Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Porady prawne  

Linki
 • Odszkodowania Łódź, najwyższa skuteczność, bez opłat wstępnych
 • ocena:
 • ocena goci:
Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zadzwoń po bezpłatną konsultację. Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się, potknąłeś, zwaliła się na Ciebie budowla. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Nie możesz się poruszać przyjedziemy do Ciebie. Odszkodowanie za słupy na działce, rury, linie wysokiego napięcia, telekomunikacyjne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Doradztwo podatkowe
 • ocena:
 • ocena goci:
Jako doradca podatkowy mam duże rozeznanie w dziedzinie prawa podatkowego. Podatki pośrednie i bezpośrednie ( PIT, VAT, PCC). Pomogę określić ryzyko podatkowe przy wszystkich typach transakcji oraz pomogę wybrać optymalne rozwiązania i ustalić strategie podatków optymalnych, aby nie popaść w kłopoty z urzędami skarbowymi. Choć fiskus przyjazny ale konsekwentny, ma swoje narzędzia takie jak ustawa karna-skarbowa. Świadczone usługi doradcze wykonuję zgodnie z etyką zawodową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna Różycka - Będzin
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rybnej 1 w Będzinie, w sąsiedztwie będzińskiego zamku.
W pobliżu kancelarii znajdują się miejsca parkingowe z których możecie Państwo skorzystać dokonując czynności notarialnych.
Notariusz Katarzyna Różycka
ul. Rybna 1
42-500 Będzin
Tel.: 032 77 83 111
Tel. kom.: 608 366 664
Fax.: 032 77 83 112
Kancelaria czynna:
Poniedziałek 9.00 – 17.00
Wtorek – Piątek 9.00 – 16.00
Istnieje możliwość ustalenia innego terminu spotkania poza godzinami pracy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • kancelaria Poznań
 • ocena:
 • ocena goci:
Kancelaria Radcy Prawnego w Poznaniu, prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria oferuje szeroki i dostosowany do obsługi różnego typu zleceń zakres usług: od porad prawnych, pomocy przy sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism, pozwów, apelacji oraz umów, uczestniczenia w posiedzeniach sądowych i reprezentowania klientów przed sądami do stałej obsługi prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pozew rozwodowy
 • ocena:
 • ocena goci:
W każdym związku są leprze i gorsze chwile. Jednak czasem dochodzi się do takiego punktu, w którym mówimy sobie dość. Pragniemy zakończyć nasze małżeństwo i cały ten związek, piszemy pozew rozwodowy i rozstajemy się z partnerem. Często jedna sprawa pociąga za sobą następną i tak po rozwodzie odbywają się następne sprawy o alimenty, podział majątku. Piszemy kolejne pozwy do sądu, ale czy kiedykolwiek się zastanawialiście jak taki pozew powinien wyglądać? Na naszej stronie dowiecie się co na ten temat mówią polscy posłowie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Dec 5, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Porady Prawne 24
 • ocena:
 • ocena goci:
Porady prawne online.Profesjonalnie i tanio. Udzielimy Ci porady prawnej, przygotujemy szczegółową analizę prawna oraz pomożemy napisać pisma procesowe.

Tylko u nas porada prawna w ciągu 24 godzin! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, analizę prawną lub pismo procesowe.

"Porady Prawne 24" to portal prawny umożliwiający uzyskanie aktualnych informacji z dziedziny prawa w tym porady prawne on line, analizy doświadczonych prawników oraz szczegółową pomoc.

Poradę prawna otrzymasz w ciągu 24 godzin od wpłynięcia należności, wycenę zapytania do 3 godzin. Pamiętaj, zadanie pytania nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Skuteczna Pomoc Prawna
 • ocena:
 • ocena goci:
Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny oraz odniosłeś obrażenia, poniosłeś straty, straciłeś kogoś bliskiego, ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie - możesz liczyć na naszą pomoc! Wbrew pozorom nie jest łatwo uzyskać odszkodowanie w należnej wysokości. Warto zwrócić się po nie do profesjonalnej kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań.

Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

Statystyki informują:

* Nieudolne postępowanie odszkodowawcze zamyka drogę, przed uzyskaniem właściwego odszkodowania; lepiej zlecić to specjaliście od początku, a efekt będzie lepszy.
* Działania na własną rękę bez wsparcia profesjonalnej instytucji zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań nie przynosi oczekiwanego rezultatu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Biznes Ekonomia > Windykacja

Data dodania: Jan 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Unieważnienie małżeństwa
 • ocena:
 • ocena goci:
Skuteczne porady prawne przez internet. Masz pytanie lub problem z napisaniem pisma procesowego? Napisz do nas. Specjalizujemy się w tzw. rozwodach kościelnych czyli sprawach o stwierdzenie i unieważnienie małżeństwa. Odpowiedzi udzielamy do 24 h. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prawną i przedstawienia swojego problemu. Z nami napewno znajdziesz rozwiązanie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Jan 12, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Porady prawne
 • ocena:
 • ocena goci:
SIWEK GACZYŃSKI - kancelaria prawnicza w Warszawie. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym oraz prawie związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. Profesjonalne usługi zapewniają doświadczeni prawnicy, doradcy podatkowi, konsultanci ekonomiczni, księgowi oraz notariusze. Współpracujemy także z adwokatami i radcami prawnymi. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy indywidualnie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Feb 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii Walii Irlandii Szkocji
 • ocena:
 • ocena goci:
Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii Walii Irlandii Szkocji
Wypadek na terenie Anglii, Walii, Irlandii, Szkocji. Jurista kompleksowo zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z dochodzeniem odszkodowań za doznane obrażenia w wypadkach, które miały miejsce na terenie UK i Irlandii. Skontaktuj się z nami jeżeli miałeś: wypadek w pracy, wypadek drogowy, wypadek obejmujący transport publiczny, doznałeś urazu sportowego czy aktu przemocy. W imieniu Klienta występujemy także o: zwrot kosztów leczenia i opieki medycznej, zwrot utraconego dochodu na skutek wypadku, inne koszta.
www.juristapoland.pl
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Inne > Strony prywatne

Data dodania: Jan 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags