Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Polonia  

Linki
 • Karta telefoniczna Pingo
 • ocena:
 • ocena gości:
Czy wiesz, że minuta rozmowy z USA do Polski w roamingu kosztuje 3-4 dolary? Tanim sposobem na dzwonienie ze Stanów do Polski są karty telefoniczne. Niestety w tej dziedzinie zdarza się sporo oszustw (niektórzy szacują, że w USA sięgają one poziomu 1 miliona dolarów dziennie). Ważne jest, by wbrać najlepszą kartę telefoniczną do Polski. Z czystym sumieniem stwierdzamy, że doskonała do tego celu jest karta Pingo - posiada ona specjalne ceny promocyjne do Polski (nawet 0.9 centa/min w niedziele) a dla nowych klientów- do 8 dolarów za darmo. Sprawdż ceny i skorzystaj z najlepszych.
Kategoria:   Zakupy Online > Sklepy internetowe
Prawo Społeczeństwo > Polonia
Inne > Strony prywatne

Data dodania: Feb 10, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • FORUM-SZWECJA.PL :: Forum Dyskusyjne Poloni Szwedzkiej!
 • ocena:
 • ocena gości:
Forum Dyskysyjne Poloni Szwedzkiej, ludzi mieszkajacych i na codzien pracujacych w szwecji, takze dla tych ktorzy pracuja tylko badz chca pracowac czasowo w szwecji i wreszcie dla tych co planuja przyjechac na wakacje i dla kazdego kto chce sie czegos dowiedziec o czystej i spokojnej szwecji. Odpowiadamy i pomagamy uzytkownikom, wazne informacje, kontrowersje, ciekawostki i znajomosci. Mamy Galerie zdjec, gdzie mozesz zostawic swoje zdjecie - daj sie poznac i pozostan w kregu poloni szwedzkiej w szwecji.
Kategoria:   Internet > Fora dyskusyjne
Prawo Społeczeństwo > Polonia

Data dodania: Feb 27, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyspiarze - Portal Spolecznosciowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Pierwszy polski portal społecznościowy
w Irlandii. Zycie, praca, rozrywka, codzienne fakty
Dołącz do naszej społeczności - wyspiarze.ie
i poznawaj nowych ludzi.
Wyspiarze.ie - polski portal społecznościowy
na Wyspach. Życie i praca w Irlandii, fakty i dyskusje.
Dołącz do polskiej społeczności na Wyspach.
Załóż konto, pisz bloga, poznawaj Polaków mieszkających i pracujących na "zielonej wyspie"
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polonia

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino
 • ocena:
 • ocena gości:
Historia powstania Polskiego Cmentarza Wojennego na Monte Cassino,lista wszystkich pochowanych żołnierzy,zdjęcia wszystkich nagrobków na cmentarzu Monte Cassino,historia pomników na Monte Cassino, opis uroczystości rocznicowych, wskazówki dotyczące poszukiwań dokumentów po żołnierzach PSZ na Zachodzie, linki do ciekawych stron o tematyce pokrewnej, księga gości
Witryna przedstawia historię powstania polskiego cmentarza na Monte Cassino, lista wszystkich pochowanych na cmentarzu żołnierzy, zdjęcia wszystkich nagrobków, reportaże z uroczystości rocznicowych na cmentarzu, wskazówki jak i gdzie szukać dokumentów i śladów po żołnierzach 2Korpusu Polskiego. Zaglądając pod nasz adres doświadczysz historii budowy i odsłonięcia wszystkich pomników na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino, sylwetki dowódców i kapelana, plan orientacyjny cmentarza. Oferujemy przydatne porady dla podróżnych z Polski. Księga gości.Linki do stron o podobnej tematyce.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Prawo Społeczeństwo > Polonia
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 7 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Polskie ogloszenia w Niemczech.
 • ocena:
 • ocena gości:
Polskie ogloszenia w Niemczech. Polski portal ogłoszeniowy w Niemczech
Jesteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowo-reklamowym w Niemczech.

www.haloberlin.de to ogólno tematyczny serwis ogłoszeniowy kierowany do Polonii w Niemczech. Znajdziesz tu ogłoszenia z wielu dziedzin na przykład: biznes, praca, towarzyskie, mieszkanie, motoryzacja, randki, oddam za darmo, zwierzaki. Każda kategoria dzieli się na szereg podkategorii tematycznych, tak żeby można było w szybki i prosty sposób wyszukać interesującą Cię ofertę. Możesz też umieścić swoje ogłoszenia za darmo a także można wypromować je za symboliczną opłatą. Promowane ogłoszenia są wyodrębnione innym kolorem oraz są umieszczone wyżej w swojej kategorii. Ogłoszenia promowane w sposob rotacyjny są rownież wyświetlane na stronie domowej serwisu . Strona pisana była z myślą o jego odbiorcach, tak aby posługiwanie się nim było łatwe i intuicyjne.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowo-reklamowym w Niemczech.

W wysokim tempie rośnie ilość osób odwiedzających oraz zamieszczających ogłoszenia i reklamy. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród serwisów ogłoszeniowych w Niemczech.

Prowadzimy intensywne kampanie reklamowe naszego serwisu, dlatego też ogłoszenia, reklamy w nich zawarte docierają do bardzo wielu Waszych obecnych jak i naszych klientów.
haloberlin.de to doskonałe narzędzie do budowy wizerunku, a w szczególności do pozyskiwania nowych klientów na Wasze towary i usługi.

W naszym serwisie mieszkańcy Niemiec znajdą największą ilość ogłoszeń dotyczących pracy, nieruchomości, samochodów, usług.

Biorąc pod uwagę tempo rozwoju naszej strony, szeroką zewnętrzną promocję serwisu, ilość osob odwiedzających w relacji do ceny ogłoszeń i reklam to z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy najtańsi. (opracowano na podstawie porównania cen z 3 innymi serwisami).
Kategoria:   Internet > Ogłoszenia
Prawo Społeczeństwo > Polonia
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne

Data dodania: Mar 7, 2011 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags