Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > Opisy GG  

Linki
 • Opisy Gadu Gadu
 • ocena:
 • ocena gości:
Zbieramy w naszej bazie szczególne i najciekawsze opisy do komunikatorów w tym GaduGadu i wielu innych. Znajdziesz tu nowe i najlepsze opisy na gg, a ponadto łańcuszki i opisy gg pionowe. Zapraszamy do pobierania ulubionych opisów gg z wielu różnych kategorii tematycznych. Opisy gg na stronie jak i odnajdziesz statusy gadu gadu, które możesz wkleić do swojego komunikatora gg, potężna dawka dobrego humoru.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Opisy gg
Internet > Opisy GG

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Opisy GG
 • ocena:
 • ocena gości:
Bogata baza opisów do najpopularniejszego w Polsce komunikatora - Gadu-Gadu. Jednym słowem najlepsze opisy GG. Ogromny zbiór opisów z różnorodnych kategorii: miłosne opisy, cytaty, optymistyczne, pesymistyczne, śmieszne, obcojęzyczne i wiele, wiele innych. Dodaj lub uLePsZ swój opis i oceniaj opisy innych. Wszystko w jednym miejscu! W serwisie masz możliwość przeglądania najciekawszych i najfajniejszych opisów GG. Codzienne aktualizacje zapewniają zapewnią ciągły dopływ nowych pomysłów na Opisy GG.
Kategoria:   Internet > Opisy GG
Internet

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Panato.pl = skracanie linków i wklejarka tekstu + MirrorMaker
 • ocena:
 • ocena gości:
Skróć link lub za pomocą Wklejarki, bez rejestracji, utwórz swoją własną stronę, wklej tekst, zdjęcia, filmiki z YouTube.
Dzięki skryptozakładce MirrorMaker błyskawicznie wkleisz treść i zdjęcia z innej strony.
Pokaż innym ciekawą treść i wykonaj własną galerię zdjęć z opisami.
Skrócony link w Panato.pl możesz łatwo zapamiętać, użyć na swoim blogu, w opisie gadu-gadu lub na forum.
Kategoria:   Internet > Skracanie linków
Internet > Opisy GG

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Długie opisy gadu gadu
 • ocena:
 • ocena gości:
Masz dość limitu 75 znaków w opisie gg? Zatem: Jak wydłużyć opis gadu-gadu? Chciałbyś umieścić w swoim opisie długi tekst piosenki, ale nie możesz bo niby jak to zrobić mając do dyspozycji tylko 75 znaków ? A może kilka zdjęć z wczorajszej imprezy wraz z ich opisami? Lub wszystkie ulubione piosenki czy śmieszne filmiki? Od teraz jest to możliwe ! Twój opis ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia ! Dajemy Ci aż 1000 znaków na Twój opis gg ! Zaskocz znajomych swoim opisem ! Nadeszła nowa era opisów gadu-gadu !
Kategoria:   Internet > Opisy GG
Internet

Data dodania: Apr 16, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Opisy na gg - najlepsze opisy
 • ocena:
 • ocena gości:
najlepsze-opisy.pl to strona zawierająca najlepsze opisy na gg i inne komunikatory. Mamy ciekawe opisy o facetach, opisy smutne, miłosne opisy, czy opisy o życiu. Z nami łatwo znajdziesz dobry opis do swojego komunikatora. Nasze opisy podlegają moderacji i nie zawierają błędów ortograficznych. Można skorzystać z wyszukiwarki opisów, a także zostawić swój komentarz. Strona jest dynamicznie rozwijana. Stawiamy na jakość, nie na ilość! Zapraszamy!
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Opisy gg
Internet > Opisy GG
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: May 21, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Skracanie linków Short4u.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Skracacz linków to strona www, na której możecie zmniejszyć długość linków, które nie mieszczą się w opisach na gg, w sygnaturze na forum bądź są zbyt trudne do zapamiętania. Możesz również maskować odnośniki przed wzrokiem niepowołanych osób.
Dlaczego warto skracać długie linki?
- Skrócony odnośnik jest łatwy do zapamiętania. Wystarczy, że zapamiętasz 4 znaki wygenerowane po znaczniku "/".
- Link bez problemu zmieści się w sms`ie oraz w opisie komunikatora
- Długie adresy wklejane na stronach, forach i programach pocztowych często "łamią się" i trzeba później "sklejać je w całość" aby działały.
Dlaczego warto skracać długie linki w Short4u.pl?
Uzyskujesz łatwy do zapamiętania link, możliwość wyboru własnej nazwy dla skrótu, statystyki odwiedzin skrótów (dostępne jedynie dla użytkowników, którzy są zarejestrowani), multiskracacz linków obsługujący do 100 linków na raz (dostępne jedynie dla użytkowników, którzy są zarejestrowani), katalogi skrótów (dostępne jedynie dla użytkowników, którzy są zarejestrowani)

Skróć swój link już dzisiaj!
Kategoria:   Internet > Skracanie linków
Internet > Portale
Internet > Opisy GG

Data dodania: Jul 22, 2011 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags