Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Komputery > Programowanie  

Linki
 • Technikum Informatyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteś uczniem technikum informatycznego ? Na naszej stronie znajdziesz gotowe prace, które możesz wykorzystać na przedmiotach zawodowych takich jak programowanie strukturalne i obiektowe, systemy operacyjne i sieci komputerowe, technologia informacyjna, oprogramowanie biurowe, grafika komputerowe i multimedia, urządzenia techniki komputerowej. Możesz dodawac swoje prace, możesz sciągać prace innych uczniów.
Kategoria:   Edukacja Nauka
Komputery > Programowanie

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Flex Tutorial
 • ocena:
 • ocena gości:
Flex tutorial – jedyna strona, blog z tutorialami dla Flex w języku polskim! Znajdziesz tu podstawy jak i zaawansowane techniki programistyczne. Przykłady zastosowań najważniejszych bibliotek oraz dogłębne omówienie Papervision3d. Wiele ciekawych i gotowych do użycia aplikacji. RIA (Rich Internet Application) – bogate aplikacje internetowe są najszybciej rozwijającą się kategorią Internetu. Za kilka lat technologis Adobe Flash wyprze xHTML, dlatego znajomość Flex, as3, Flash będzie miała kluczowy wpływ na Twoje zarobki!
Kategoria:   Komputery > Programowanie
Internet > Tworzenie stron

Data dodania: Apr 21, 2009 Trafień: 15 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • SoftCreate.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
SoftCreate.pl to forum dla webmastera i programisty z licznymi skryptami w językach Javascript. PHP. Znajdziesz tu algorytmy, programy w językach programowania Turbo Pascal, Delphi, HTML, CSS, JavaScript, PHP, C++, C#, Asembler, ASP.NET, Perl, Python, Bash, Java oraz pomoc w rozwiazaniu problemow, jak rowniez mozliwosc zlozenia prosb o napisanie skryptu lub programu.
Kategoria:   Komputery > Programowanie
Internet > Pozycjonowanie
Internet > Fora dyskusyjne

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tosiek Śmiertelne Samobójcze Życie
 • ocena:
 • ocena gości:
Tosiek strona przeznaczona dla życiowych dywagacji przeplatanych ze skryptami php. Opowiada o życiu bez wiary, iż cokolwiek jest w stanie sam się dziać. Zagmatwana prawda to codzienność życia ludzkiego. Całe życie bez owijania w bawełnę, samo najcięższe życiowe prawdy jak i nietypowe myśli. Poznajemy tajniki prawdy poprzez dogłębną analizę myślową. Rozwiązania odwiecznych sporów o życie pozagrobowe jak i religijne prawdy.
Kategoria:   Internet > Blogi
Komputery > Programowanie

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Visual Basic 4 All - kurs dla programistów VB VBA
 • ocena:
 • ocena gości:
Visual Basic 4 All to najstarszy i największy w polsce portal dla programistów Visual Basic oraz VBA. Najważniejsza część serwisu - teoria - to obszerny i szczegółowy kurs dla programistów. Początkujący, jak i doświadczeni programiści na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Warsztat to dział zawierający setki gier i programów wraz z kodem źródlowym. Znajdziesz tutaj równiez kolekcje makr VBA dla Worda, Excela i Accessa. Zapraszam Aktywne forum dyskusyjne na pewno pomoże znaleźć rozwiazanie kazdego napotkanego problemu.
Kategoria:   Komputery > Programowanie
Komputery > Tutoriale
Internet > Portale

Data dodania: Jun 24, 2010 Trafień: 14 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Popularny Najlepszy
 • SYSTEMY INFORMATYCZNE
 • ocena:
 • ocena gości:
Projekt Sarveti narodził się we wrześniu 2006. Był to czas, kiedy zaczęły powstawać nasze pierwsze autorskie zintegrowane systemy informatyczne i programy dla firm. Umożliwiło nam to wykorzystanie wiedzy oraz doświadczenia, które nabyliśmy pracując w największych polskich i światowych korporacjach informatycznych programując systemy dla banków, wielkich firm finansowych oraz instytucji rządowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Programowanie
Komputery > System ERP - enterprise resource planning

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • eXdomain - Narzędzie do analizy domen wygasających
 • ocena:
 • ocena gości:
eXdomain to najbardziej profesjonalne narzędzie pozwalające na analizę jakości dużych list domen wygasających w najbliższym czasie. eXdomain umożliwia pobieranie listy domen wygasających od najważniejszych dostawców z wybranego dnia, a następnie ich analizowanie. Dzięki temu w szybkim czasie uzyskasz informacje o wartości wielu wielu domen, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, wysiłek i przede wszystkim pieniądze.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Komputery > Programowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Data dodania: Dec 9, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Programowanie obiektowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasz serwis prezentuje artykuły na temat pisania poprawnych programów w technice jaką jest pisanie obiektowo zorientowanego kodu źródłowego.
Dowiesz się o założeniach programowania obiektowego, poznasz wady takiego podejscia a także napiszesz swój pierwszy program w języku c ++.
udostępniamy również ciekawe dodatki gdzie m.in przeczytasz o kompilatorach i wskaźnikach.
Kategoria:   Komputery > Programowanie
Komputery

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Simple Frame-Projektowanie stron www, systemy CMS, sklepy internetowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych, systemów CMS. Prezentacje multimedialne, interaktywne flash. Programowanie gier internetowych.

Projektowanie stron
Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.

My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.

Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Prezentacje multimedialne
Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.

System zarządzania treścią
Simple CMS - jest programem do zarządzania treścią na Państwa stronie www. Zaprojektowany specjalnie dla osób nie znających technik tworzenia i aktualizacji stron www poprzez zaawansowane edytory html.

Dzięki systemowi Simple CMS możliwe jest zarządzanie artykułami oraz kategoriami (działami serwisu), pozwala on także na aktualizację jednego serwisu przez wielu redaktorów, dołączanie grafik/zdjęć do artykułów, formatowanie treści przez edytor WYSIWYG*

Simple CMS pozwoli zaoszczędzić wiele czasu poprzez łatwą i szybką aktualizację Państwa strony WWW.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Komputery > Programowanie
Internet > CMS

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Info Design Systemy Informatyczne - Oprogramowanie, Hurtownie danych, produkty Atlassian
 • ocena:
 • ocena gości:
Info Design Systemy Informatyczne to firma świadcząca usługi informatyczne w zakresie oprogramowania biznesowego dostosowanego do potrzeb Klientów zgodnie z zasadami gospodarności i użyteczności. Stawiamy na proste rozwiązania, które przynoszą maksymalne korzyści biznesowe naszym Klientom. W naszej codziennej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu korzyści Klientom i ich Pracownikom nie zaś na realizowaniu planów sprzedaży czy założonej marży. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Atlassian, Gliffy, ComalaTech, IBM, Comarch, Insert. Prowadzimy sprzedaż oraz pełną obsługę produktów firmy Atlassian takich jak JIRA, Confluence, Bamboo, Crowd, FishEye, Clover i Cruicible dla wszystkich dostępnych wersji systemów. Nasze usługi w tym zakresie obejmują analizę potrzeb, wdrożenie systemu, konfigurację oraz administrację i pomoc w codziennym użytkowaniu tych produktów. Dla produktów firmy Atlassian prowadzimy analizę pod kątem rozszerzeń: już istniejącyh (między innymi takich firm jak Gliffy, ComalaTech, zarówno płatnych jak i dostępnych za darmo) oraz wykonywanych przez nas. Posiadamy, i na bieżąco uaktualniamy polską loklizację dla JIRA oraz Confluence. Dodatkowo oferujemy szkolenia dla użytkowników oraz administratorów oprogramowania Atlassian. Ponadto pomagamy firmom w promocji swojej działalności poprzez tworzenie i dbanie o ich wizerunek w internecie. Tworzymy dla nich witryny internetowe proste w administracji i zarządzaniu. Tworzymy rozwiązania raportowe oparte o hurtownie danych w oparciu o najlepsze istniejące produkty w tej dziedzinie. Wykorzystujemy standardy tworzenia takich aplikacji wyniesione z pracy dla światowych potentatów z różnych dziedzin.
Doświadczenie zdobyte w różnych projektach i dla firm o różnej wielkości pozwalają nam dostosować się do Państwa potrzeb i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktycznych realizacjach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Programowanie

Data dodania: Mar 16, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags