Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kultura Sztuka > Taniec  

Linki
 • Taniec z gwiazdami
 • ocena:
 • ocena gości:
Wszystko o popularnym tanecznym show telewizji TVN z udziałem gwiazd i mistrzów tańca - Taniec z gwiazdami. Obecnie przygotowywana jest jego dziewiąta edycja. Na stronie wiele sprawdzonych, aktualnych informacji, newsów, streszczeń. Odwiedzający mają możliwość komentowania publikacji. Witryna jest najdłużej prowadzoną nieoficjalną stroną na temat polskiej edycji "Tańca z gwiazdami".
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Media
Kultura Sztuka > Taniec
Internet > Blogi

Data dodania: Feb 7, 2009 Trafień: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

STUDIO TAŃCA STYL zajmuje się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. W skład zespołu wchodzą tancerze i choreografowie o dużym dorobku artystycznym i pedagogicznym.

STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.

NASZE PROGRAMY:
Lata dwudzieste, lata trzydzieste...
Fiesta, fiesta - hiszpańskie rytmy flamenco i corridy
Czar Wiednia - kombinacja tańców standardowych
Gorące rytmy Ameryki Południowej - kombinacja tańców latynoamerykańskich
Techno Party - połączenie ostrych rytmów muzyki młodego pokolenia z tańcem nowoczesnym
Step into the Future - program oparty na muzyce elektronicznej, elementy tańca współczesnego połączone z break dance, hip-hop, funky, akrobatyka
Piknik country - w rytmach Dzikiego Zachodu
Cygańska biesiada” - tańce romskie i bałkańskie
Magia odległych krain - afro-amerykańskie rytmy
Cudowny czas prywatek - przeboje lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych
Piekło i niebo - współczesne ujęcie walki dobra ze złem
Gorączka sobotniej nocy - niezapomniane przeboje Abby i Bee Gees skojarzone z klimatem takich musicali jak: Hair, Grease i Chorus Line
Piracka bijatyka - shanty i nie tylko.

SZKOŁA TAŃCA:
Zapraszamy na stałe zajęcia taneczne i rekreacyjne:
Show Dance
Break Dance
Rock & Roll
Taniec współczesny
Taniec orientalny
Zajęcia taneczne dla Pań 40+
Indywidualne lekcje tańca dla par
Lekcje tańca dla singli.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Edukacja Nauka > Kursy
Hobby Rozrywka > Imprezy

Data dodania: Mar 26, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fotografia artystyczna
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal dla miłośników dobrego smaku, ceniących piękno, potrafiących dostrzec to na co inny nie zwracają uwagi, poznaj techniki malarstwa, rzeźbiarstwa, fotografii artystycznej i innych fascynujących technik dostarczających nam wspaniałych doznań. Portal dla kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka dawna i współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce i za granicą.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie
 • ocena:
 • ocena gości:
UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne, plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę już dla maluchów od 4 miesiąca. Dla dzieci od 1 do 10 lat zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy: pianina, keyboardu, gitary, skrzypiec, fletu poprzeczne, flet prostego, a także Wokalu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Shadora-pokazy, występy tańca brzucha
 • ocena:
 • ocena gości:
Witam Państwa na mojej stronie. Jako tancerka orientalna, tj. tancerka brzucha i tańca bollywood oferuję występy i pokazy taneczne w wykonaniu solowym i mojego zespołu. Pokazy i występy tańca brzucha i tańca bollywood w ramach imprez firmowych, prywatnych, konferencji, targów, benefisów i innych.
Nasz repertuar występów obejmuje: klasyczny arabski taniec brzucha, taniec brzucha z rekwizytami, takiec solo, w duecie i grupie orientalnej. Obszar działania - cała Polska. Posiadamy własny transport
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Hobby Rozrywka > Imprezy
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kurs tańca
 • ocena:
 • ocena gości:
DANCEFLOOR szkoła prowadzona przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, których pasją jest taniec. Zajęcia prowadzone są w Krakowie i Zabrzu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.. Szkoła oferuje kurs tańca w wielu kategoriach od towarzyskiego po jazz, modern, street dance czy taniec brzucha. Szkoła posiada bardzo zróżnicowaną ofertę. Dla nas taniec jest najwyższą sztuką.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szkoła tańca Kraków, szkoła tańca Katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Szkoła tańca prowadzi dwa zespoły tańca. Młodzież i dorośli mogą pod okiem wybitnych instruktorów z Polski i zagranicy rozwijać swoje umiejętności, brać udział w pokazach, turniejach oraz innych wydarzeniach tanecznych.
Szkoła angażuje się w szereg działań mających na celu promocję tańca w aspekcie ponad kulturowym, dlatego właśnie od powstania jest organizatorem Festiwalu Tańca Orientalnego w Katowicach NOVA ORIENT, integrującego środowisko miłośników tej dziedziny sztuki. Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Oct 11, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wodzirej - dobrazabawa.eu
 • ocena:
 • ocena gości:
Kompleksowa obsługa wesel, balów, imprez, prymicji oraz zabaw na terenie całego kraju. Profesjonalny wodzirej i obsługa muzyczna zapewni doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia dla wszystkich gości. Zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie. Działamy głównie na terenie północno - wschodniej Polski, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać wszędzie. Jesteśmy w stanie poprowadzić wszystko, no.. prawie wszystko w zależności od potrzeb i pomysłowości organizatorów. Naszą specjalnością są imprezy bezalkoholowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Organizacja imprez
Hobby Rozrywka > Imprezy
Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Hip hop Łódź
 • ocena:
 • ocena gości:
Szkoła tańca w samym centrum Łodzi. Twórcy łódzkiej sceny Salsy oraz finaliści programu You Can Dance. Szkoła w której uczy się zarówno młodzież jak i dorośli. Specjalizacją szkoły są techniki salsowe, latynoamerykańskie, style współczesne, sceniczne jak i streetowe. Oprócz regularnych kursów szkoła prowadzi Warsztaty ze znanymi tancerzami z Polski i ze świata. Na stronie internetowej można znaleźć opis technik tanecznych oraz porady, jaki kurs wybrać dla siebie. Można również poznać wszystkich instruktorów szkoły, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju salsy, czy też hip hopu w Łodzi. Tańcz w wielkim mieście!
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Buty taneczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Pracownia obuwia tanecznego z przeznaczeniem do tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego, jak również do flamenco, jazzu, tanga, itp. W ofercie także baletki, marżoretki, kozaki do tańców ludowych, sztyblety do jazdy konnej oraz kolekcje obuwia ślubnego. Szeroki wybór naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu cos dla siebie. Wszystkie wykonywujemy pod indywidualne zamówienie Klienta, w dowolnym fasonie i kolorystyce.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec

Data dodania: Feb 28, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags