Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne  

Linki
 • Kancelaria Prawna Warszawa - GerschWin Lawyer
 • ocena:
 • ocena goci:
Stara, łacińska sentencja mówi: „dura lex, sed lex”, czyli „twarde prawo, ale prawo”. Każdy kto kiedykolwiek znalazł się w tarapatach, doskonale wie o co chodzi. Nic w tym dziwnego, bowiem polskie ustawodawstwo jest wyjątkowo skomplikowane i tylko nieliczni mogą się doskonale poruszać po jego meandrach. Dobrym tego przykładem jest kancelaria prawna.
Warszawa obfituje co prawda w rozmaite kancelarie, ale specjalizują się one w wąskiej ilości zagadnień. Potencjalny klient, który będzie potrzebował pomocy z prawa pracy i rodzinnego, zostanie zmuszony do poszukania dwóch odrębnych prawników, co w jego sytuacji będzie nie tylko stratą pieniędzy, ale i czasu. Z tego też względu kancelaria prawna (Warszawa jest np. siedzibą kancelarii GerschWin Layer), która zatrudnia prawników z różnych dziedzin jest znacznie lepiej przygotowana do reprezentowania ewentualnego klienta przed sądami lub innymi organami czy instytucjami życia publicznego. Dzięki temu klient w jednym miejscu uzyska profesjonalne porady prawne z zakresu tak odległych dziedzin jak zarządzanie przedsiębiorstwem, spory alimentacyjne oraz prawo zamówień publicznych. Istotnym czynnikiem jest również możliwość uczestnictwa przedstawicieli danej kancelarii w negocjacjach, mediacjach oraz przy podpisywaniu umów albo ugody.
Wymienione powyżej elementy są wyjątkowo ważne dla przeciętnego klienta, ale niestety pozwolić sobie może na nie jedynie nie każda kancelaria prawna. Warszawa ma jednak sporo szczęścia, gdyż przy ul. Ciołka prężnie funkcjonuje renomowana Kancelaria Prawna GerschWin Layer. Pomaga ona zarówno klientom indywidualnym, firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacjom.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Jan 31, 2009 Trafień: 29 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Roman Giertych Kancelaria
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokacka Roman Giertych specjalizuje się w sprawach karnych gospodarczych oraz w zagadnieniach cywilnych i gospodarczych. Od jesieni 2008 obok kancelarii indywidualnej Romana Giertycha działa Kancelaria Adwokacka Giertych i Partnerzy Spółka Partnerska w skład której wchodzą adwokaci specjalizujący się we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Spółka została założona w dniu 26 czerwca 2008 roku i planuje powoływanie oddziałów w poszczególnych miastach Polski.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Feb 25, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Odszkodowania Łódź, najwyższa skuteczność, bez opłat wstępnych
 • ocena:
 • ocena goci:
Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zadzwoń po bezpłatną konsultację. Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się, potknąłeś, zwaliła się na Ciebie budowla. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Nie możesz się poruszać przyjedziemy do Ciebie. Odszkodowanie za słupy na działce, rury, linie wysokiego napięcia, telekomunikacyjne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • adwokat Poznań
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokacka, świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria oferuje ponadto profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi. Jeżeli wymaga tego charakter lub zakres prowadzonej sprawy, Kancelaria kooperuje również ze specjalistami z innych dziedzin: notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Biznes Ekonomia

Data dodania: Aug 26, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Adwokaci Gniezno
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Prawnicza Sed-Lex proponuje pełną obsługę prawna firm i pomoc prawną dla osób fizycznych. Oferta kancelarii to reprezentacja w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i handlowego. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym i finansowym, consultingiem, przygotowywaniem pism do sądów, urzędów i instytucji oraz sporządzaniem analiz prawnych i finansowych. Osobom fizycznym kancelaria zapewnia pomoc w sprawach majątkowych, administracyjnych i w zakresie prawa rodzinnego.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • radca prawny wrocław
 • ocena:
 • ocena goci:
Wraz z naszymi partnerami specjalizujemy się w szerokiej gamie dziedzin prawa, m.in. cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, podatkowym, nieruchomości, ubezpieczeniowym i pracy. Główną częścią naszej działalności jest obsługa prawna w biznesie, choć reprezentujemy także klientów indywidualnych. Oferując swoje usługi kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową oraz wybieraniem rozwiązań najkorzystniejszych finansowo dla naszych klientów.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Data dodania: Oct 11, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • kancelaria Poznań
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Radcy Prawnego w Poznaniu, prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria oferuje szeroki i dostosowany do obsługi różnego typu zleceń zakres usług: od porad prawnych, pomocy przy sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism, pozwów, apelacji oraz umów, uczestniczenia w posiedzeniach sądowych i reprezentowania klientów przed sądami do stałej obsługi prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kancelarie prawne Bukowski - prawo autorskie, własność intelektualna, szkolenie prawa autorskiego.
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Prawna Bukowski i Wspólnicy została założona w 1996 roku w Krakowie,a od roku 2006 działa w formie spółki komandytowej.
Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz krajowych i zagranicznych Klientów. Do ich grona należą zarówno renomowane firmy jak i rozpoczynający działalność przedsiębiorcy.
W tym zakresie Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm, specjalistyczne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe przed sądami i innymi instytucjami.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Porady Prawne 24
 • ocena:
 • ocena goci:
Porady prawne online.Profesjonalnie i tanio. Udzielimy Ci porady prawnej, przygotujemy szczegółową analizę prawna oraz pomożemy napisać pisma procesowe.

Tylko u nas porada prawna w ciągu 24 godzin! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, analizę prawną lub pismo procesowe.

"Porady Prawne 24" to portal prawny umożliwiający uzyskanie aktualnych informacji z dziedziny prawa w tym porady prawne on line, analizy doświadczonych prawników oraz szczegółową pomoc.

Poradę prawna otrzymasz w ciągu 24 godzin od wpłynięcia należności, wycenę zapytania do 3 godzin. Pamiętaj, zadanie pytania nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Adwokat Lechman używając pełni przysługującej adwokatom swobody wykonywanego zawodu, obejmuje działaniem powierzchnię całego kraju. Z tytułu tego że siedzibą kancelarii jest Szczecin a filii Goleniów maksymalna aktywność działań prawnych kancelarii pokrywa województwo zachodniopomorskie. Dziedzina świadczonych przez kancelarię usług prawnych jest bardzo rozległy ale w szczególności są to :
- sprawy rodzinne (podział majątku, rozwód, separacja, alimenty, ustalenie i egzekucja kontaktów z dziećmi)
- sprawy spadkowe (ustalenie spadku, zachowek, testament, podział spadku)
- sprawy gospodarcze i usługi dla przedsiębiorców (mediacje, obsługa prawna, rejestracja spółek, windykacja, opiniowanie umów)
Przewodnim zamierzeniem działań kancelarii jest ochrona interesów klienta i utrzymanie relacji opartych na zaufaniu. Aby zachować wysoką sprawność prawniczą, kancelaria kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria czuwa nad biegiem spraw i przekazuje klientowi informacje o jej postępach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową i rozpoczęcia współpracy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Jul 9, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 12
Najlepszy
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags