Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie  

Linki
 • Walbud szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę. Producent.
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma A.T.W-P.P.H.U specjalizuje się w produkcji zbiorników na ścieki komunalne (szamba), gnojowicę, deszczówkę itp., o różnych pojemnościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton klasy B-25 z dodatkiem chemii budowlanej dzięki, której zbiorniki nasze są w 100% szczelne, oraz profesjonalne wykonanie zbrojenia i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową izolbet, sprawia że są one odporne na działanie czynników zewnętrznych, posiadają wyjątkową trwałość i są proste w montażu.
Szamba te posiadają ATEST HIGIENICZNY HK/W/0604/01/2006 oraz PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY

W trosce o to, aby nasze wyroby były najwyższej jakości, współpracujemy z czołową firmą europejską, specjalizującą się w produkcji betonu - Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group (www.gorazdzebeton.pl). Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, a tym samym wyroby najwyższej klasy.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

12. Fumigacja

 • Fumigacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona firmowa spółki Archiwa Mazowieckie dostarcza informacji o zakresie świadczonych przez nią usług. Polem działalności firmy jest przechowywanie, archiwizacja i porządkowanie dokumentacji oraz fumigacja materiałów i przedmiotów. Firma posiada specjalne pomieszczenia do przechowywania wszelkich akt i dokumentów, również niejawnych. Archiwa Mazowieckie zajmują się przenoszeniem dokumentacji na nośniki cyfrowe oraz brakowaniem i niszczeniem dokumentacji.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Psychoterapia Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości to prywatny, warszawski ośrodek, skupiający specjalistów dziedziny psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Lekarze i terapeuci instytutu oferują swoją pomoc wszystkim osobom, które dotknęły różnego rodzaju problemy natury emocjonalnej i psychologicznej. Poprzez konsultacje, terapie i treningi pacjenci otrzymują pomoc w walce ze swoimi fobiami, depresją, stresem, uzależnieniami, zaburzeniami snu lub odżywiania.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Akademia Malucha Mała Panda
 • ocena:
 • ocena gości:
Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak prywatny żłobek i prywatne przedszkole. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze. "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szamba Betonowe, Oczyszczalnie Przydomowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Eko-Trans specjalizuje się w produkcji Szamba Betonowych. Działamy od 2000 roku i przez ten czas zdąrzyliśmy nabrać dużego doświadczenia, przez co nasze zbiorniki charakteryzują się wysoką wodoszczelnością oraz wytrzymałością. Po naszych zbiornikach spokojnie można jezdzić samochodem osobowym a po zastosowaniu płyt specjalnych najazdowych mogą jeździć samochody ciężarowe. Produkujemy także oczyszczalnie przydomowe, zbiorniki na gnojowice i gnojówke.
Kategoria:   Firmy wg branż > Firmy budowlane
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agencja Reklamowa Ząbki - Studio reklamy FAZA
 • ocena:
 • ocena gości:
Projekty, opracowania graficzne i wykonawstwo w zakresie reklamy zewnętrznej, identyfikacji wizualnej oraz przygotowanie materiałów elektronicznych do druku.
Od wstępnej koncepcji, poprzez projektm - aż do dostarczenia Klientowi finalnego wyrobu.
Projektujemy i wykonujemy szyldy, kasetony świetlne, banery, formy i litery przestrzenne, grafiki na środkach transportu i witrynach sklepowych.
Proponujemy wizytówki i ulotki w promocyjnych cenach. Wykonujemy nadruki na gadżetach reklamowych metodą: sitodruk, termotransfer, tampodruk, grawerowanie laserowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Marketing Reklama > Studia Graficzne

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 2 Ocena: 4.00 Głosów: 1
 • Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki - Akademia Malucha
 • ocena:
 • ocena gości:
Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole w Nowym Dworze Mazowieckim, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego, które prowadzone są przez profesjonalną kadrę szkoły językowej Pupil, która zajmuje się organizacją i nauką języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Mar 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ochrona osób, mienia, osiedli, obiektów
 • ocena:
 • ocena gości:
Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Misją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa naszych potencjalnych klientów. Dlatego staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Mar 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 1.75 Głosów: 4
 • wózki widłowe Nissan
 • ocena:
 • ocena gości:
Naszą działalność datujemy od 1994 roku. Jesteśmy firmą rodzinną wyłącznie z kapitałem polskim. Znaczącą pozycję na rynku krajowym w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów takich jak: Komatsu, Toyota, Mitsubishi, Nissan i inne zawdzięczamy elastyczności przy sprzedaży oraz szerokiej gamie oferowanych wózków widłowych. Oferujemy nowe i używane wózki widłowe, z napędem benzynowym, elektrycznym, diesel, gazowym oraz benzynowo-gazowym. Wszystkie wózki zakupione u nas są po stosownych przeglądach technicznych i posiadają niezbędne certyfikaty, zezwolenia oraz gwarancję. W ciągłej sprzedaży posiadamy wózki widłowe Nissan nowe i używane. Wszystkie modele (elektryczne, magazynowe, spalinowe), części zamienne. Nasi serwisanci są po szkoleniach z zakresu budowy i naprawy wózków widłowych Nissan.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk

Data dodania: Mar 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Bibuła Milanowska
 • ocena:
 • ocena gości:
Milanówek to wyjątkowe miejsce, wyjątkowe społeczeństwo, wyjątkowa atmosfera i tych wyjątków można by mnożyć wiele. Kilka lat temu temu spotkała się grupka ludzi. Cel - załóżmy gazetę, wolną i niezwiązaną z obecną władzą. I tu spotykamy kolejny wyjątek, gdyż w całym naszym powiecie nie ma takiej gazety. Burza mózgów, mnóstwo propozycji i powstał tytuł „bibuła milanowska". Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze i nie wszędzie docieramy, ale będziemy się starać i rozwijać rozpoczęte dzieło. W czasach komuny „bibuły" pojawiały się często, zwłaszcza w okresie powstania Solidarności, chodziły z rąk do rąk, od sąsiada do sąsiada, działały w podziemiu (sam kiedyś jako uczniak roznosiłem bibułę... robię to nadal, znowu bibuła). Ale nasza bibuła wyszła na powierzchnię (mamy rok 2006), jest legalnie zarejestrowaną gazetą pod numerem ISSN 1895-7684. Jednak zgodnie z tradycją tzw. bibuły proponujemy: przeczytałeś, podaj dalej.
Kategoria:   Internet > Artykuły
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags