Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie  

Linki
 • Garaże blaszane, Wiaty rolnicze, Hale magazynowe, Bramy
 • ocena:
 • ocena gości:
Zakład Usługowo Handlowy Macko-Stal to czołowy polski producent lekkich konstrukcji stalowych głównie wykorzystywanych na garaże, hale rolnicze, wiaty magazynowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Solidne i estetyczne wykonanie produktów jest naszą wizytówką. Jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję prawie na każdy wymiar, do 12 metrów szerokości bez podpór, długość nie gra roli. Jeżeli poszukujesz wiaty na samochód osobowy lub pomieszczenia na narzędzia ogrodnicze albo magazynu wykonanego niskim kosztem, to zachęcamy do obejrzenia oferty na naszej stronie internetowej. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie doradztwa zarówno dodatków do garażu czy wiaty jak i przygotowania podłoża. Tysiące zadowolonych z naszych usług indywidualnych oraz bardzo zróżnicowany asortyment lekkich konstrukcji stalowych stawia nas na szczycie w hierarchii firm w naszej branży.
Kategoria:   Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Apr 4, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Czyszczenie i Pranie tapicerki narożników,kanap,sof,materacy. Odplamianie .Ekspresowo. Ankom.Warszaw
 • ocena:
 • ocena gości:
Ekspresowo pranie Karcherem na miejscu u klienta .Środki antybakteryjne i antyalergiczne renomowanej niemieckiej firmy,wykładzin,sof,wersalek,kanap,narożników,foteli,krzeseł,tapicerek samochodowych. Przyjemny zapach. Usuwanie plamy .Szybkie schnięcie 3-4 godziny i czas prania. Oferujemy również czyszczenie skór. Usługa na miejscu u klienta. Warszawa i okolice.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa

Data dodania: May 7, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro Renoma
 • ocena:
 • ocena gości:
Biur Renoma to kompleksowe usługi związane z prowadzeniem rozliczeń firmowych, prowadzeniem księgowości oraz naturalnie przygotowaniem wszystkiego co najlepsze w związku ze sprawami na linii przedsiębiorcy – ZUS. Sprawdź dokładnie wszystko co przygotowane przez biuro rachunkowe Renoma, sprawdź cenniki, sprawdź czy rzeczywiście mogą Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie najlepszą księgowość
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jun 25, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polnord Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona internetowa www.polnord.pl prezentuje bieżące inwestycje polskiego lidera w branży nieruchomości – firmy Polnord. Deweloper proponuje luksusowe apartamenty, domki wielorodzinne oraz rodzinne osiedla w największych miastach w kraju. Polnord Olsztyn to jedna z naszych siedzib. Inwestycje prowadzone są również w obszarze obiektów handlowych i biurowych. Na witrynie www. znajdą Państwo dane na temat realizwoanych projektów, będą Państwo mogli zdobyć informacje czegoś więcej o oferowanym Pakiecie Korzyści, a jeżeli nie jest to najodpowiedniejszy moment na kupno – będą Państwo mogli zamówić newsletter, który pozwoli być na bieżąco z firmą Polnord.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Oct 2, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szambo betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Możliwość taniego, a co najbardziej istotne hermetycznego odprowadzania swoich, przyszłych fekalni, to obecnie proste wymaganie i dodatkowo standard. Jesteśmy producentem nieprzeciekających pojemników żelbetowych na wodę deszczową - SZAMBA BETONOWE winny spełniać masę założeń i dodatkowo przepisów z zasięgu ochrony przyrody. Nie ma tu miejsca na dowolne prowizorki i przeoczenia. Wiąże się to przecież nie tylko z zasadami ochrony, niemniej jednak także z wyznaczonymi utrudnieniami i jednocześnie karami sądowymi. Szambo betonowe jest właśnie najlepszym sposobem, gdy bierzemy na tapetę, kłopot pozbywania się zlewek. Duża konkurencja w biznesie przedsiębiorstw, wytwarzających SZAMBA BETONOWE, powoduje, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa i na wieloletnią gwarancję, jeśli dotyczy to omawianych zasobników
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Materiały budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Nov 24, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szamba betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Witryna internetowa firmy SałexPOL, na stronie opisujemy teraźniejsze ceny towarów, i co ważne dane kontaktowe. Aby złożyć zamówienie na szambo betonowe u nas pierw musisz zatelefonować i poznać końcowe ceny przewozu, albowiem wszystko zależne jest jak znacznie będziemy musieli podróżować tak aby zamontować szambo betonowe. Zapraszamy wszystkich Klientów nie tylko z Radomia ale i z całęj Polski.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Materiały budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jan 20, 2013 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ZEWNĘTRZNY DZIAŁ PERSONALNY obsługa kadrowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Aktywność jednostki Zewnętrzny Dział Personalny, znajdującej się w Warszawie, otacza pełen zakres usług związanych z prowadzeniem w imieniu przedsiębiorcy usług z zakresu administracji kadrowej a też płacowej. Doświadczenie, które firma osiągnęła od początku działalności, to jest od roku 2003, powoduje, że śmiało można ją umiejscowić w czołówce przedsiębiorstw outsourcingowych realizujących funkcję personalną. Sztab wyszkolonych fachowców, którzy w sposób ciągły zwiększają swoją wiedzę, czuwa nad słusznym realizowaniem usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Zewnętrzny Dział Personalny z Warszawy. Rozmiar jej działalności tworzą wszelkie sprawy, jakie wiążą się z przyjęciem pracownika do pracy, prowadzeniem ewidencji czasu jego pracy, zapłatą wynagrodzeń, rozliczanie wszelkich należności dla skarbu państwa i wiele innych. Znacznie szersze kompetencje tej jednostki oraz pełną jej ofertę odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przedsiębiorstwo Agloni
 • ocena:
 • ocena gości:
Siedziba firmy Agloni mieści się w Grójcu, jej oferta nie jest jednak nieznana również mieszkańcom innych części Polski. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że obejmuje ona parapety, okna drewniane i okna PCV. Na tle konkurentów firmę Agloni wyróżnia nie tylko staranność wykonania okien i parapetów, ale również otwartość na zmieniające się potrzeby klientów. Każdy z nich jest traktowany jednakowo profesjonalnie, może więc liczyć na to, że trafią do niego dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebuje. Zawsze są to przy tym propozycje atrakcyjne cenowo.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Punkt ksero Copy Student
 • ocena:
 • ocena gości:
Osoby, które zastanawiają się nad tym, czy w Warszawie można korzystać z profesjonalnych usług ksero powinny odwiedzić stronę internetową firmy Copy Student. Ten podmiot ze stolicy udowadnia, że jest to możliwe, przekonuje przy tym, że klient może zlecić zarówno laminowanie dokumentów, jak i oprawę prac naukowych, a krótkie terminy realizacji, staranność wykonania i atrakcyjność cenowa sprawią, że będzie zadowolony z kocowego efektu pracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Jul 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ekipa remontowa MaksEfekt
 • ocena:
 • ocena gości:
MaksEfekt to mająca swoją siedzibę w Warszawie firma zajmująca się szeroko rozumianymi usługami remontowymi. Nie jest to jednak podmiot jakich wiele. Uwagę zwraca przede wszystkim bogata oferta obejmująca zarówno drobne, jak i bardzo rozbudowane usługi, na uznanie zasługuje jednak również wyjątkowy stosunek do klienta. Bez względu na to, czy jest nim firma, czy też osoba fizyczna, pracownicy MaksEfekt starają się, aby miał on decydujący głos w każdej kwestii związanej z wykonywanymi pracami, a to, że jego zdanie liczy się najbardziej, nie jest jedynie sloganem.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Remonty
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Aug 13, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags