Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo  

Kategorie

Adwokaci (97)

Historia (5)

Kancelarie prawne (94)

KRS Warszawa (0)

Notariusz (23)

Polityka (11)

Polonia (5)

Pomoc charytatywna (2)

Porady prawne (102)

Prawo (98)

Religia (11)

Solidarność (1)

Ślub (50)

Wierzytelności (10)

Windykacja@ (64)


Linki
 • Kancelaria Prawna Warszawa - GerschWin Lawyer
 • ocena:
 • ocena gości:
Stara, łacińska sentencja mówi: „dura lex, sed lex”, czyli „twarde prawo, ale prawo”. Każdy kto kiedykolwiek znalazł się w tarapatach, doskonale wie o co chodzi. Nic w tym dziwnego, bowiem polskie ustawodawstwo jest wyjątkowo skomplikowane i tylko nieliczni mogą się doskonale poruszać po jego meandrach. Dobrym tego przykładem jest kancelaria prawna.
Warszawa obfituje co prawda w rozmaite kancelarie, ale specjalizują się one w wąskiej ilości zagadnień. Potencjalny klient, który będzie potrzebował pomocy z prawa pracy i rodzinnego, zostanie zmuszony do poszukania dwóch odrębnych prawników, co w jego sytuacji będzie nie tylko stratą pieniędzy, ale i czasu. Z tego też względu kancelaria prawna (Warszawa jest np. siedzibą kancelarii GerschWin Layer), która zatrudnia prawników z różnych dziedzin jest znacznie lepiej przygotowana do reprezentowania ewentualnego klienta przed sądami lub innymi organami czy instytucjami życia publicznego. Dzięki temu klient w jednym miejscu uzyska profesjonalne porady prawne z zakresu tak odległych dziedzin jak zarządzanie przedsiębiorstwem, spory alimentacyjne oraz prawo zamówień publicznych. Istotnym czynnikiem jest również możliwość uczestnictwa przedstawicieli danej kancelarii w negocjacjach, mediacjach oraz przy podpisywaniu umów albo ugody.
Wymienione powyżej elementy są wyjątkowo ważne dla przeciętnego klienta, ale niestety pozwolić sobie może na nie jedynie nie każda kancelaria prawna. Warszawa ma jednak sporo szczęścia, gdyż przy ul. Ciołka prężnie funkcjonuje renomowana Kancelaria Prawna GerschWin Layer. Pomaga ona zarówno klientom indywidualnym, firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacjom.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Jan 31, 2009 Trafień: 29 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Portal pracy
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy serdecznie. Zapraszamy do serwisu w którym znajdziesz oferty pracy w kraju i zagranicą, bazę CV oraz wiadomości na temat kariery, edukacji, przepisów BHP i emerytur. Dowiesz się również jak korzystać z dotacji i ulg oraz jakie przysługują Ci prawa w walce z nieuczciwym pracodawcą lub pracownikiem. Wiadomości są codziennie aktualizowane. To wszystko znajdziesz na naszym portalu pracy. Sprawdź to: www.wortalpraca.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Prawo Społeczeństwo
Produkcja Przemysł

Data dodania: Feb 10, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Roman Giertych Kancelaria
 • ocena:
 • ocena gości:
Kancelaria Adwokacka Roman Giertych specjalizuje się w sprawach karnych gospodarczych oraz w zagadnieniach cywilnych i gospodarczych. Od jesieni 2008 obok kancelarii indywidualnej Romana Giertycha działa Kancelaria Adwokacka Giertych i Partnerzy Spółka Partnerska w skład której wchodzą adwokaci specjalizujący się we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Spółka została założona w dniu 26 czerwca 2008 roku i planuje powoływanie oddziałów w poszczególnych miastach Polski.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • FORUMWYBORY.PL :: Strona Główna
 • ocena:
 • ocena gości:
Wybory w polskiej polityce - Sejm, Premier, Prezydent; Partie - PO, PiS, SLD, PSL i reszta; Dyskusje, Dylematy, Ciekawostki. Nie tylo smutna politykaolska na bardzo poważnie, gdzie konflikty i wojenki można spotkac co krok, ale także odrobine oddechu i zdroworzsądkowego spojrzenia na rzeczywistośc. Jeśli chcesz wiedziec kto wygra wybory, a kto je przegra i dlaczego tak włśnie się stanie, wejdź na ten portal. Tutaj naga prawda miesza się z głębokimi ideami, które jeszcze są do spotkania w tej nędznej polityce
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Inne > Strony prywatne

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • samorząd pomocniczy
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na naszej stronie internetowej. Możecie się Państwo na niej zapoznać ze szczegółami projektu "Samorząd pomocniczy jako czynnik pobudzający społeczeństwo obywatelskie na wsi". Głównym założeniem Projektu jest uwrażliwienie przedstawicieli samorządu terytorialnego różnego szczebla w całym kraju na to, w jaki potencjał w zakresie pobudzania działań obywatelskich drzemie w instytucji sołtysa. Wraz z realizacją kolejnych etapów projektu będa pojawiały się nowe informacje.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • porady prawne
 • ocena:
 • ocena gości:
Chcesz zasięgnąć porady prawniczej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i na której znajdziecie Państwo wiele niezbędnych informacji.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • dziennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Tylko u nas najnowsze informacje z kraju i ze świata. Zawsze Gazeta Prawna jako pierwsza publikuje najnowsze wiadomości na swoich internetowych stronach. Największy dziennik gospodarczy to właśnie Gazeta Prawna. Jeśli interesujesz się gospodarką czy polityką, wejdź i sprawdź najnowsze wiadomości. Gazeta Prawna to dziennik każdego szanującego się przedsiębiorcy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nadwozia T-Car - chłodnie, izotermy, kontenery.
 • ocena:
 • ocena gości:
Z myślą o Państwa potrzebach prowadzimy sprzedaż nadwozi przeznaczonych do montażu na wszystkich typach podwozi samochodów, przyczep oraz naczep.
Rodzaj, typ, parametry i kompletacja oferowanych przez nas nadwozi dobierane są każdorazowo według Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań, w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań dla jego systemu transportu, przechowywania oraz załadunku towaru.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polskie obywatelstwo
 • ocena:
 • ocena gości:
Yourpoland.pl to strona, na której zawarte są praktyczne informacje mieszczące się w ramach prawa a propos polskiego obywatelstwa. Także każdy kto ma polskie korzenie i zmaga się z prawnymi problemami potwierdzania obywatelstwa, a tym samym otrzymaniem polskiego paszportu otrzyma szybką pomoc. Jeśli więc jesteś polskim emigrantem, który niegdyś wyjechał z kraju albo jesteś potomkiem polskiego emigranta, to ta strona pomoże Ci otrzymać obywatelstwo polskie. Na opisywanej stronie dostępne są również generatory wniosków, które bardzo ułatwią przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz forum.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Porady Prawne 24
 • ocena:
 • ocena gości:
Porady prawne online.Profesjonalnie i tanio. Udzielimy Ci porady prawnej, przygotujemy szczegółową analizę prawna oraz pomożemy napisać pisma procesowe.

Tylko u nas porada prawna w ciągu 24 godzin! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, analizę prawną lub pismo procesowe.

"Porady Prawne 24" to portal prawny umożliwiający uzyskanie aktualnych informacji z dziedziny prawa w tym porady prawne on line, analizy doświadczonych prawników oraz szczegółową pomoc.

Poradę prawna otrzymasz w ciągu 24 godzin od wpłynięcia należności, wycenę zapytania do 3 godzin. Pamiętaj, zadanie pytania nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags