Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > Portale  

Linki
 • Portal nieruchomości
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal z ogłoszeniami nieruchomości. Można tu zamieścić darmowe ogłoszenie dotyczące wynajmu, kupna bądź sprzedaży mieszkania lub domu. Ogłoszenia się dodaje bardzo prosto i szybko, bez konieczności rejestracji. U nas znajdziesz tylko aktualne oferty nieruchomości. Firmy mogą skorzystać ze specjalnej oferty, której szczegóły znajdą Państwo w naszym serwisie.
Kategoria:   Internet > Portale

Data dodania: Nov 7, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Portal numizmatyczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy młodą firmą zajmującą się szeroko rozumianym kolekcjonerstwem. Nasza firma zajmuje się obrotem numizmatyką, jesteśmy jednak także pasjonatami i kolekcjonerami. Jako że jesteśmy młodymi numizmatykami w naszych działaniach brak rutyny, zależy nam na jak najlepszych relacjach z klientami. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy z nas potrzebuje innego potraktowania. Będzie nam bardzo miło móc nawiązać współpracę właśnie z Państwem. Ze swojej strony zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Kolekcjonerzy
Internet > Sklepy internetowe
Internet > Portale

Data dodania: Oct 20, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

43. Narkotyki

 • Narkotyki
 • ocena:
 • ocena gości:
Policyjni.pl - afery, skandale oraz techniki śledcze najlepszych policjantó w jednym miejscu. Sprawdź czym zajmuje się policja i jak walczy o to byś czuł się bezpiecznie. Jak policja tropi narkotyki i walczy z ich handlarzami, jak rozwiązuje sprawy morderstw. Plotki oraz fakty z życia policji teraz dostępne dla wszystkich internautów. Jeżeli lubisz adrenalinę oraz interesuje Cię kryminalistyka to odwiedź serwis Policyjni.
Kategoria:   Internet > Portale

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

44. Dom

 • Dom
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal Zbuduj Dom został stworzony z myślą o osobach które same wykonują wszelkie prace budowlane w swoim domu. W portalu znajdują się liczne artykuły związane z tematem budowy własnego domu. Każdy może dowiedzieć się od podstaw w jaki sposób znaleźć odpowiednią działkę pod budowę domu, w jaki sposób zaprojektować, wybudować oraz wykończyć dom. W portalu Zbuduj Dom znajduje się również wiele wskazówek dla osób chcących wyremontować swój dom oraz mieszkanie. W serwisie przeczytać można także wiadomości na temat nowych technologii w budownictwie, np. dotyczących taniego, ale wydajnego ogrzewania domu. Dodatkowo w portalu zamieszczane są informacje dotyczące aktualnej sytuacji w branży budowlanej, np. cen nieruchomości oraz materiałów budowlanych, a także wiadomości związane z unormowaniami prawnymi związanymi z budownictwem.
Kategoria:   Internet > Portale
Budownictwo > Projekty domów
Budownictwo > Remonty

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szkolenia administracji, szkolenia dla administracji, szkolenia administracja
 • ocena:
 • ocena gości:
Szkolenia-administracji.pl zapraszają do czytania artykułów dotyczących szkolenia urzędników. Szkolenia dla administracji powinny być nieodłącznym elementem w branży administracji państwowej.
Szkolenia urzędników to główny temat nowopowstałego serwisu szkolenia-administracji.pl. Na jego stronach można również znaleźć nowe ciekawe informacje ze świata polityki oraz na temat aspektów prawnych życia publicznego. Od dziś słowa szkolenia i administracja idą w parze.
Kategoria:   Internet > Portale

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

46. programy

 • programy
 • ocena:
 • ocena gości:
yousoft.pl to serwis z programami, który oferuje programy za darmo, darmowe programy, programy do ściągania za darmo. U nas znajdziesz programy do wszystkiego. Posiadamy dużą bazę wszelkiego typu oprogramowania, ciągle dodajemy nowe programy i aktualizujemy naszą bazę. Serwis podzielony jest na główne kategorie: Dom, Biuro, Bezpieczeństwo, Programowanie, Systemowe, Grafika, Multimedia, Firma, Internet, Edukacja. Przykładowo kategoria Dom składa się z podkategorii tematycznych takich jak Programy do diety, Programy do kuchni, Programy organizery, Programy do prognozy pogody, Programy do podatków, Programy do telewizji i radia, Programy do ustalania budżetu, Programy dla zdrowia i urody, Programy do gier liczbowych, Programy do wnętrz i ogrodów.
Kategoria:   Komputery
Komputery > Oprogramowanie
Internet > Portale

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Opinie o produktach
 • ocena:
 • ocena gości:
VideoTesty.pl - to pierwszy serwis zawierający recenzje wideo z opiniami produktowych w Polsce. Umożliwia wyszukanie najlepszych produktów, które warto kupić. Oraz dodatkowo umożliwia kontakt między użytkownikami, którzy mają różne produkty i chcieliby o nich podyskutować. W skrócie nasz serwis można opisać jako miejsce z autorskimi recenzjami wideo a także opiniami o produktach i miejscem gdzie znajdziesz wszystkie informacje o produkcie (specyfikacja, instrukcja, zdjęcia, etc).
Kategoria:   Internet > Portale
Komputery > Sprzęt komputerowy
AGD RTV > Sprzęt RTV

Data dodania: Nov 20, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • zmniejsz.to - banalnie proste zmniejszanie zdjÄ�Ä�!
 • ocena:
 • ocena gości:
Banalny w obsłudze serwis zmniejszający Twoje zdjęcia! Prosto, online i za darmo - akceptujemy pliki jpg, png, gif. Bez instalowania dodatkowego oprogramowania kilkoma kliknięciami możesz zmniejszyć ich rozdzielczość, rozmiar, obrócić lub zastosować jeden z wielu efektów graficznych. Gotowy plik możesz zapisać na dysku lub przesłać na swoją pocztę internetową. Serwis posiada gotowe profile do szybkiego modyfikowania zdjęć na portale społecznościowe takie jak nasza klasa, facebook, fotka czy grono oraz portale aukcyjne jak na przykład allegro.
Kategoria:   Internet > Strony www
Internet > Portale

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Portal Bit-Tech - aktualności Google
 • ocena:
 • ocena gości:
Bit-Tech to nowy wortal IT prezentujący najświeższe informacje z dziedzin : Linux, software, gry, Internet. Głównym celem wortalu jest prezentacja najciekawszych wiadomości pochodzących głównie z zagranicznych, renomowanych portali - takich jak TheRegister.co.uk, expreview.com, techPowerUp oraz rodzimych. Gro wiadomości z serwisu trafia na łamy społecznościowego portalu IT OSNews.pl, gdzie niejednokrotnie trafiają na Stronę Główną, a nawet zostają uznane za Wiadomość Dnia. Portal Bit-Tech.net.pl kładzie nacisk na niezawodność w dostarczaniu wiadomości oraz ich schludną prezencję.
Kategoria:   Internet > Aktualności
Internet > Portale

Data dodania: Feb 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • m-ce24.pl - Mysłowicki Portal Mieszkańców
 • ocena:
 • ocena gości:
Mysłowicki Portal Mieszkańców m-ce24.pl to najświeższe informacje z miasta, artykuły na temat historii miasta i problemów codziennych,baza adresów, informacje o imprezach miejskich oraz regionalnych. Mysłowicki Portal Mieszkańców to zawsze najnowsze, codzienne wiadomości, fotorelacje z imprez, wydarzeń, uroczystości, konkursy, Forum Mieszkańców Mysłowic, sondy i wiele innych. Staramy się docierać bezpośrednio do ludzi poruszając szeroką problematykę począwszy od społecznej po kulturalną. Interesują nas losy przeciętnego mieszkańca, a nie spory polityczne i tanie sensacje.Portal tworzony jest przez mieszkańców i dla mieszkańców Mysłowic, przyjaciół miasta i przyjezdnych. Przedstawiamy Mysłowice takie jakie są i takie jakimi chcielibyśmy je widzieć. Odkrywamy wspaniałości Mysłowic dla ich mieszkańców, ale nie zamykamy się na krytykę miasta.
Kategoria:   Internet > Aktualności
Internet > Portale
Kraje Miasta Regiony > Śląskie

Data dodania: Dec 11, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags