Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > Księgarnia internetowa  

Linki
 • Księgarnia
 • ocena:
 • ocena gości:
Mimo wielokrotnego wieszczenia końca książek, ciągle wydawane są w dużych nakładach książki zarówno rozrywkowe jak i specjalistyczne. Na stronie eksiegarnia.info znajdziemy wiele książek z wielu rożnych dziedzin życia. Nasza Księgarnia Internetowa często organizuje promocje i przeceny. Zamówienie w naszej księgarni możesz złożyć bezpośrednio przez stronę internetową. Księgarnia internetowa ma tą przewagę nad księgarnią klasyczną, że oprócz prezentacji asortymentu możesz przeczytać recenzje czy opinie innych Internautów. Zapraszam do naszej Księgarni:)
Kategoria:   Internet > Księgarnia internetowa

Data dodania: Mar 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Księgarnia internetowa KNT.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia prawnicza i ekonomiczna oferująca książki z dziedzin: prawo, ekonomia, bankowość, biznes, finanse i rachunkowość. Oferta obejmuje zarówno podręczniki akademickie jak i materiały szkoleniowe oraz encyklopedie i słowniki.Umożliwiamy naszym klientom dotarcie do bogatej oferty literatury specjalistycznej oraz dokonanie zakupu po atrakcyjnych cenach. ZAPRASZAMY !!!!
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Internet > Księgarnia internetowa
Motoryzacja > Sklepy internetowe

Data dodania: Mar 21, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Podręczniki szkolne
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia szkolna Conrad- podręczniki do przedszkola, zerówki, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum oraz szkoły zawodowej. Wszystkie typy szkół- książki do przedmiotów zawodowych, językowe, ogólne. Najnowsze wydania, codzienna aktualizacja oferty. Dla najmłodszych - gotowe komplety na cały rok min. Wesoła szkoła i przyjaciele, Już w szkole, Ja i moja szkoła, Świat ucznia, Kolorowa klasa. Wysyłka poczta lub kurierem, możliwość odbioru osobistego.
Kategoria:   Internet > Księgarnia internetowa

Data dodania: Apr 16, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ksiegarnia Internetowa Domowa - Książki
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia Internetowa Domowa.Książki - sprzedaż wysyłkowa lub z odbiorem w księgarni.Stworzona przez pasjonatów literatury a zarazem profesjonalnych księgarzy.Staramy się zdobyć klienta jakością obsługi oraz poziomem cen.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Realizacja zamówień, z całej Polski, już następnego dnia.Księgarnia Domowa jedną z największych i najtańszych na rynku.W ofercie 70 tys. artykułów: książki, albumy, ściągi, opracowania oraz podręczniki.Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Internet > Księgarnia internetowa
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Antykwariat internetowy Nie Tylko Dla Moli
 • ocena:
 • ocena gości:
Antykwariat prowadzi sprzedaż ciekawych i często poszukiwanych książek i czasopism. Mamy dla Ciebie w codziennej ofercie nowe pozycje. Zawsze też możesz liczyć na ciekawe promocje. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać ksiązkę do Twoich potrzeb. Jednym z wielu naszych atutów sa tanie wysyłki. bez logowania i bez zbędnych formalności zakupisz interesującą Cię literaturę. Weź udział w naszych konkursach.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Antykwariat
Kultura Sztuka > Literatura
Internet > Księgarnia internetowa

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • księgarnia dla dzieci
 • ocena:
 • ocena gości:
Szukasz dobrej księgarni dla dzieci? Lepiej trafić nie mogłeś. Nasza księgarnia posiada najlepsze książki dla dzieci – bajki Andersena, Brzechwy i innych popularnych autorów. Żeby zapewnić swojemu dziecku dobry rozwój należy czytać książki dzieciom po to by mogły się lepiej rozwijać. Oferujemy najlepsze książki współczesnych polskich autorów i nie tylko. Aby zapewnić dziecku dobrą zabawę i miłe usypianie dobrze jest czytać książki dzieciom. Sprawdź naszą stronę, a nie pożałujesz.
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Internet > Księgarnia internetowa
Zakupy Online > Sklepy internetowe

Data dodania: Jan 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Akumuluj24.pl - księgarnia finansistów i inwestorów
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia finansistów i inwestorów. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny. W ofercie książki o giełdzie, inwestowaniu, finansach, rachunkowości, bankowości, strategiach inwestycyjnych, analiza techniczna, kontrakty terminowe, kontrakty i opcje, analiza finansowa, księgowość. Ponadto liczne poradniki dla graczy giełdowych, inwestorów, przedsiębiorców, ludzi sukcesu. Stale poprawiana oferta produktowa.
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Internet > Księgarnia internetowa
Zakupy Online > Prezenty i upominki

Data dodania: Feb 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Księgarnia e-Szok - tanie podręczniki szkolne.
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym profilem działalności naszej księgarni są podręczniki szkolne i akademickie. Oferujemy tanie podręczniki szkolne do wszystkich poziomów nauczania: nauczanie początkowe, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponad gimnazjalne, podręczniki akademickie. W dziale księgarnia informatyczna oferujemy duży wybór książek z najpopularniejszych wydawnictw. Zapraszamy do naszego działu wyprzedaż, gdzie oferujemy bardzo duże ilości poradników dla nauczycieli do wszystkich poziomów nauczania. Oferujemy szybką wysyłkę, wygodne formy płatności, stałe promocje.
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Internet > Księgarnia internetowa
Zakupy Online > Sklepy internetowe

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Edyp Hurtownia Książek
 • ocena:
 • ocena gości:
www.edyp.com.pl - stosunkowo młoda strona, lecz należąca do firmy z dużym doświadczeniem w branży.
Książkami zajmujemy się od 2000 roku. W naszej ofercie 70 tys książek z każdej kategorii w przystępnych cenach. Wiele promocji.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych Klientów zyskujemy coraz więcej użytkowników naszego serwisu.
Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.
Serdecznie ZAPRASZAMY !!!
Kategoria:   Firmy wg branż > Księgarnie
Edukacja Nauka > Opracowania
Internet > Księgarnia internetowa

Data dodania: Mar 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rodzinna Księgarnia Katolicka
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia Maryja, prowadzona przez Urszulę i Marka Wapa, działa na rynku od 15 czerwca 2009 roku. Księgarnia posiada siedzibę w Białej Podlaskiej, jednak jej działalność jest ukierunkowana głównie na sprzedaż wysyłkową. Misją księgarni jest ewangelizacja oraz pogłębianie wiary katolickiej wśród pragnących podążać drogą wiary, nadziei i miłości. Bogata oferta sprzedawanych książek przyczynia się do rozwoju duchowego i pogłębiania wiary potencjalnych odbiorców (czytelników). Literatura obejmuje swoim zakresem tematykę maryjną, papieską, rodzinną, formacyjną. Zgłębiając drogę takich świętych jak ojciec Pio, święta Rita, czy święta siostra Faustyna Kowalska, czytelnik zyskuje bogactwo mistycznych doświadczeń niezbędnych do znoszenia trudów ziemskiego życia. Wielką nadzieją każdego społeczeństwa są dzieci, o których pamięta Księgarnia Maryja. Wychodząc w stronę najmłodszych czytelników zapewnia im wartościowy wybór książeczek, kolorowanek oraz puzzli. Popularnością cieszą się także słuchowiska i dewocjonalia: różańce oraz szkaplerze. W asortymencie księgarni są również startery, karty doładowujące oraz telefony komórkowe telefonii wRodzinie. Księgarnia bierze czynny udział w odpustach parafialnych. Służy to nie tylko promocji książek katolickich ale również daje możliwość zakupu tym wszystkim, którzy nie mogą zamawiać poprzez Internet. Gama zainteresowania oraz potrzeb Klientów jest bardzo szeroka. Największą popularnością cieszą się takie książki jak: Rytuał Rodzinny, Możesz wygrać z rakiem i alergią oraz Pismo Święte. Przyjazna i ciepła atmosfera panująca wśród pracowników księgarni daje się odczuć Klientom dokonującym zakupów w księgarni. Księgarnia Maryja nieustannie wzbogaca swoją ofertę książkową dając przez to Klientom wybór najwartościowszych pozycji dostępnych na rynku.
Kategoria:   Internet > Księgarnia internetowa
Firmy wg branż > Księgarnie

Data dodania: Jun 11, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags