Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Religia  

Linki
 • Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Zachowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach. Historia parafii pod wezwaniem WNMP w Zachowicach to nie tylko historia Kościoła parafialnego i filialnego, ale także historia miejscowości, które wchodzą w skład parafii i dzięki swoim mieszkańcom tworzą parafialną społeczność. Parafię tworzą następujące miejscowości: Czerńczyce, Kamionna, Mirosławice, Siedlakowice i Zachowice. Kościół parafialny: Zachowice - Wniebowzięcie NMP; Kościół filialny: Siedlakowice - Matki Bożej Bolesnej i św. Anny.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Miłość, przeznaczeni sobie, wiara, zdjęcia, internetowe randki
 • ocena:
 • ocena gości:
Miłość, wiara, nadzieja - serwis o tematyce religijnej. Ciekawe artykuły, wiersze o miłości, internetowe randki. Szczęśliwa miłość, tematy i recenzje książek i filmów. Dodaj swoje ogłoszenie, przeglądaj randki internetowe. Dowiedz się czy jesteście przeznaczeni sobie. Dowiedz się jak zbudować szczęśliwą miłość. Wiara w Boga, wiara Katolicka - pogłębiaj swoją wiarę. Zapraszamy na miluj.pl
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ezoteryka Chrześcijańska - Ostatnia Wieczerza, Ojcze nasz, Dekalog, Biblia
 • ocena:
 • ocena gości:
Ezoteryka Chrześcijańska - strona dla ludzi, którzy nie boją się myśleć samodzielnie, dla których słowo dogmat nie równa się zakazowi myślenia. Poruszane tematy dotyczą Modlitwy Serca, Medytacji Chrześcijańskiej, ikon przedstawiających Jezusa świętych i mudry, znaczenia imienia Jezus, Genesis, ezoterycznego rozumienia Dekalogu i Ostatniej Wieczerzy. Znajdziesz tutaj również informacje o Snach i Śnieniu, Kalendarzu Majów i roku 2012.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Ezoteryka, Wróżby
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Mar 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Prowincja Wandea. Portal niepoprawny politycznie.
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal społecznościowy o zabarwieniu chrześcijańskim. Chcemy iść drogą Chrystusa i nieść światu dobrą nowinę. Zapraszamy wszystkich wierzących, poszukujących, a także tych, którzy chcą po prostu poznać punkt widzenia chrześcijan i zrozumieć, dlaczego nie jesteśmy kosmitami. Jedynym kryterium jest zachowanie kultury osobistej i powstrzymanie się od wyzwisk. Znajdziesz u nas najświeższe informacje z życia Kościoła i polityki, wiele ciekawych artykułów na wszystkie możliwe tematy, jak również forum dyskusyjne, na którym zawrzesz nowe znajomości i zapewne niejednokrotnie pokłócisz się na tematy, zdawać by się mogło, błahe...
Kategoria:   Internet > Portale
Prawo Społeczeństwo > Religia
Prawo Społeczeństwo > Polityka

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Cmentarz w internecie
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie jest wirtualny cmentarz, na którym możesz obejrzeć wirtualne nagrobki wszystkich ludzi. Możesz też sam umieścić grób swojej bliskiej osoby, aby każdy mógł się dowiedzieć o śmierci bliskich ci osób. Na tymże cmentarzu można zapalić wirtualny znicz, aby upamiętnić śmierć osoby, której odwiedzamy właśnie grób. Nie trzeba wychodzić już z domu aby pobyć koło grobu zmarłej osoby wystarczy wejść na naszą stronę i pobyć obok bliskich zmarłych i powspominać. Wirtualny cmentarz to idealne miejscedla całego zabieganego w dzisiejszym świecie pełnym natłoku pracy i bieganiny między pracą, rodziną, a domem społeczeństwa ,który nie ma czasu aby chodzić na cmentarz. To idealne miejsce dla takich ludzi,którzy wchodząc na stronę internetowa mogą odwiedzić bliskich zmarłych.
Kategoria:   Internet > Ogłoszenia
Prawo Społeczeństwo > Religia
Zdrowie Uroda > Psychologia

Data dodania: Nov 30, 2010 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ojciec Pio - droga do świętości
 • ocena:
 • ocena gości:
Ojciec Pio - Droga do świętości to poruszająca, intrygująca publikacja, w której opisano cuda, stygmaty, wydarzenia z życia Ojca Pio. Liczne są książki katolickie wydane w tematyce świętych, jednakże publikacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi ukazuje wyjątkowość pewnych zjawisk, takich jak: bilokacja, stygmaty lub zapach świętości Ojca Pio. Cena prezentowanej książki to jedynie 12 zł. Warto sprawić prezent sobie lub bliskim i zamówić tę wyjątkową pozycję. Przy każdym zamówieniu przesyłamy dodatkowo w prezencie 3 unikatowe obrazki z modlitwami, które Ojciec Pio za życia odmawiał.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Literatura
Edukacja Nauka > Wydawnictwa
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Feb 10, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wieczysta adoracja
 • ocena:
 • ocena gości:
Parafiajankanty.pl jest to strona internetowa Parafii Katolickiej p.w. Świętego Jana Kantego w Częstochowie. Warto zobaczyć to czego inni nie widzieli, więc wystarczy kliknąć myszką, by zakosztować bogactwa Żywej Wspólnoty Kościoła. Zapraszamy gorąco i serdecznie na niezwykłą stronę, a zarazem przygodę która może odmienić również Twoje życie. Warto zmieniać świat na lepsze...dołącz do nas parafian żyjących pełnią nowej ewangelizacji.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Cudowny Medalik - dary Maryi na trudne czasy
 • ocena:
 • ocena gości:
Poprzez tę stronę chcemy podsunąć pomysł na prezent, jakim może być cudowny medalik z nowenną do NMP. Prezentowany Medalik przyczynił się do wielu nawróceń, ozdrowień i łask bożych. Nasz produkt jest dziś noszony przez miliony ludzi na świecie. Zdobył sympatię w wielu krajach, będąc promowanym także przez osoby, które kiedyś porzuciły wiarę i po jakimś czasie na nowo włączyły się we wspólnotę chrześcijańską. Na całym świecie ceniony jest on jako Medalik, który przyczynił się do wielu nawróceń oraz stanowi dowód szczególnej opieki Maryi. W dodatku jest niewątpliwie tani - kosztuje jedynie 12 zł. Do każdego zamówienia gratis dołączamy książkę, zawierającą historię medalika i nowennę do NMP. Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Religia
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polonia Christiana - archiwum online
 • ocena:
 • ocena gości:
Internetowe archiwum dwumiesięcznika Polonia Christiana to bogata baza wiedzy, zawierająca informacje, wiadomości, publicystykę, opinie i komentarze. Pismo jest wydawane przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na dostęp internetowy do czasopism. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Nasza e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Księgarnia
Prawo Społeczeństwo > Polityka
Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Karawan - kremacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Od wielu lat w Jadownikach i Nowym Wiśniczu prosperuje zakład Usługi Pogrzebowe Karawan i zajmuje się całościową organizacją pochówków. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, także niedziele i święta poprzez 24 h na dobę. Klienci cenią nas za fachowość, dyskrecję i to, że dajemy możliwość załatwiania wszelkich formalności w ich imieniu. Gwarantujemy godne przygotowanie zwłok do pogrzebu, w tym krajowy i zagraniczny, ich przechowywanie w chłodni, a także kremację. Prócz tego zapewniamy wieńce oraz wiązanki, drukujemy klepsydry, zamawiamy nekrologi oraz służymy fachowym doradztwem. Serdecznie zachęcamy do współpracy. Zapewniamy profesjonalizm i dostosowanie się do Państwa wymagań. Więcej informacji na naszej stronie internetowej do odwiedzin jakiej bardzo zachęcamy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Religia

Data dodania: Feb 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags