Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia  

Linki
 • Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Zachowice
 • ocena:
 • ocena goci:
Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach. Historia parafii pod wezwaniem WNMP w Zachowicach to nie tylko historia Kościoła parafialnego i filialnego, ale także historia miejscowości, które wchodzą w skład parafii i dzięki swoim mieszkańcom tworzą parafialną społeczność. Parafię tworzą następujące miejscowości: Czerńczyce, Kamionna, Mirosławice, Siedlakowice i Zachowice. Kościół parafialny: Zachowice - Wniebowzięcie NMP; Kościół filialny: Siedlakowice - Matki Bożej Bolesnej i św. Anny.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Miłość, przeznaczeni sobie, wiara, zdjęcia, internetowe randki
 • ocena:
 • ocena goci:
Miłość, wiara, nadzieja - serwis o tematyce religijnej. Ciekawe artykuły, wiersze o miłości, internetowe randki. Szczęśliwa miłość, tematy i recenzje książek i filmów. Dodaj swoje ogłoszenie, przeglądaj randki internetowe. Dowiedz się czy jesteście przeznaczeni sobie. Dowiedz się jak zbudować szczęśliwą miłość. Wiara w Boga, wiara Katolicka - pogłębiaj swoją wiarę. Zapraszamy na miluj.pl
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przepisy wigilijne
 • ocena:
 • ocena goci:
Na każdym wigilijnym stole jest wiele przysmaków. Na wigilijnym stole zachowały się przede wszystkim traducyjne potrawy. Wigilijne potrawy przyrządzane są przede wszystkim z ziaren zbóż, maku, miodu oraz grzybów. W zależności od regionu Polski oraz rodzinnych tradycji, zestaw dwunastu wigilijnych potraw jest nieco odmienny, ale pomimo tego na świątecznym stole powinny znaleźć swoje miejsce wszystkie płody ziemi.
Kategoria:   Kultura Sztuka
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ezoteryka Chrześcijańska - Ostatnia Wieczerza, Ojcze nasz, Dekalog, Biblia
 • ocena:
 • ocena goci:
Ezoteryka Chrześcijańska - strona dla ludzi, którzy nie boją się myśleć samodzielnie, dla których słowo dogmat nie równa się zakazowi myślenia. Poruszane tematy dotyczą Modlitwy Serca, Medytacji Chrześcijańskiej, ikon przedstawiających Jezusa świętych i mudry, znaczenia imienia Jezus, Genesis, ezoterycznego rozumienia Dekalogu i Ostatniej Wieczerzy. Znajdziesz tutaj również informacje o Snach i Śnieniu, Kalendarzu Majów i roku 2012.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Mar 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Święty Maksymilian Kolbe. Z miłości do Niepokalanej
 • ocena:
 • ocena goci:
W 70. rocznicę męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe ukazała się długo oczekiwana książka Święty Maksymilian. Z miłości do Niepokalanej. To zupełnie wyjątkowe dzieło przedstawia wielkiego duchownego – autorytet wszystkich Polaków. Maksymilian Kolbe, ukazany w niej został nie przez pryzmat poświęcenia jakie wymusił na nim Oświęcim, ale w kontekście dzieł, które podobnie jak najwięksi męczennicy Kościoła, zdołał Kolbe zapoczątkować i rozwinąć. Bowiem ten polski święty, był zdolny nie tylko zbudować Niepokalanów – największy w dziejach Kościoła klasztor, ale także przyczynił się do masowej ewangelizacji w kraju jak i za granicą. Każda, decyzja jaką podejmował Kolbe wypływała z miłości i poświęcenia wobec Matki Bożej. Ta niezwykłą publikacja, wzbogacona została licznymi fotografiami oraz materiałami źródłowymi i tekstami napisanymi przez świętego. Więcej informacji o św. Maksymilianie Kolbe można znaleźć pod adresem www.swietymaksymilian.pl. Tam też można zamówić książkę o wartości 12zł. Jako prezent do książki dołączany jest pamiątkowy medal ze św. Maksymilianem.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia

Data dodania: Aug 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi pogrzebowe Hernes
 • ocena:
 • ocena goci:
Zapewnimy Państwu godne warunki ostatniej posługi...

Możecie liczyć Państwo na nasz profesjonalizm, ponieważ solidne wykonanie powierzonej nam usługi jest naszym atutem.

O każdej porze jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę .
Zlecenia przyjmujemy bezpośrednio w biurze, jak również telefonicznie. Nasze usługi dostosowujemy do finansowych możliwości klienta.

Chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi pogrzebowe Warszawa
 • ocena:
 • ocena goci:
Nasze biuro usług pogrzebowych, mając na uwadze potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych, świadczy również usługi u Państwa w domach. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu i dołożymy wszelkich starań, by służyć Państwu i Państwa rodzinie w tych trudnych chwilach profesjonalną pomocą, ale również by być przyjacielem i wyrozumiałym doradcą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Inne

Data dodania: Mar 26, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Chrzest Duchem Świętym
 • ocena:
 • ocena goci:
Wrocławska wspólnota wiernych zgromadzona wokół kościoła Nadzieja Świata wierzy, że tylko dzięki gromadzeniu się w duże społeczności może w pełni głosić Słowo Boże. Nie są w stanie tego robić jako pojedyncze jednostki. Celem ich modlitw jest uzyskanie dostąpienia łaski chrztu w Duchu Świętym, ponieważ tylko dzięki niemu można w pełni czerpać z darów płynących od Ducha Świętego. Dar Boży w postaci chrztu w Duchu jest dostępny dla każdego wiernego, nie jest zarezerwowany tylko dla wąskiej grupy wiernych kościoła Nadzieja Świata.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia

Data dodania: Jun 13, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kornat - kancelaria prawa kanonicznego
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria prawa kanonicznego Kornat poleca swoje usługi prawne. Profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy zagwarantowane jest wieloletnim doświadczeniem adwokatów kościelnych. Pomoc prawna skupia się na obsłudze procesów kościelnych związanych z nieważnością małżeństwa. Sprawdź szczegółowe informacje na temat zakresu usług na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Ślub

Data dodania: May 24, 2021 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SBSJ - siostry Bożego serca
 • ocena:
 • ocena goci:
Zgromadzenie Zakonne Sióstr Bożego Serca Jezusa mieści się we Wrocławiu i w tym mieście koncentruje swoją aktywność. Powstało z sodalicji założonej przez Gabrielę Klause we Wrocławiu przeszło sto lat temu. Stało się również początkiem wrocławskiej Caritas. Przed wojną siostry zajmowały się opieką nad mało uzdolnionymi dziewczętami. Dziś w pewnym sensie kontynuujemy tę działalność w ramach Klubu środowiskowego Pozytywka, który pomaga dzieciom z zespołem Downa oraz ich rodzicom. Nasze siostry prowadzą także katechezy w szkołach oraz przedszkolach, organizują spotkania sodalicji i prowadzą działalność ewangelizacyjną. Podejmujemy także przeróżne prace w duchu potrzeb Kościoła w duszpasterstwach parafialnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można bliżej poznać się z naszym Zgromadzeniem i prowadzonymi przez nie przedsięwzięciami.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia

Data dodania: Jun 10, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags