Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony > Pomorskie  

Linki
 • HYDROMOR usługi hydrotechniczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Mamy przyjemność zaprezentować firmę Hydromor z siedzibą w Gdyni. Od 1989 roku specjalizujemy się w pracach i robotach podwodnych. Oferujemy: cięcie i spawanie podwodne metali, betonowanie, układanie kabli i rurociągów, uszczelnianie nabrzeży oraz inne. Posiadamy uprawnienia rzeczoznawców w zakresie robót podwodnych. Na wykonane prace podwodne wystawiamy atesty nurkowe. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także terminowe realizacje powierzonych zleceń. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną ofertę oraz indywidualne podejście do konkretnego zamówienia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań i możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat działalności firmy i oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie

Data dodania: Aug 13, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agencja detektywistyczna Gdynia
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro Bjdetektywi zajmuje się szeroko rozumianymi usługami detektywistycznymi. W zakres proponowanych działań wchodzą zarówno sprawy rozwodowe, potwierdzenie stanu majątkowego, wynajdowanie przedmiotów, kontrola wiarygodności firm, wykrywanie podsłuchów, badania fizyko-chemiczne, wyszukiwanie i ustalanie majątku osób fizycznych i spółek. Specjalistyczne podejście do podejmowanych spraw, indywidualna porada ludziom, niemniej jednak również staranne przygotowanie dokumentacji wyróżnia firmę Bjdetektywi na dzisiejszym rynku. Gwarancja zadowolenia i właściwych efektów końcowych każdego zamówienia.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Gdynia
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Prawo Społeczeństwo > Pomoc charytatywna

Data dodania: Sep 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Grzejniki konwekcyjne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Mikrogenetyka trudni się sprzedażą hurtową i detaliczną jak i dostarcza usługi z zakresu ogrzewania podłogowego, przeciwoblodzeniowego podjazdów, chodników, parkingów, dachów rynien, , rur spustowych, ogrzewania promiennikowego kościołów, magazynów, rurociągów, zbiorników, boisk sportowych, trudni się projektowaniem inteligentnych domów. Specjalistyczna porada i wsparcie oraz najwyższa jakość produktów pozwalają na zadowolenie i zaufanie klientów.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Ogrzewanie
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie

Data dodania: Sep 26, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi budowlane pomorskie
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Grupa RMK Architektura i Budownictwo zajmuje się szeroko pojmowanymi usługami powiązanymi z projektowaniem oraz obsługą inwestycji budowlanych , specjalnościami jakimi firma szczyci się na rynku to architektury są instalacje sanitarne, elektryczne oraz dodatkowo nowoczesne opracowania graficzne i tworzenie wizualizacji wykonywanych prac. Firma Rmkarchitekci prowadzi również szereg usług budowlanych począwszy od stanu surowego na robotach wykończeniowych skończywszy.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Dom Wnętrze > Architekci
Biznes Ekonomia

Data dodania: Oct 8, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • India pale ale
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy BROWARIUM - SKLEPY PIWNE, Natalia Wcisło para się sprzedażą wyśmienitych piw z całego świata. Propozycja nasza jest ogromnie rozległa. Mamy do zaproponowania Państwu różnorakich marek browary oraz inne alkohole i szkła przeznaczone do spożywania piwa. Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym nie musisz ruszać się z domu. Zapraszamy osoby pełnoletnie do zapoznania się z zaprezentowaną na naszej stronie www ofertą.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: Oct 8, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pranie dywanów , foteli , kanap w domach i biurach
 • ocena:
 • ocena gości:
Polecamy usługi czyszczenia dywanów w Państwa biurach i domach .
Stawiamy na optymalne doczyszczanie wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin .Stosujemy odmienne środki na powierzchnie wełniane czy dla alergików oraz dla dywanów sztucznych .
Wykorzystujemy również kilka technologii czyszczenia dywanów i wykładzin , któr nierzadko łączymy , tak aby efekt końcowy był jak najlepszy .
Dzięki dużemu doświadczeniu i pracy na 100 % jesteśmy jednym z liderów w tej branży na terenie Trójmiasta i okolic .
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie

Data dodania: Nov 11, 2013 Trafień: 41 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Popularny
 • Hotel z basenem Jastrzębia Góra
 • ocena:
 • ocena gości:
MarinaJastrzebiaGora.pl to piękna nieruchomość nad Bałtykiem w Jastrzębiej Górze. Do dyspozycji dwa budynki z apartamentami na sprzedaż oraz na wynajem dla wczasowiczów. Luksusowe mieszkania, świetna lokalizacja nie daleko morza oraz dodatkowe rozrywki w budynku takie jak basen, sauna, sala zabaw i inne. Przyjedź do Marina - Jastrzębia Góra. Zobacz nasze mieszkania pod adresem: Rozewska 36, 84-104 Jastrzębia Góra, Telefon 600 432 432. Zapraszamy też na naszą stronę www http://www.marinajastrzebiagora.pl/
Kategoria:   Sport Turystyka > Apartamenty
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Sport Turystyka > Hotele

Data dodania: Jan 21, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Marina Jastarnia - Apartamenty na sprzedaż
 • ocena:
 • ocena gości:
Marina Jastarnia to elegancka inwestycja nad polskim morzem - cztery budynki z apartamentami z widokiem na Zatokę. Cudowna okolica, bogate wyposażenie mieszkań, wspaniałe rozrywki dla wczasowiczów i mieszkańców. Doskonała inwestycja w apartamenty na sprzedaż lub wynajem w Jastarni. Sprawdź cudowne apartamenty na wynajem - Adres: Floriana Ceynowy 13, Jastarnia, Telefon: 606 766 996‎. Zapraszamy na naszą stronę http://www.marinajastarnia.pl
Kategoria:   Sport Turystyka > Apartamenty
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie

Data dodania: Jan 21, 2014 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Domki letniskowe Rowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Pora wakacji zachęca wielu do odpoczynku nad Morzem. Wyjazd nad Morze wiąże się też z poszukiwaniem odpowiedniego noclegu. Znamy potrzebny turystów dlatego utworzyliśmy 4 domki letniskowe w Rowach. Nasze domki są wybierane przez wielu turystów z całego kraju. To co nas wyróżnia to niska cena za rewelacyjne warunki odpoczynku. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, prysznic, radio lub telewizor.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Sport Turystyka > Kwatery i pensjonaty
Sport Turystyka > Domki letniskowe

Data dodania: Jun 25, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma budowlana Gdańsk | Barzowski.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy profesjonalna firmą budowlaną oferującą kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa pomorskiego, w szczególności na terenie Gdańska, Gdyni i Kartuz. Podstawą naszej działalności jest budowa domów jednorodzinnych. Od dłuższego czasu dysponujemy większym parkiem maszynowym i zasobami ludzi - fachowców, co bezpośrednio przełożyło się na otrzymanie większych zleceń budowlanych - biurowców i hal targowych. Nasze prace charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, co ma bezpośrednie przełożenie na obniżenie kosztów przy wykańczaniu budynku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealnie równo murowane ściany powodują znacznie mniejsze zużycie zaprawy murarskiej przy kładzeniu tynków, jak i zmniejszenie zaprawy klejowej podczas układania terakoty. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Firmy wg branż > Firmy budowlane

Data dodania: Feb 14, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags