Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci  

Kategorie

Religia (10)


Linki
 • Roman Giertych Kancelaria
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokacka Roman Giertych specjalizuje się w sprawach karnych gospodarczych oraz w zagadnieniach cywilnych i gospodarczych. Od jesieni 2008 obok kancelarii indywidualnej Romana Giertycha działa Kancelaria Adwokacka Giertych i Partnerzy Spółka Partnerska w skład której wchodzą adwokaci specjalizujący się we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Spółka została założona w dniu 26 czerwca 2008 roku i planuje powoływanie oddziałów w poszczególnych miastach Polski.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • . radca prawny łódź
 • ocena:
 • ocena goci:
Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych, nasze podejście jest rzetelne i profesjonalne. Dotychczasowa działalność pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie.Działalność kancelarii zmierza do zagwarantowania naszym klientom pełnego poczucia komfortu i stabilizacji. Każdemu z naszych klientów proponujemy indywidualne rozwiązania.Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Sposób świadczonych przez nas usług dostosowujemy do potrzeb klienta
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dochodzenie odszkodowań, porady prawne
 • ocena:
 • ocena goci:
Sporządzamy różne pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy itp. Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami, oraz świadczymy wszelkie inne usługi prawnicze.

Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników różnych specjalności jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując najkorzystniejsze rozwiązania prawne.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: May 15, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • kancelaria adwokacka Warszawa, kancelaria adwokacka Łódź, Lodz
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria, Adwokacka, adwokat Remigiusz Gołebiowski
telefon +48 601 93 50 01 , http://WWW.golebiowski.pl
Nasza Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w Polsce w szczególności w Warszawie i Łodzi, oraz z zagranicy.
Zakres działania m.in.: pozasądowego rozwiązywania sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji,
reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, tworzenia umów.
kancelaria adwokacka Łódź, kancelaria Warszawa, kancelaria adwokacka Łódź, Kancelaria, Łódź, adwokat Łódź, adwokat Warszawa, radca prawny Łódź, radca prawny Warszawa, attorney-at-law Warsaw, attorney-at-law Poland, Warsaw, Warschau, consulting, kancelaria adwokacka Łódź, Warszawa , Łódź
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: May 19, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Adwokat Warszawa
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokacka, adwokat Warszawa, świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawnym. Oferujemy skuteczną pomoc prawną a także porady prawne dla podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym. Dbamy, by usługi świadczone były z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokat Lechman używając pełni przysługującej adwokatom swobody wykonywanego zawodu, obejmuje działaniem powierzchnię całego kraju. Z tytułu tego że siedzibą kancelarii jest Szczecin a filii Goleniów maksymalna aktywność działań prawnych kancelarii pokrywa województwo zachodniopomorskie. Dziedzina świadczonych przez kancelarię usług prawnych jest bardzo rozległy ale w szczególności są to :
- sprawy rodzinne (podział majątku, rozwód, separacja, alimenty, ustalenie i egzekucja kontaktów z dziećmi)
- sprawy spadkowe (ustalenie spadku, zachowek, testament, podział spadku)
- sprawy gospodarcze i usługi dla przedsiębiorców (mediacje, obsługa prawna, rejestracja spółek, windykacja, opiniowanie umów)
Przewodnim zamierzeniem działań kancelarii jest ochrona interesów klienta i utrzymanie relacji opartych na zaufaniu. Aby zachować wysoką sprawność prawniczą, kancelaria kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria czuwa nad biegiem spraw i przekazuje klientowi informacje o jej postępach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową i rozpoczęcia współpracy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Jul 9, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 12
Najlepszy
 • Szczepaniak
 • ocena:
 • ocena goci:
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kancelarii Spaczyński Sczepaniak i Wspólnicy. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego. Doradzamy Klientom przy tworzeniu strategii, ich wdrażaniu oraz świadczymy bieżącą obsługę prawną. Dysponujemy biurami w Warszawie i w Poznaniu. Przyświeca nam idea świadczenia usług doradztwa prawnego w sposób jak najbardziej efektywny oraz praktyczny.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Apr 8, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Poady prawne
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Gładki: Celem Kancelarii jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie doradztwa prawnego i zastępowania stron przed sądami i organami administracji. Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych – klientów indywidualnych, jak i osób prawnych-spółek prawa handlowego. Kancelaria udziela również porad prawnych online. W celu jak najlepszego świadczenia usług prawnych na stałe współpracujemy z innymi adwokatami i prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: Apr 16, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • M. Kalejta - Kancelaria Prawnicza z Warszawy
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Prawnicza adwokata Mariusza Kalejty Warszawa świadczy gruntowną pomoc w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w formie ciągłej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw w kwestiach indywidualnych. Prawnik Mariusz Kalejta proponuje poradnictwo prawne oraz reprezentowanie Klientów w sporach sądowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: May 26, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • adwokat olsztyn
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria adwokatów prowadząca działalność od kilku lat tworzona przez trzech adwokatów. Wykonujemy usługi prawne dla osób prywatnych w tym z zakresu prawa karnego, inwestycji budowlanych, czy porad prawnych. Dla firm wykonujemy usługi między innymi obsługi, tworzenia spółek oraz ich przedstawicielstw, pisanie i negocjowanie umów oraz sprawy karne gospodarcze. Zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych mamy w ofercie reprezentację przed sądem i innymi organami administracji. Siedziba kancelarii znajduje się w Olsztynie, posiadamy także filię w Morągu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: May 31, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags