć moich kotów dla zadeklarowanych miłośników futrzaków oraz szczerych opinii na temat stanu modowej blogosfery. Zapraszam!
Kategoria:   Inne > Strony prywatne
Internet > Blogi
Zdrowie Uroda > Kobiety

Data dodania: Apr 15, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags