Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Inne > Zjawiska paranormalne  

Linki
 • Zludzenia optyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
"Wszystko co widzimy, może być postrzegane w inny sposób. Dlatego pytam siebie; czy wszystko na co patrzymy nie jest iluzją?" Strona poświęcona wszelkiego rodzaju złudzeniom oraz iluzjom optycznym. Galeria złudzeń oraz grafik autorów takich jak M.C.Escher, Sandro Del Prete, Julian Beever. Złudzenie Ponzo, Zollnera, określanie perspektywy i wiele innych ciekawostek związanych z tematem złudzeń.
Kategoria:   Inne
Inne > Zjawiska paranormalne

Data dodania: Mar 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • wróżka
 • ocena:
 • ocena gości:
Dla sympatyków kabały mamy szeroką paletę kart tematycznych, jak np. Karty Anielskie, Karty Miłości czy Karty Snów! „Mądre karty” nie służą jednak do podejmowania za kogoś decyzji, mają jedynie pomóc i naprowadzić na właściwą drogę. W dialogu, który nawiązuje się między Państwem a doradcą powstają nowe pomysły oraz przekazywane są wskazówki, które można zastosować w życiu codziennym! Spowiedź przez telefon – czy tarociści stają się nowymi duszpasterzami na miarę XXI wieku? Ludzie mówią: „Proszę położyć mi karty”, jeżeli chcą się więcej dowiedzieć o swojej przyszłości. Wróżka, jasnowidz z wieloletnim doświadczeniem. Wróżenie, Tarot, Runy, Karty Anielskie. Chcesz poznać swoją przyszłość? Doradzę Ci w finansach i miłości.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Inne > Horoskopy
Inne > Zjawiska paranormalne

Data dodania: Mar 15, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

3. OOBE

 • OOBE
 • ocena:
 • ocena gości:
iSen.pl - witryna internetowa poświęcona zjawisku snu i oneironautyce (świadome śnienie - LD, eksterioryzacja - OOBE). Dzięki nam poznasz tajemnice snu!

Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo informacji na temat procesu snu. Dowiesz się tutaj również w jaki sposób osiągnąć świadomy sen czy też stan OOBE (doświadoczenie poza ciałem).

Poza tym zachęcamy do często korzystania z forum, gdzie można się wymienić opiniami i spostrzeżeniami z innymi oneironautami w sprawie LD i OOBE.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Inne > Zjawiska paranormalne

Data dodania: Jun 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Feng Shui kolory
 • ocena:
 • ocena gości:
Nauka w naszej Akademii feng shui umożliwi Ci wzbogacić wiedzę z zakresu sztuki feng-shui. W Akademii zdobędziesz m.in. wiedzę z zakresu: feng shui w biznesie i w pracy, feng shui w domu, astrologii chińskiej, feng shui wędrującej gwiazdy, radiestezji, medycyny chińskiej i innych zagadnień związanych z feng shui. Nauka obejmuje także: remedia feng shui, symbole i kolory w feng shui. Sztuka Feng shui licząca sobie tysiące lat, to sztuka aranżacji wnętrz, której zasadniczym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla człowieka. Aranżacja przestrzeni zgodna z chińską sztuką feng-shui pozwoli Ci urządzić Twój dom i ogród tak, aby mieszkanie w nim było jeszcze bardziej przyjemne. Głównym celem feng shui jest osiągnięcie harmonii przestrzeni. Właściwy przepływ energii chi w domu jest niezwykle istotny dla osiągnięcia dobrego zdrowia, lecz także wpływa na inne sfery życia, takie jak finanse czy kariera.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Inne > Zjawiska paranormalne

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wróżby tarota
 • ocena:
 • ocena gości:
Wróżby z kart tarota to podstawa jeżeli chodzi o usługi ezoteryczne w Polsce i na świecie. Dobre wróżby to takie wróżby, które się sprawdzają - to jedyny wyznacznik ich jakości. Dzięki swojemu olbrzymiemu doświadczeniu wróżbiarskiemu jestem w stanie rozłożyć dla Ciebie karty tarota i zagwarantować, że wynik wróżby Cię usatysfakcjonuje. Większość z moich klientów to klienci powracający co jakiś czas po poradę. Jeżeli chcesz do nich dołączyć to serdecznie Cię zapraszam.
Kategoria:   Inne > Zjawiska paranormalne
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby

Data dodania: Oct 2, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags