Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Porady prawne  

Linki
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn
 • ocena:
 • ocena gości:
Nazywam się Anna Węgrzyn i od grudnia 2010 roku prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką. Głównym założeniem w mojej pracy adwokata jest dbałość o interesy klienta, zapewnienie wszechstronnej pomocy zarówno prawnej jak i psychologicznej oraz uczciwość i rzetelność w podejmowanych działaniach.

Indywidualne podejście do klienta i preferowanie rozwiązań najkorzystniejszych dla klienta są dla mnie zawsze priorytetem. Proszę korzystać z wiedzy prawniczej udostępnionej na stronie, natomiast jeśli potrzebują Państwo konkretnej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu.

Preferowane dziedziny prawa:

Prawo karne: obrona oskarżonych, reprezentowanie pokrzywdzonych
Prawo wykroczeń: obrona obwinionych, reprezentowanie pokrzywdzonych przed sądem
Prawo cywilne: odszkodowania, sprawy spadkowe, sprawy o zapłatę, podział majątku dorobkowego, sprawy dotyczące nieruchomości – zasiedzenia, uwłaszczenia, ochrona własności, posiadania, służebności, sprawy egzekucyjne,
Prawo rodzinne: rozwody, separacje, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, alimenty, czyny karalne nieletnich, sprawy opiekuńcze, ustanowienie rozdzielności majątkowej

Prawo administracyjne: sporządzanie pism, odwołań, skarg do WSA i NSA

Prawo pracy: ustalenie istnienia stosunku pracy, odszkodowania, mobbing, przywrócenie do pracy, godziny nadliczbowe, sprostowania świadectw pracy, wypłaty zaległego wynagrodzenia

Prawo zamówień publicznych

Sporządzanie pism, pozwów, wniosków, środków zaskarżenia, opinii prawnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Sep 18, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Prawnik Łódź
 • ocena:
 • ocena gości:
Kancelaria radców prawnych zaprasza do korzystania ze swoich usług. Właśnie w tym miejscu możesz skorzystać z kompleksowych porad połączonych z przeróżnymi sferami prawa i otrzymasz je ekspresowo, niedrogo i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie sporów sądowych. Obliczamy za każdym razem ryzyko wyników każdego sporu, rzetelnie pouczamy o nich konsumentów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też spojonych z prawem cywilnym. Również specjalizujemy się w prawie lekarskim, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi eksperci mają pokaźne doświadczenie i znajdą rozwiązanie z prawie każdej sytuacji, nawet tej nader skomplikowanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą witrynę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami bezspornie prawo nie będzie już dla ciebie kłopotem i wesprzemy cię w każdym przypadku złączonym z prawem!
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Dec 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kancelaria prawo pracy Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Szukasz kancelarii prawnej oferującej usługi o najwyższym standardzie? Potrzebowałbyś troskę o swoje interesy zlecić prawnikom, którzy dołożą wszelakich starań by zadbać o Twoje dobro? Skorzystaj z oferty naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się wsparciem prawnym w aspekcie prawa pracy, prawa cywilnego, czy też prawa spółek handlowych a także dochodzeniem odszkodowań. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasze działania cechują się ścisłością i skutecznością. Skorzystaj z naszych usług – na naczelnym miejscu zawsze stawiamy dobro naszych klientów.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Data dodania: Jan 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ZNANYPRAWNIK -notariusze
 • ocena:
 • ocena gości:
Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria z siedzibą w Oświęcimiu proponuje Państwu kompleksowe usługi notarialne. Atutem naszej firmy jest profesjonalne doradztwo oraz bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki solidności i bogatej praktyce zawodowej zdobiliśmy zaufanie sporego grona stałych klientów, którzy polecają nas innym. Zapewniamy, iż do każdego klienta podchodzimy nadzwyczaj indywidualnie i przestrzegamy tajemnicy zawodowej. Obowiązek zachowania tajemnicy trwa również po zakończeniu współpracy z naszą kancelarią. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu i gwarantujemy Państwu zadowolenie ze współpracy z nami. Czynności notarialne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Jan 28, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PIOTR ROJEK Usługi prawne
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Piotr Rojek. Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowe, rzeczowego. W zakresie tym obsługuje zarówno osoby fizyczne jak również przedsiębiorstwa. Usługi wykonywane przez kancelarię od lat są na najwyższym poziomie. Doświadczenie i wiedza posiadana przez pracowników kancelarii zapewniają zadowolenie klienta. Do każdego ze zleceń kancelaria przystępuje indywidualnie ze skupieniem wsłuchując się w potrzeby klienta tak, żeby świadczone przez kancelarię usługi ściśle odbijały stanowisko klienta. W zakres usług wykonywanych przez kancelarię wchodzą przede wszystkim doradztwo prawne, tworzenie pism takich jak wnioski i pozwy, ocena prawna dokumentów, przedstawicielstwo klientów itd. Więcej informacji znajduje się na stronie www kancelarii.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kancelaria prawna Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy kancelarią prawną w Warszawie która zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy rzetelną firmą pracującą od wielu lat dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży i w zmianach w przepisach. Pomagamy w sporządzaniu opinii prawnych, umów i pism procesowych, zakładaniu i rejestracjo działalności gospodarczej i inne. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, umów w obrocie gospodarczym, prawa pracy i innych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przyjazna-warszawa.pl Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji
 • ocena:
 • ocena gości:
Witryna internetowa www.przyjazna-warszawa.pl to wizytówka Stowarzyszenia Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa, które zostało założone na rzecz mieszczan pokrzywdzonych przez decyzje władz Warszawy. Ich podstawowym celem jest walka o przywrócenie praw do gruntów mieszkańcom i ich prawnym spadkobiercom, którzy w latach pięćdziesiątych zostali pozbawieni swoich mień w centrum miasta na rzecz dynamicznej rozbudowy centrum miasta. Drugim, równie wymagającym celem jest walka o pieniądze w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone przez rozrost i działalność lotnisk warszawskich: bądź utraciły grunty, bądź ich mienie straciło na wartości, a sami muszą żyć z hałasem i trudnymi dojazdami.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Apr 5, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kancelaria prawna Teresa Loga
 • ocena:
 • ocena gości:
Gdy zmagamy się z problemami natury prawnej, warto zasięgnąć rady i pomocy specjalisty, znającego się na niuansach prawniczych. W Warszawie istnieje kancelaria inna niż wszystkie – prowadzi ją Teresa Loga, prawniczka o ugruntowanym wykształceniu i blisko 40-letniemu doświadczeniu. Na jej koncie znajduje się już ponad 2 tysiące rozwiązanych spraw! Pomaga klientom indywidualnym i biznesowym zmierzyć się z problemami dotyczącymi życia osobistego, spraw spadkowych czy tyczącymi się firm. Więcej informacji na temat kancelarii prawniczej TEDA znajda Państwo na stronie teresaloga.pl. Zapraszamy!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Apr 15, 2013 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • KOMORNIK SĄDOWY P. HETMAN licytacje ruchomości
 • ocena:
 • ocena gości:
Przemysław Hetman jest Komornikiem Sądowym prowadzącym Kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Przyjmuje klientów w każdy wtorek w godzinach od 10.00 do 17.00. Kancelaria natomiast otwarta jest przez pięć dni w tygodniu w godzinach komfortowych dla pracujących Klientów. Na wniosek wierzyciela komornik prowadzi poszukiwanie majątku dłużnika, z którego ten zdołałby spłacić należność. Wierzyciel ma sposobność wybrania egzekutora na ternie całego kraju, co zwalnia funkcjonariusza ze skrupulatnego trzymania się swojego rewiru komorniczego. Dla Przemysława Hetmana obręb ten obejmuje Bydgoszcz i teren gmin Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko i Solec Kujawski. Więcej wiadomości o kancelarii i jej aktywności na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Data dodania: Jul 8, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • porady prawne Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Porady prawne i obsługa prawnicza w Warszawie, ukierunkowana na firmy oraz osoby fizyczne. Szeja i wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w doradztwie z zakresu należności, odszkodowań oraz procesów cywilnych. Nasi pracownicy to radcy prawni i adwokaci o dużym doświadczeniu w pracy. Szeja i Wspólnicy to renomowana kancelaria radców prawnych z Warszawy. Zapraszamy!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Jul 18, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags