Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Motoryzacja > Dodatki do olejów  

Linki
 • Oleje tir
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma OPOLTRANS jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i półciężarówek. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku jako sklep z częściami do samochodów użytkowych. Obecnie posiada sieć 41 hurtowni rozmieszczonych w dużych miastach Polski, Czech i Ukrainy. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola, gdzie do dyspozycji sieci handlowej znajduje się centralny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 10.000 m2 w rozbudowie o kolejne 10.000 m2. W planach jest dalszy rozwój firmy o kolejne oddziały w Polsce, Czechach i na Ukrainie.
Kategoria:   Motoryzacja > Części samochodowe
Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Mar 4, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biopaliwa
 • ocena:
 • ocena gości:
Coraz częściej słyszymy o ekologicznych paliwach odnawialnych. Związane jest to przede wszystkim z ogólnoświatowym ruchem ekologicznym, a także z wizją coraz to mniejszych zasobów paliw kopalnianych. Na tej stronie można zapoznać się właśnie z różnego rodzaju biopaliwami, czyli ekologicznymi paliwami, takimi jak bioolej, biogaz, brykiet, słoma, pellet. Znajdują się tutaj też inne informacje na tematy pośrednio związane z biopaliwami.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Ogrzewanie
Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kompresory
 • ocena:
 • ocena gości:
Posiadamy w swojej ofercie specjalistyczne narzędzia rowerowe, cenionych na świecie producentów. Służymy pomocą w doborze narzędzi zarówno "hobbystom", jak również profesjonalnym serwisom rowerowym. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu warsztatów samochodowych i motocyklowych w narzędzia oraz wszystkie urządzenia potrzebne w nowoczesnym serwisie pojazdów samochodowych i ciągników. Zapraszamy do naszego sklepu, oferujemy atrakcyjne rabaty.
Kategoria:   Motoryzacja
Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Mar 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Instalacje gazowe Rzeszów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma zajmuje się montażem sekwencyjnych instalacji gazowych głownie firmy STAG i nie tylko.
W naszej ofercie mamy instalacje + montaż sekwencyjnych wielopunktowych oraz gaźnikowych instalacji gazowych. Perfekt specjalizuje się w montażu instalacji STAG

Jest to najnowocześniejszy system wtrysku sekwencyjnego jak taż wielopunktowego dostępny na rynku. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością.
Dodatkowo w naszej ofercie mamy naprawę, serwis, przegląd wszystkich instalacji gazowych dostępnych na rynku.
Kategoria:   Motoryzacja > Dodatki do olejów
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne

Data dodania: Oct 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Paliwa Kielce
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedsiębiorstwo Rush Holding zajmuje się hurtową i detaliczna sprzedażą paliw płynnych oraz lekkiego oleju opałowego polskich producentów.

Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość, dlatego paliwa które oferujemy spełniają najwyższe polskie normy jakości, a parametry jakości odpowiadają sezonowym wymaganiom jakościowym. Firma działa na terenie Kielc.

Rush Holding jest właścicielem stacji paliw, która ma status stacji stowarzyszeniowej PKN Orlen, wypożyczalnię przyczep i lawet, myjnie samochodową. Sprzedajemy wyłącznie paliwa PKN Orlen. Posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi OPC/16832/W/OŁO/2008/KK wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.
Kategoria:   Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Oct 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Naftokom Polska zaopatrzenie przemysłu w oleje i smary, oraz surowce chemiczne.
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Naftokom Polska cechuje się profesjonalizmem, fachowością, szybką realizacją zleceń, konkurencyjnymi cenami oraz szerokim asortymentem sprzedaży. Przedsiębiorstwo z chęcią podejmie współprace przy zaopatrywaniu w środki smarne lub oleje. Wiodącymi firmami, które preferujemy w naszej pracy są: Orlen, Lotos, Mobil, Shell, Statoil, Castrol, SKF, PERMA, Kluber. Działamy na terenie całego kraju, dostarczając oleje we wskazane miejsca. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Motoryzacja > Dodatki do olejów
Motoryzacja

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży środków smarnych oraz płynów eksploatacyjnych
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży środków smarnych oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle i motoryzacji. Tylko u nas dokonasz szybkiego i bezpiecznego zakupu środków które są Ci potrzebne. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór olei i innych środków: olej Mobil, DTE, SHC, DTE excel, ATF, vactra, mobilith, mobiltem, Mobilgear, XMP, delvac, oleje firm Orlen, Lotos, Mobil, Shell, Statoil, Castrol, SKF, PERMA, Kluber. Zapraszamy na naszą stronę www w celu szczegółowego zapoznania się z produktami dostępnymi w sprzedaży.
Kategoria:   Motoryzacja > Dodatki do olejów
Motoryzacja > Sklepy internetowe

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Naprawa skrzyni biegów
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na stronie internetowej, która poświęcona jest ceramizacji – metody ochrony i regeneracji układów mechanicznych o umiarkowanym stopniu zużycia.

Zasada działania Ceramizerów polega na budowaniu się na powierzchniach ciernych, cienkich warstw metaloceramicznych o niskim współczynniku tarcia i wysokiej twardości. Warstwy metaloceramiczne ograniczają destruktywny wpływ zjawisk tarciowych, podnoszą efektywność pracy układu, chronią przed dalszym zużyciem.

Naprawa skrzyni biegów przy użyciu Ceramizerów jest tanią i skuteczną alternatywą dla tradycyjnego remontu Proces budowania się warstw metaloceramicznych na powierzchniach zębatek i synchronizatorów trwa przez pierwsze 1500 km od momentu aplikacji Ceramizerów a warstwy metaloceramiczne pozostają trwałe przez kolejne 100 000 kilometrów.

Zachęcamy do odwiedzenia niniejszej strony i zapoznania się z właściwościami Ceramizerów.
Kategoria:   Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Jun 9, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Oleje silnikowe na zmienolej.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy z olejami samochodowymi i innymi akcesoriami. Na stronie pełna oferta firmy, a w niej: oleje silnikowe i przekładniowe, filtry oleju i dodatki do paliwa. Szeroka oferta różnego rodzaju akcesoriów samochodowych i innych produktów do konserwacji. Kompendium wiedzy, w którym można znaleźć istotne wskazówki dotyczące eksploatacji samochodu i pracy silnika. Możliwość wyrażenia swojej opinii na forum motoryzacyjnym.
Kategoria:   Motoryzacja > Części samochodowe
Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Jan 14, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • MIR-OIL oleje samochodowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Poszukują Państwo firmy, która pomoże w doborze odpowiedniego oleju, płynów filtrów czy też części samochodowych? Firma MIR-OIL to gwarancja doskonałego wyboru i wysokiej jakości zakupionych towarów w atrakcyjnych cenach. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, aby dokonali Państwo stosownego wyboru. W swojej propozycji posiadamy smary, filtry, płyny eksploatacyjne i akcesoria samochodowe. MIR-OIL ma szeroki wybór olejów syntetycznych oraz mineralnych jedynie renomowanych przedsiębiorstw. Jesteśmy przedstawicielem firm Statoil oraz Specol w naszym regionie oraz dysponujemy szeroką propozycją olejów, smarów czy płynów również dla samochodów jak i maszyn rolniczych. Ponadto prowadzimy sprzedaż produktów innych znanych firm m. in. Lotos, Castrol, Elf. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Dodatki do olejów

Data dodania: Aug 26, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags