Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Produkcja Przemysł > Elektronika  

Linki
 • Etykiety samoprzylepne
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 12 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Popularny Najlepszy
 • Produkcja Płytek Drukowanych - Przystawki Do Telefonów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma PCB Technology - nasza działalność to produkcja wysokiej jakości płytek drukowanych dla prototypów i produkcji mało seryjnych w stosunkowo krótkim okresie czasu przy wysokiej jakości wyrobu. Przedsiębiorstwo dysponuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki stałemu powiększaniu gamy naszych urządzeń przyśpieszamy proces produkcyjny jak i podnosimy jakość.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie

Data dodania: Apr 16, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Elektryka, elektronika, instalacje Hertom
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych.
Przedmiotem działalności firmy HETROM jest:

* projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki,
* usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki,
* usługi w dziedzinie montażu elektroniki.

Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą:

* projektów koncepcyjnych,
* założeń techniczno – ekonomicznych,
* projektów budowlano – wykonawczych w zakresie przyłączy i instalacji elektroenergetycznych.

Wykonawstwo instalacji elektrycznych odbywa się poprzez:

* wykonanie przyłączy i prac ziemnych,
* wykonanie tras kablowych instalacji,
* okablowanie budynków oraz montaż rozdzielnic, szaf i urządzeń sterujących,
* remonty i modernizacje istniejących instalacji.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 37 Ocena: 4.43 Głosów: 7
Popularny
 • Wkrętaki, podajniki
 • ocena:
 • ocena gości:
Od kilku lat dostarczamy narzędzia i urządzenia do montażu i produkcji. Głównie są to wkrętaki elektryczne Hios i pneumatyczne (Vessel) produkcji japońskiej. Te pierwsze są dość zaawansowane technologicznie - wykonane w technologi bezszczotkowej i z ograniczeniem mechanicznych przełączników w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy. W ofercie również urządzenia pomiarowe do kontroli momentu obrotowego wkrętaków i złącz śrubowych.
Drugim członem naszej działalności są automatyczne automatyczne podajniki wkrętów Quicher, podajniki wkrętów z wkrętakiem i podajniki wibracyjne.
Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem Dronco AG - czyli materiałów szlifierskich tej firmy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kable światłowodowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Specjalizujemy się w dziedzinie okablowania systemów służących do transmisji danych. Na zamówienie wykonujemy przewody wielożyłowe, patchcordy, twinax, coax oraz pigtaile światłowodowe. Z grupy kabli terminalowych i połączeniowych oferujemy Państwu kable zakończone typowymi złączami serii D-Sub. Świadczymy usługi zaklejania i spawania złączy światłowodowych bezpośrednio w obiektach. Wykonujemy pomiary sieci miernikiem mocy i reflektometrem wraz z pełną dokumentacją powykonawczą. Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się w Warszawie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Wagi elektroniczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Producent wag samochodowych - mikrowag. Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem wszelkiego rodzaju wag. Oferujemy szeroką gamę wag przeznaczonych do przeróżnych zastosowań, zaczynając od super dokładnych wag laboratoryjnych, aż po wagi najazdowe, stosowane do ważenia samochodów ciężarowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra są gwarantem pełnego zadowolenia wszystkich naszych klientów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Regulatory i rejestratory temperatury
 • ocena:
 • ocena gości:
Producent i dystrybutor urządzeń do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Naszym znakiem firmowym mikroprocesorowe regulatory z uniwersalnym wejściem w obudowach tablicowych i na szynę DIN oraz ekonomiczne przetworniki temperatury i wilgotności. Urządzenia te wyróżnia wysoka dokładność, intuicyjny interfejs oraz duża niezawodność, przy zachowaniu niskiego poziom cen. Najmłodszym polem naszej działalności są tablicowe wielokanałowe rejestratory danych oraz przenośne bateryjne rejestratory wilgotności i temperatury z wyświetlaczem LCD. Oferujemy również złączki szynowe, złącza do druku, obudowy elektroniczne z tworzyw sztucznych oraz metalu, przepusty kablowe oraz gniazda bezpiecznikowe. Na rynku jesteśmy od 1986 roku, a nasza oferta została doceniona przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nowoczesne technologie
 • ocena:
 • ocena gości:
Poznaj tajniki powstawania najnowszych przedmiotów codziennego użytku, naprawa, konserwacja, porównanie gadżetów, opinie użytkowników. Serwis powstał on aby zaspokoić Waszą ciekawość, oraz abyście sami mogli podzielić się swoją wiedzą i najnowszymi informacjami z zakresu nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Myślę że warto także umieszczać tutaj swoje pomysły nietypowych rozwiązań oraz zadawać pytania na które wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedzi.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Diody LED SMD
 • ocena:
 • ocena gości:
Hurtownia elementów elektronicznych Maritex oferuje części elektroniczne i układy scalone - rezystory, tranzystory, warystory i termistory oraz diody mocy LED i SMD. Proponujemy również moduły LED, GSM i GPS, potencjometry oraz sterowniki LED. W ofercie posiadamy także wyświetlacze LCD, LED i VFD, złącza USB, ZIF oraz modularne, dławiki SMD i przełaczniki DIP Switch. Nasza hurtownia oferuje również takie produkty jak kondensatory elektrolityczne, tantalowe i kwarcowe, czujniki gazu Figaro, głośniki miniaturowe a także anteny GSM.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ZEGARY! Elektroniczne zegary. Zegary reklamowe. Zegary. Zegary wielkogabarytowe.
 • ocena:
 • ocena gości:
Cyfrowe zegary świetlne typu CZS służą do wyświetlania aktualnego czasu, daty oraz temperatury. Zegary są przystosowane do pracy w sieciach czasu jako zegary "matki" i mogą współpracować z:

-dowolnym typem wyświetlaczy cyfrowych - typu WZS,
-dowolnym typem wyświetlaczy MILENIUM - typu WMS. Najczęściej wyświetlacze MILENIUM montuje się w tym samym kasetonie co zegar cyfrowy CZS.

Na życzenie wykonujemy dowolne konfiguracje sieci zegarów oraz wyposażamy je w dodatkowe funkcje np. załączanie sygnału dźwiękowego (o każdej pełnej godzinie, o godzinie 12:00, na powitanie Nowego Roku) itp.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Marketing Reklama

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 17 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags