Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Komputery > Oprogramowanie  

Linki
 • Telewizja internetowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona aplikacji "Niezbędnik internauty" służącej do odbioru darmowej, internetowej telewizji. Program jest całkowicie w języku polskim, posiada dużą bazę kanałów telewizyjnych i radiowych (zarówno polskich jak i zagranicznych). Telewizja internetowa jest czymś stosunkowo nowym w internecie, ale dzięki coraz szybszym i tańszym łączom internetowym zdobywa coraz większa popularność. Przetestuj telewizję online zupełnie za darmo i oglądaj filmy i seriale z całego świata.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Media
Komputery > Oprogramowanie
Kultura Sztuka > Film

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 122 Ocena: 1.75 Głosów: 4
Popularny
 • Antywirus NOD32
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy wieloletnim autoryzowanym partnerem Esetu. Oferujemy po konkurencyjnych cenach program antywirusowy NOD32. To szybki i skuteczny antywirus ze świetną heurystyką. Program w polskiej wersji językowej, zwalczający wirusy, backdoory, trojany i robaki internetowe. Skuteczność potwierdzona wieloma nagrodami VB100% i AV Comparatives. W ofercie mamy także oprogramowanie Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset. Ponadto świadczymy obsługę informatyczną firm we Wrocławiu i okolicach.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: Feb 16, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • IC service - Najtańsze we Wrocławiu usługi informatyczne dla Ciebie i Twojej firmy
 • ocena:
 • ocena gości:
Kompleksowa obsługa informatyczna klientów indywidualnych oraz firm. Zajmujemy się praktycznie wszystkim co związane z infrastrukturą informatyczną w Twoim domu oraz firmie.
Począwszy od instalacji oprogramowania, konfiguracji sprzętu sieciowego, uruchamiania serwerów pocztowych, sql, www po zapewnianie im infrastruktury sprzętowej w postaci okablowania strukturalnego i sprzętu aktywnego. Gwarantujemy profesjonalizm oraz NAJNIŻSZE ceny we Wrocławiu.
Kategoria:   Komputery > Usługi komputerowe
Komputery > Serwis komputerowy
Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Mar 30, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Copy Handler - program do kopiowania plików
 • ocena:
 • ocena gości:
Oficjalna strona programu Copy Handler - darmowego programu dla systemów z rodziny Windows, który wspomaga kopiowanie i przenoszenie plików. Program jest szeroko konfigurowalny oraz w pełni integruje się z powłoką systemową - dodaje dodatkowe komendy do menu kontekstowych plików, katalogów oraz do menu przeciągania. Ponadto udostępnia szczegółowy przegląd wykonanych i wykonywanych operacji, a także wiele dodatkowych opcji związanych z kopiowaniem plików tj. kolejkowanie, filtrowanie, anulowanie kopiowania, pauza, wznawianie kopiowania w wybranym momencie lub automatyczne wznawianie zadania w przypadku wystąpienia błędu, zmiana parametrów kopiowania w locie, a nawet dostęp do zaawansowanych ustawień tj. wielkości buforów, czy priorytet wątku. Interfejs programu obsługuje kilka języków, a dzięki prostemu procesowi tłumaczenia można dodawać nowe. Program jest dystrybuowany na licencji Open Source i posiada otwarte źródła - możesz dokonywań w nim zmian na własną rękę, jak również możesz pomóc w jego rozwoju.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Mar 30, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SoftManager oprogramowanie dla firm, program dla biura rachunkowego, Śląskie, Gliwice
 • ocena:
 • ocena gości:
SOFTMANAGER jest integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy.
Oferujemy programy do prowadzenia:
-Biur Rachunkowych - kompletne i profesjonalne rozwiązanie wspomagające wszystkie obszary działalności biura rachunkowego dla dowolnej liczby klientów: ewidencję księgową, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, operacje kasowe i bankowe, rozrachunki, analizy finansowe i budżetowanie oraz kadry i płace.
-Małych i Średnich Firm - narzędzie, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa. Wspiera przedsiębiorców w bieżącym zarządzaniu firmą oraz w podejmowaniu decyzji dotyczących jej dalszego rozwoju. Pozwala skoncentrować się na skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa, usprawniając działanie i zwiększając wydajność.
-Mikro Przedsiębiorstw - system oferuje to, co dla przedsiębiorcy najistotniejsze: niskie koszty i duże możliwości, szerokie możliwości wynikające z pełnej integracji, łatwość obsługi i efektywność pracy, dopasowanie do aktualnych potrzeb, możliwość bezproblemowej i taniej rozbudowy.
W skład naszej oferty wchodzi również pomoc techniczna (wdrożenia, szkolenia, pomoc w konfiguracji, uruchomieniu i użytkowaniu) z nimi związaną. Jesteśmy autoryzowanym serwisem RaksSQL.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Usługi komputerowe

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi Informatyczne, Outsourcing IT, Wirtualizacja serwerów, IT4Q
 • ocena:
 • ocena gości:
Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku

W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Wiecej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com

+48 327007800
Kategoria:   Komputery > Serwis komputerowy
Komputery > Usługi komputerowe
Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Apr 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • darmowe programy
 • ocena:
 • ocena gości:
Instaluj.net to seriws całkowicie poświęcony darmowym programom komputerowym. Został stworzony przez firmę NETSS, zrzeszającą młodych, ambitnych ludzi. Serwis pojawił się w śieci koncem 2008 roku. Na chwilę obecną możemy pochwalić się bazą programów zawierającą ponad 1000 wyselekcjonowanych programów komputerowych posekregowanych tematycznie. W serwisie można także znaleźć interesujące artykuły, praktyczne porady dzięki którym dowiesz się wiele nowych informacji odnośnie programów. Serwis posiada również forum poświęcone darmowemu oprogramowaniu, gdzie z pewnością każdy user uzyska szukaną pomoc.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0

8. Winrar

 • Winrar
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy na oficjalną stronę programu win rar, można na stronie kupić licencje programu Winiar, doskonałego programu archiwizującego obsługującego wiele typów archiwów. Na stronie można poprać najnowszą wersję programu. Posiadamy promocję na program w wersji EDU przeznaczonej dla instytucji edukacyjnych. Cena promocyjna dla wersji EDU to 33% ceny podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PC-Lider sklep internetowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Pc-Lider sklep internetowy z podzespołami i akcesoriami komputerowymi. W ofercie sklepu znajdziesz: monitory, drukarki, karty graficzne, procesory, dyski twarde oraz wiele innych. Wszystkie produkty w sklepie posiadają dokładne opisy i zdjęcia. Pc-Lider oferuje sprzęt tylko najlepszych i sprawdzonych producentów m.in. AMD, Intel, LG, Kingston, Western Digital, Gigabyte, Cisco, NEC, Samsung, Asus, Canon, Creative, Microsoft i wielu innych. Oferta sklepu Pc-Lider jest uzupełniana o liczne promocje.
Kategoria:   Internet > Sklepy internetowe
Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Oprogramowanie dla firm, programy księgowe RAKS, WAPRO, INSERT, CDN
 • ocena:
 • ocena gości:
Blog poświęcony tematyce oprogramowania dla MSP, takiego jak Raks, InsERT, Wa-pro, CDN. Zawiera również informacje o wszelkich nowościach z dziedziny IT. Znajdziesz tu wiele informacji potrzebnych do prowadzenia przedsiębiorstwa a szczególnie o oprogramowaniu, które znacznie ułatwi pracę w Twoim przedsiębiorstwie. Informacje o oprogramowaniu księgowym, magazynowym oraz wielu innych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: May 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags