Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > Telefonia internetowa  

Linki
 • Nokia Windows Phone
 • ocena:
 • ocena gości:
Najnowsze informacje o telefonach i smartfonach Nokia Windows Phone. Piszemy o oprogramowaniu, aplikacjach, grach i najnowszych komórkach z systemem Windows Phone. Poznaj darmową nawigację Nokia Maps oraz sprawdź czy posiadasz najnowszą wersję firmware. Zobacz najnowsze komórki, ich specyfikacje oraz galerie zdjęć. Dowiedz się więcej o komponentach Qt, systemie Windows Phone Mango oraz testowych aplikacjach z Nokia Beta Labs.
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Oct 24, 2011 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Play dla Firm ŁÓDŹ - Doradca Biznesowy Play
 • ocena:
 • ocena gości:
Doradca Biznesowy Play Łódź, doradzi optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy, zanalizuje potrzeby Twojej firmy, doradzi profesjonalną ofertę. Play dla Firm oddział w Łodzi. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Doradca biznesowy przyjedzie do siedziby firmy w celu podpisania aneksu, nowej aktywacji na usługi Play. Nie musisz stać w kolejkach w salonie, wystarczy że skontaktujesz się z Doradcą Biznesowym, a otrzymasz optymalną ofertę opartą na analizie potrzeb Twojej firmy. Doradca Biznesowy pokaże oszczędności w kalkulatorze, który porówna Twoją obecną ofertę z ofertą Play dla Firm
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Apr 4, 2012 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Zarabiaj przez smartphone - taketask.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma TakeTask zajmuje się oferowaniem badań konsumenckich i zbierania informacji marketingowych oraz handlowych dla przedsiębiorstw. Do tego celu wykorzystujemy aplikację na androida, która umożliwia bezpośredni kontakt naszego agenta z klientem - korzyści tego są obopólne - klient otrzymuje szybciej potrzebne mu informacje, a agent natychmiast po wykonaniu zadania dostaje wynagrodzenie.

Zlecenia najczęściej dotyczą zbierania informacji odnośnie jakości usług w wyznaczonym przez klienta miejscu lub dostępności produktów, którą należy udokumentować przy pomocy zdjęć czy nagrań i odesłać po zakończeniu zadania.

Zatrudniamy ambitne osoby szukające ciekawej pracy dodatkowej, wielu z naszych pracowników do jeszcze studenci. Wynagrodzenia opieramy na systemie premiowym zależnym od miejsca w rankingu danego pracownika - każdy ma szansę się wykazać i awansować w naszym zespole.
Zatrudniamy już 4000 agentów.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje o taketask znajdują się a naszej stronie internetowej.

Kontakt:
www: taketask.pl
mail: wsparcie@taketask.pl/ sprzedaz@taketask.pl
adres: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Internet > Telefonia internetowa
Internet > Zarabianie przez internet

Data dodania: Dec 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • CloudPBX twoja centrala telefoniczna
 • ocena:
 • ocena gości:
Szukasz pomocy specjalistów jeżeli chodzi o najnowocześniejsze centrale telefoniczne? Chcesz skorzystać z darmowych pomocy, sięgać po sprawdzone i pewne opcje z tym związane? Jeżeli tak to zachęcamy do zapoznania się z tym wszystkim co przygotowała firmy CloudPBX. Lata doświadczeń na rynku, profesjonalizm i rzetelność. Zapraszamy do naszej firmy, to się naprawdę opłaca
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Feb 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Internet i telewizja - najwyższa jakość za najniższą cenę!
 • ocena:
 • ocena gości:
Odwiedź stronę biuro-zamowien.pl i przekonaj się o najlepszej ofercie dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny oraz skorzystaj z najwyższej jakości usług! Internet, telewizja, zarówno w pakietach jak i samodzielnie - tylko teraz w najniższych cenach.
Skorzystaj z aktualnych promocji i wybierz odpowiednią ofertę dla siebie!
Nie czekaj! Skorzystaj z naszych usług już dziś!
Kategoria:   Internet
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Jun 22, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Internet i telewizja
 • ocena:
 • ocena gości:
Dużo czasu spędzasz przed monitorem? Potrzebujesz szybko i sprawnie działającego Internetu? Netia GigaKablówka jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferujemy Internet stacjonarny do Twojego domu. Oprócz tego telewizję osobistą. U nas będziesz miał aż 184 kanały, w tym 72 w jakości HD! Dodatkowo masz możliwość nagrywania. Sprawdź nam giga-kablowka.pl
Kategoria:   Internet
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Jul 29, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • 3S - telefonia VOIP
 • ocena:
 • ocena gości:
Chcesz zdobyć dla siebie specjalistyczne rozwiązania, jakie może dawać data center? Na pewno warto jest wybrać niesamowitej klasy rozwiązania naszej firmy, gdyż to właśnie ona okaże się dla ciebie profesjonalnie działającym przedsiębiorstwem, które da ci wszystko to, czego tak naprawdę chcesz. Koniecznie sprawdź wartościowe rozwiązania, które dzisiaj ci proponujemy, to właśnie one sprawiają, że efektywne i łatwo odnajdziesz dla siebie nowoczesne narzędzia informatyczne. Marka 3S znana jest z tego, że proponuje swoim klientom najbardziej unikatowe i profesjonalnie przygotowane usługi związane z sieciami. Jeśli więc chcesz, żeby przesyłanie danych w twoim przedsiębiorstwie stało na najwyższym poziomie stabilności, to koniecznie wybierz firmę 3S! Dzięki nim zrozumiesz, jak można najbardziej efektywnie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania informatyczne do celów biznesowych.
Kategoria:   Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Apr 5, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • System ERP online
 • ocena:
 • ocena gości:
Ile kosztuje crm? Zawsze ceny programów crm są w przedziale od 0 zł do 100 zł za zamawiającego.


Odwiedź naszą stronę firmao. W ten sposób jakość obsługi również pracy się zwiększa co posiada przełożenie na zysk sklepiki.

Wykres gantta obrazuje aktualny wartość zadań/projektów co pozwala na planowanie zasobów ludzkich w naszym systemie.

Nasz system crm świetnie sprawdza się w prowadzeniu księgowości.


W obszarze ergonomii jest m.in. Rejestrowanie wejścia/wyjścia pracownika, rozliczanie czasu pracy, planowanie zatrudnienia, kontrola pracy. Ewidencja czasu pracy online dzięki mocno prostemu w obsłudze systemowi pozwala trafnie sterować działaniami webmasterów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Biznes Ekonomia > Consulting
Internet > Telefonia internetowa

Data dodania: Jun 8, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags