Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie  

Linki
 • Brukarstwo i ogrodnictwo Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Od lat zajmujemy się projektowaniem i aranżacją ogrodów, z pasją podejmujemy się nowych zleceń, wykorzystując przy tym zarówno zdobyte doświadczenie jak i intuicję. Wykonujemy także prace brukarskie przy użyciu materiałów takich jak: polbruk, granit, klinkier i kamień. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego materiału, aby był on jednocześnie łatwy w utrzymaniu i estetyczny. Nasza firma z siedzibą w Warszawie oferuje Państwu profesjonalne usługi brukarskie oraz ogrodnicze na terenie całego kraju, a przede wszystkim w Warszawie i jej okolicach .
Kategoria:   Firmy wg branż > Ogrodnictwo
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 1, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ETTA Warszawa Mokotów - tanie pieczątki i wizytówki cyfrowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Od 1994 roku wykonujemy pieczątki i zajmujemy się drukiem offsetowym i obecnie również cyfrowym. Najczęściej cyfrowo drukujemy wizytówki. We współczesnym biznesie niezbędne stały się wizytówki. Pełnią one funkcje reprezentacyjne. Obok wizytówek niezbędna jest pieczątka najczęściej w wersji samotuszującej. Technologia fotopolimerowa wyrobu pieczątek stała się powszechna tak i druk cyfrowy skutecznie zastępuje druk tradycyjny. Umożliwia on szybki wydruk np. wizytówek. Ta nowa technologia daje możliwość wydruku małych nakładów z jakością porównywalną z drukiem tradycyjnym.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyspa Marzeń - Przedszkole w Konstancinie
 • ocena:
 • ocena gości:
Wyspa Marzeń to przedszkole Konstancin, w którym najważniejsze są: prawidłowy, wszechstronny rozwój dzieci, bezpieczeństwo i zabawa. W przedszkolu wykorzystywana jest autorska metoda opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz przed-przedszkolnym. Placówka prowadzi współpracę ze specjalistami, którzy czuwają nad odpowiednim rozwojem dzieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Produkcja kosze bożonarodzeniowe , kosze delikatesowe , kosze okolicznościowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy producentem zestawów koszy upominkowych dla firm . Produkcja odbywa się przez cały rok , minimalne zamówienie to 5 sztuk . W okresie świątecznym przygotowujemy specjalne zestawy dostosowane kompozycją i nawiązujące do nich wystrojem . Przedstawione na stronie oferty to jedynie nasze wstępne propozycje , z chęcią podejmujemy się produkcji zestawów wg. indywidualnych potrzeb klientów . Modyfikujemy także przedstawione na stronie propozycje , tak aby jak najbardziej pasowały Państwu . Podejmujemy się także wysyłki produktów ( skrzynki z alkoholem ) . Wszystkie kosze świąteczne posiadają dekoracje , również wg.wskazań klientów .
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Aug 10, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Klimatyzacja samochodowa - serwis i odgrzybianie klimatyzacji warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 21 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie! Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji samochodów osobowych już 21 lat. Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji samochodów osobowych już 21 lat. Nasza wieloletnie doświadczenie
gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. W naszym punkcie można dokonać pełnej obsługi serwisowej i
remontowej. Mieścimy się 15 km od centrum Warszawy przy trasie między stolicą a Piasecznem. Oferujemy Państwu między
innymi odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, oraz pełen serwis klimatyzacji. Klimatyzacja samochodowa

Pracujemy narzędziami szwajcarskiej firmy REFCO, posługujemy się amerykańskimi stacjami do odzysku czynników chłodniczych
firmy SKYE oraz na komponentach firmy TERMO SCHISSEL oraz innych renomowanych firm polskich i europejskich.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Motoryzacja

Data dodania: Aug 19, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Grójec szkoła językowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Mentes - Szkoła językowa w Grójcu oferuje naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyróżniamy się bardzo niskimi cenami i wyjątkowo szeroką ofertą. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE i innych. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w systemie grupowym i indywidualnie. Prowadzimy także kursy weekendowe i intensywne. Zajęcia prowadzone są przez native speaker'a z USA bądź z Wielkiej Brytanii w bardzo dobrych warunkach. Przygotowaliśmy także specjalny program dla najmłodszych dzieci zawierający elementy filozofii Montessori.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma sprzątająca Warszawa, sprzątanie Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma sprzątająca Bravo Clean oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Utrzymujemy czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych.
Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację posadzek, pranie wykładzin, mycie okien . Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach zarówno w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach handlowych i gospodarczych oraz na terenach do nich przylegających. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kostka granitowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Dharma jest producentem i dystrybutorem kamieni dla domu i ogrodu - kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego. Dharma oferuje najwyższej jakości produkty wykonane w stu procentach z surowców naturalnych, między innymi szeroki wybór wyrobów z piaskowca, grys, łupek, otoczaki, żwir i kilka typów mozaik, a także wiele rodzajów kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu współpracujących z firmą specjalistów, Dharma oferuje usługi w pełni profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru elewacji i wykończeń. Misją firmy jest kreatywne kształtowanie przestrzeni publicznej oraz tworzenie rozwiązań projektowych zgodnych z najnowszymi trendami w architekturze i designie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Oct 5, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Oczyszczalnie biologiczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Roman & Zbigniew Eko-Instal to działający na terenie województwa mazowieckiego autoryzowany dystrybutor firmy Poliplast. Eko-Instal zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową systemów kanalizacji wewnętrznej, kanalizacji zewnętrznej, kanalizacji niskoszumowej, biologicznych oczyszczalni ścieków, drenaży i systemów odwodnień liniowych wiodących marek. W ofercie firmy znajdują się produkty, których jakość potwierdzają uznawane w Europie i na świecie certyfikaty. Eko-Instal oferuje instalacje do odprowadzenia wody deszczowej i zagospodarowania deszczówki. Usługą świadczoną przez firmę jest montaż przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie działki Klienta i nadzór nad działającymi oczyszczalniami, a także serwis i usuwanie wszelkiego rodzaju usterek.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Oct 5, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nauka jazdy - Auto Szkoła AS - Ciechanów.
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie na kategorię B.
Z nami będziesz pewien, że egzamin to nie powód do stresu!


Szkoła prowadzi jazdy doszkalające!
Nie jesteś zadowolony ze swojego instruktora lub masz problem ze zdaniem egzaminu?
DZWOŃ! Postaramy Ci się pomóc!

Siedziba:
Auto Szkoła "AS" Arkadiusz Filipowicz
06-400 Ciechanów
ul.Wiosenna 6A

Wykłady:
06-400 Ciechanów
ul.Batalionów Chłopskich 17A (I piętro)

Plac Manewrowy:
06-400 Ciechanów
ul.Płocka 13 (zajezdnia PKS)

Instruktorzy:
Arkadiusz Filipowicz
660-169-840

Jacek Filipowicz
502-602-238
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: Oct 11, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags