Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności  

Linki
 • Torby Papierowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma kompol zajmuje się sprzedażą m.in. następujących produktów: Opakowania Foliowe, Torby Foliowe, Torby Ekologiczne, Torby Reklamowe, Torby Papierowe. Oferujemy naszym Klientom torby z folii oxo-biodegradowalnej z dodatkiem TDPA (Totally Degradable Plastic Additives), który przyspiesza rozkład folii polietylenowej w czasie od 12 do 24 miesięcy jak również torby biodegradowalne i kompostowalne (z biopolimerów).
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pomoc prawna
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym celem naszej Kancelarii jest pomoc podmiotom gospodarczym w prowadzeniu ich działalności gospodarczej w Polsce. W szczególności prowadzimy bieżąca obsługę prawną firm, zajmujemy się windykacją należności, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami administracji. W imieniu naszych klientów nawiązujemy również kontakty i współpracujemy z kancelariami prawnymi działającymi za granicą. Nasza Kancelaria zajmuje się windykacją należności i obsługą podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych. Pomagamy firmom polskim inwestujących zagranicą, zastępujemy naszych klientów przed sądami i organami administracji, sporządzamy opinie prawne, przygotowujemy pisma procesowe, przygotowujemy projekty na dofinansowanie działalności gospodarczej z Unii Europejskiej, dochodzimy odszkodowań, udzielmy porad i konsultacji prawnych, opiniujemy i przygotowujemy projekty umów, uchwał, statutów, wewnętrznych aktów normatywnych, regulaminów itp. dokumentów, prowadzimy szkolenia, bierzemy udział w negocjacjach. Profesjonalizm prawników Kancelarii został już doceniony przez szereg renomowanych przedsiębiorstw, które korzystały z naszych usług zarówno w ramach stałej obsługi prawnej jak i zatrudniając nas na podstawie umowy o pracę.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Nov 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma windykacyjna Alex - windykacja należności, długów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma windykacyjna Alex z siedzibą w Łodzi działalność swoją prowadzi na terenie całego kraju w oparciu o sieć przedstawicieli w całej Polsce.
Zakres działalności Biura obejmuje wszystkie problemy dotyczące należności pieniężnych. Ofertę usług kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do instytucji finansowych i osób prywatnych chcących swoje problemy związane z egzekwowaniem należności rozwiązać w sposób prawny, szybki i skuteczny z jednoczesnym zminimalizowaniem kosztów ich prowadzenia. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o naszych klientów, począwszy od przygotowania bezpiecznych procedur zabezpieczających obrót, szkoleń i doradztwa we wszelkich problemach związanych z windykacją, a na egzekucji komorniczej kończąc.
W imieniu naszych klientów zajmujemy się czasochłonnymi i kłopotliwymi procedurami, dzięki czemu mogą oni skupić się na działalności podstawowej, nie generując tym samym zbędnych, dodatkowych kosztów. Działania nasze prowadzą oraz wspierają doświadczeni negocjatorzy, radcy prawni, adwokaci, detektywi oraz komornicy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Windykacja
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • kancelaria radcy prawnego Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Oferujemy bogatą wiedzę prawniczą z wielu dziedzin prawa. Siłą Kancelarii jest ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży prawniczej obejmujące doświadczenia z obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych w ramach ich zwykłych spraw, które wymagały pomocy prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Feb 12, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Notariusz Szczecin, kancelaria notarialna Szczecin
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza kancelaria notarialna Szczecin to gwarancja profesjonalnych usług. Staranne przygotowanie przy zachowaniu przedstawionych zasad daje gwarancję, że planowana czynność będzie spełniała oczekiwania naszych klientów. Przy dokonywaniu czynności notarialnych nasz notariusz Szczecin czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz Szczecin w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz udziela bezpłatnych informacji dotyczących dokonywanych czynności notarialnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni notariusze, pełni energii, dla których najważniejsza jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, akty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Dec 15, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wniosek egzekucyjny - komornik
 • ocena:
 • ocena gości:
We wniosku egzekucyjnym powinny znaleźć się takie informacje jak: oznaczenie dłużnika i wierzyciela, oznaczenie komornika do którego wniosek egzekucyjny jest kierowany, wykazanie świadczenia tj. wysokości kwoty, która ma zostać spełniona, określenie sposobu egzekucji oraz majątku dłużnika, wobec którego ma zostać przeprowadzona egzekucja oraz oświadczenie o skorzystaniu z prawa wyboru komornika. Ostatnim elementem, który powinien znaleźć się we wniosku egzekucyjnym jest podpis osoby składającej. W sytuacji, gdy w momencie składania wniosku egzekucyjnego wierzycielem jest osoba poniżej osiemnastego roku życia lub gdy jest ubezwłasnowolniona wniosek egzekucyjny powinien zostać złożony przez ustawowego opiekuna, którym może być na przykład rodzic lub kurator.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Biznes Ekonomia > Windykacja
Prawo Społeczeństwo > Prawo

Data dodania: Dec 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • MARCIN GODYŃ Usługi komornicze
 • ocena:
 • ocena gości:
Kancelaria komornicza Marcina Godynia - Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy prowadzi egzekucje na obszarze, jaki otacza dzielnicę Krowodrza miasta Kraków oraz gminy tego rejonu. Kancelaria realizuje typowe zadania komornicze. Pochłaniamy się realizowaniem orzeczeń sądowych, ściąganiem długów i licytacją ruchomości oraz nieruchomości. Odbieramy wnioski w formie papierowej, elektronicznej - e-sąd. Zadania, których się podejmujemy, wykonujemy w oparciu o całościowe normy etyczne oraz zasady etyki właściwe dla zwodu komornika. Wszystkie szczegółowe wiadomości na temat aktywności naszej kancelarii prezentujemy na naszej stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Apr 5, 2013 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • porady prawne Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Porady prawne i obsługa prawnicza w Warszawie, ukierunkowana na firmy oraz osoby fizyczne. Szeja i wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w doradztwie z zakresu należności, odszkodowań oraz procesów cywilnych. Nasi pracownicy to radcy prawni i adwokaci o dużym doświadczeniu w pracy. Szeja i Wspólnicy to renomowana kancelaria radców prawnych z Warszawy. Zapraszamy!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Jul 18, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • JAWORSKI SŁAWOMIR skuteczny komornik bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Kierowana za sprawą Komornika Sądowego - mgra Sławomira Jaworskiego - Kancelaria Komornicza funkcjonująca przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy podejmuje Interesantów w każdy wtorek pomiędzy godz. 12:00 i 16:00 a przez wszystkie robocze dni tygodnia przychylna jest na kontakt telefoniczny czy też mailowy. Przedsiębiorstwo świadczy usługi spojone z pośrednictwem pomiędzy Dłużnikami oraz Wierzycielami oraz realizuje pełne postępowanie egzekucyjne. Kancelaria Komornicza zajmuje się dodatkowo aukcjami nieruchomości. Wyjąwszy niektórymi wyimkami, wnioski przyjmowane są z całej Polski. Szczegóły i dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Windykacja
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie

Data dodania: Aug 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Adwokat Iwona Mastalerz
 • ocena:
 • ocena gości:
Radca prawny adwokat Iwona Mastalerz, specjalizująca się w pomocy prawnej z zakresu prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, posiada także spore doświadczenie w sprawach majątkowych, windykacji należności. Oferuje także doradztwo prawne w sprawach rozwodowych, o separację i podziale majątku. Radca prawny adwokat Iwona Mastalerz sporządza także wzory umów a także wnioski do sądów w imieniu swoich pełnomocników.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Data dodania: Jan 28, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags