Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Produkcja Przemysł > Automatyka  

Linki
 • Etykiety samoprzylepne
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 12 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Popularny Najlepszy
 • Przydomowe oczyszczalnie
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma PROEKO jest producentem ekologicznych zbiorników na ścieki, osadników gnilnych oraz kompletnych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzętu transportowego i dźwigowego.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Firmy budowlane

Data dodania: Feb 8, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wkrętaki, podajniki
 • ocena:
 • ocena gości:
Od kilku lat dostarczamy narzędzia i urządzenia do montażu i produkcji. Głównie są to wkrętaki elektryczne Hios i pneumatyczne (Vessel) produkcji japońskiej. Te pierwsze są dość zaawansowane technologicznie - wykonane w technologi bezszczotkowej i z ograniczeniem mechanicznych przełączników w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy. W ofercie również urządzenia pomiarowe do kontroli momentu obrotowego wkrętaków i złącz śrubowych.
Drugim członem naszej działalności są automatyczne automatyczne podajniki wkrętów Quicher, podajniki wkrętów z wkrętakiem i podajniki wibracyjne.
Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem Dronco AG - czyli materiałów szlifierskich tej firmy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Regulatory i rejestratory temperatury
 • ocena:
 • ocena gości:
Producent i dystrybutor urządzeń do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Naszym znakiem firmowym mikroprocesorowe regulatory z uniwersalnym wejściem w obudowach tablicowych i na szynę DIN oraz ekonomiczne przetworniki temperatury i wilgotności. Urządzenia te wyróżnia wysoka dokładność, intuicyjny interfejs oraz duża niezawodność, przy zachowaniu niskiego poziom cen. Najmłodszym polem naszej działalności są tablicowe wielokanałowe rejestratory danych oraz przenośne bateryjne rejestratory wilgotności i temperatury z wyświetlaczem LCD. Oferujemy również złączki szynowe, złącza do druku, obudowy elektroniczne z tworzyw sztucznych oraz metalu, przepusty kablowe oraz gniazda bezpiecznikowe. Na rynku jesteśmy od 1986 roku, a nasza oferta została doceniona przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NOWATOR - lampy solarne i pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszego przedsiębiorstwa, która traktuje o specyfice odnawialnych źródeł energii. Oferujemy swoim klientom doskonałej jakości panele fotowoltaiczne, które sprawdzą się w niejednej instalacji. W ofercie posiadamy również pompy ciepła łódź, które są dostępne w wielu modelach. Służymy pomocą w kontekście wyboru lamp solarnych czy profesjonalnych kotłów co. Dzięki nam można dowiedzieć się, w jaki sposób fotowoltaika warszawa okaże się przydatna w kontekście określonego obiektu. Udostępniamy duży wybór asortymentu, z pomocą którego można stworzyć rozbudowane instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii. Chętnie pomożemy w zakresie pozyskiwania dotacji, podpowiadając, co należy zrobić, aby uzyskać tego typu pomoc.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Aug 1, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyświetlacze LED
 • ocena:
 • ocena gości:
Elektroniczne wyświetlacze alfanumeryczne LED służą do wizualnego przekazywania informacji parametrów produkcji, które wysyłane są ze sterownika przemysłowego np. w sieci Profibus czy Modbus. Informacje może także wpisywać użytkownik komputera PC, mając w każdej chwili możliwość ich aktualizacji bądź skasowania. Wyświetlane mogą być ilości wytworzonych produktów, prędkości taśmy produkcyjnej, czasu procesu, wydajności i parametrów procesowych i wiele innych.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Koronki, pasmanteria
 • ocena:
 • ocena gości:
DMS dodatki krawieckie. To producent koronek i lamówek. W ofercie znajdziemy lamówki, wypustki i koronki i inną pasmanterię. Firma DMS świadczy także usługi w zakresie cięcia laserem oraz znakowania laserem. Oferujemy też grawerowanie laserowe. DMS - producent dodatków krawieckich - pasmanteria, koronki, aplikacje, obrusy, lamówka, dewocjonalia, tasiemki, dodatki krawieckie, wstążki. DMS - producent dodatków krawieckich - koronki, aplikacje, obrusy, lamówka, dewocjonalia, tasiemki. DMS - dodatki krawieckie: lamówki, wypustki, koronki. Cięcie laserem, znakowanie laserem, grawerowanie laserowe, pasmanteria.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • REJESTRACJA CZASU PRACY
 • ocena:
 • ocena gości:
Wdrażamy systemy rejestracji czasu pracy w oparciu o najnowsze technologie. Wykorzystujemy odcisk palca jako identyfikator osoby. Czytniki linii papilarnych - biometryczne oraz czytniki kart zbliżeniowych - RFID. Oferujemy kompleksową obsługę klienta od projektu systemu poprzez zaprezentowanie proponowanych rozwiązań po pełne wdrożenie i szkolenie administratora.
Zapraszamy na naszą stronę www.biosys.pl
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Skanowanie 3D i skaner 3D
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma DGT-NC proponuje Państwu usługi z zakresu pomiarów przestrzennych, skanowania przestrzennego, odtwarzania powierzchni, modelowania bryłowego i powierzchniowego, programowania CNC, wizualizacji fotorealistycznej.Skanowanie 3D pozwala na szybkie i dokładne przeniesienie do komputera trójwymiarowej geometrii obiektów fizycznych. Wynikiem jest kompletny cyfrowy model, który może być później edytowany i przetwarzany przez programy CAD/CAM, programy do prototypowania, wizualizacji czy animacji.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • turbiny wiatrowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma AM-WIND należy do nielicznych na polskim rynku, oferujących sprzedaż elektrowni wiatrowych. Budowa fundamentów pod turbiny wiatrowe jest kolejną specjalizacją firmy. Interes związany z tego typu energetyką obejmuje również doradztwo i pomoc oraz montaż i uruchomienie elektrowni wiatrowych. Dalsza współpraca oparta jest na serwisie i monitoringu już powstałych urządzeń.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: Nov 18, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags